Įkraunama...
Įkraunama...

Namų valymas

Man po remonto darbu aktualus statybiniu dulkiu nuvalymas nuo sienu ir lubu, ne tik nuo baldu ir grindu. Kas Vilniuje uzsisakinejot toki valyma? Ar gal spec siurblius galima issinuomot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 14 rugpjūčio 2013 - 11:44
Merginos, gal kas turite patirties su valymo tarnybomis Klaipėdoje. Labai būčiau dėkinga jeigu kažką parekomenduotumėt bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas turit, ką parekomenduoti Kaune???
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2013 11 15, 00:53)
Gal kas turit, ką parekomenduoti Kaune???


Samdem sita imone valymui atlikti http://www.paslaugos...alymo-paslaugos

4u.gif Bet esme yra tokia, kad sita imone suranda pigiausia valymo kompanija, nes jie bendradarbiauja su daug valymo imoniu ir jie leidzia nuspresti kuri kaina mums priimtinesne pagal kokybes santiki, o brangiau nesumokejom, tos valymo imones jiems moka procenta kazkoki, bent jau taip sake.

Na kad ir kaip bebutu, mums surado valymo imone ir sumokejom tikrai nebrangiai. Tai vertinciau kaip pliusa, nes kiek skambinausi kitoms imonem, tai bent jau 50 litu tikrai brangiau valo, bet velgi gali surasti imone pagal musu poreikius, tad mums tikrai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Klaipėdoje rekomeduočiau įmonę "Akvija".
Atsakyti
Po statybu nama valau pati. Sunku doh.gif
Atsakyti
O daugiau Kaune, kas gal turit rekomendaciju dar???
Atsakyti
Kaune drąsiai glaiu rekomenduoti NIB'ą....
Kažkaip buvau nusiteikus jų atžvilgiu skeptiškai.. visgi daug veiklų turi ir pan... ale nieko neradus daugiau, pasiklioviau jais....
Atšveitė man butą kai nežinau ką....ir langus išvalė, ir vonią atšveitė nu pasaka... atrodo pats valai prižiūri ale ne taip....

Tačiau nerekomenduočiau švaros diena (taip atrodo vadinas)... langus gal ir gerai valo, ale visa kitą tai nežinau... patalpos buvo tuščios, tereikėjo tik grindis gerai išvalyt, dulkes... ir to nesugebėjo... dėl langų ir tai galėjau kabinėtis.... bet ai... doh.gif nervus patausojau....

jei kada reiks kviesti tvarkytojus, vėl rinksiuos NIB'ą 4u.gif
Atsakyti
Vakar samdziau firma, kuri isvalytu nuomota buta, kad galeciau priduoti semininkei. As vis dar soke, sunervavo vakar kaip reikalas.
Mano sesei si firma vale kilima ir baldus, ji labai isgyre-isvale gana nebrangiai ir kokybiskai.
Pirma karta paskambinus, nupasakojau situacija - jog reikia isvalyti buta priduodant seimininkei ir valyti reiks viska. Paklausiau kainos. Pas mane buvo 24 kv.m. butas. Pasake, jog kaina bus nuo 150 iki 250 lt.
PO to man pora kartu skambino (paskui tik supratau, firmos direktorius - savininkas) susiderint del laiko ir vietos. Paskambina: "Ruta? Oi, ne? O kam as paskambinau? Aaaa. Tai atvaziuosim tada ir tada..." Po to jau sake ne "viso gero", o "ate"... Buvo keista, bet pro ausis praleidau...
Valyti suleke keturiese, direktorius, du jaunikaiciai ir vyresne moteris. Direktorius kaip nieko negirdejes nusistebejo, kad reikes valyti visa buta ir pasake, kad bus maximali kaina - 250 lt. As dar naiviai tikejau, kad jie gerai isvalys... Palikau juos, kol isvalys. Tai vyko kazkur apie 19 val., nes ileisti i ta buta galejau tik po darbo, o ir jie stipriai atvaziuot pagal laika velavo.
Atvykusi radau: atlapotas duris, po koridoriu strapaliojancius jaunuolius, lakstancius pirmyn - atgal i kiema patraukti masinu (uzstate kaimynu masinas). Isvalyta buvo, bet dalinai, pvz. neisplautas kilimas-ten reikejo kazkur apie 10 cm isplauti nuo pelesio. Kadangi vale trise pasidaline, kur vyrukai vale, dulkes tik "pamazotos". Ejau ir rodziau pirstu, ka reikia valyti. Tai vyrukai su tualetiniu popieriumi tik toje vietoje nenoromis tryne. Vienintele dirbo tik moteriske, kuria paliko - pasake, kad ji viska pabaigs, atsiskaitom ir viskas (buvo velus vakaras, tai nebeturejau jegu skandalams). Sumokejau as jiems, moteriske pavale kazkiek, taciau siandien imsiu skudura ir eisiu toliau valyt.
Taigi, ka as gavau pasamdziusi ta firma: 1) isplesta rozete ir taip palikta; 2) issiveze visa maisa MANO vienkartiniu pirstiniu; 3) PUSIAU svaru buta, i kuri reiks paciai eit dirbt; 4) priekaistus ir pasaipas, kad uz 24 kv.m. buto isvalyma kaina yra 500 lt ir ko as cia noriu; 5) kazkodel kai atejau, buvo naudojama mano chemija, nors sake, kad savo atsinesa ir naudoja profesionalia.
Gerai, kad daiktai jau buvo isvezti, kazkaip pasitikejimo man jie nekele.
Firma vadinasi "Svaros spektras"

Atsakyti
Pasidalinkit, kiek jus mokejot uz pilna buto isvalyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiciule @ 2014 05 16, 11:06)
Pasidalinkit, kiek jus mokejot uz pilna buto isvalyma smile.gif


už 80 kv sumokėjau 600.. atšveitė idealiai..
Atsakyti
QUOTE(Kiciule @ 2014 05 16, 11:50)
Vakar samdziau firma, kuri isvalytu nuomota buta, kad galeciau priduoti semininkei. As vis dar soke, sunervavo vakar kaip reikalas

Visu pirma,niekada nepalikite namuose vienu valytoju, juos reikia kontroliuoti ypatingai. Labai aciu, kad paviesinot sia firmele 4u.gif
Atsakyti