Įkraunama...
Įkraunama...

MAC kosmetika

QUOTE(Jokubauskaite @ 2016 04 01, 14:42)
Gal turima galvoj ta vit.c linija? Sudetys tai tikrai ypatingos, pati nemeginau..

Bet kokiu atveju tai nera gydomoji kosmetika. Esu bandziusi smile.gif
Atsakyti
Gal kas pamenat, kiek Douglas kainuoja MAC Studio Fix Powder Plus Foundation?
user posted image
Atsakyti
O man smalsu gal kas matet kiek dougle mac prolongwear concealer kainuoja? vokieciu douglase maciau 21.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 05 03, 10:49)
O man smalsu gal kas matet kiek dougle mac prolongwear concealer kainuoja? vokieciu douglase maciau 21.. 4u.gif

vokiečių douglas su kodu AFM454 duoda 10 proc. nuolaidą, tad lieka 18,90 EUR 4u.gif
čia bloge rašo, kad Pirko LT Douglas už 18 eur, bet įrašas 2015 metų
http://lithuaniabeau...-concealer.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 03 gegužės 2016 - 18:18
QUOTE(kristinelez @ 2016 03 29, 12:26)
Man nesausina paakių, nors dienos pabaigoje atrodo kaip kad kiek sausesne pudra padengti. Man šiek tiek ryškina raukšleles paakių, bet tai daro visi mano turimi maskuokliai, ne tik mac.

Neapsisprendžiu, ką rinktis - "Mac Prolong wear" maskuoklį ar "Clarins Instant Concealer" mastau.gif. Pastarasis lengvesnis, natūraliau atrodo, bet klausimas, kaip išliks ant odos (ypač vasarą). Oda normali - mišri.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 05 03, 17:16)
vokiečių douglas su kodu AFM454 duoda 10 proc. nuolaidą, tad lieka 18,90 EUR  4u.gif
čia bloge rašo, kad Pirko LT Douglas už 18 eur, bet įrašas 2015 metų
http://lithuaniabeau...-concealer.html

vat uzknisa kad douglas el. pardej nera nei produktu nei kainu..pirkau ispanijoj mac counter mokėjau 19,5,padėjo issrinkt atspalvi, padaze, plius buvo akcija dave nuolaida kitam pirkiniui tai iskart pasiemiau dar ir tusa, dave dar karta nuolaida norejau dar ka nors prigriebt bet jau drauge istempe is pardes, sako tai tau vis ir duos ta nuolaida kieviena kart perkant tai vis pirksi ir pirksi o mes jau velavom i susitikima biggrin.gif bet as ten dar mielai buciau pameditavus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2016 05 09, 13:21)
Neapsisprendžiu, ką rinktis - "Mac Prolong wear" maskuoklį ar "Clarins Instant Concealer" mastau.gif. Pastarasis lengvesnis, natūraliau atrodo, bet klausimas, kaip išliks ant odos (ypač vasarą). Oda normali - mišri.

del pro long wear ant paakiu dar normaliai nepratestavau, bet kur ant rankos buvau spalva uzsitepus (gerokai tamsesne) tai visa diena rezis buvo net po daugybes ranku plovimo, atsiplove tai jau tik gerai su muilu patrynus ta vieta, tai savo varda jis pateisina. dėl clarins nieko negaliu pakomentuot bet ir mac man atrodo pakankamai labai naturaliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 16 gegužės 2016 - 09:17
Papildau savo atsiliepima apie mac pro long wear maskuokli..maskuoja ir laikosi gerai..bet jis ant manes oksiduojasi, uztepus atrodo vos ne sviesesnis nei veidas o dienos begyje po pietu jau su orandziniais paakias sedziu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 05 26, 16:16)
Papildau savo atsiliepima apie mac pro long wear maskuokli..maskuoja ir laikosi gerai..bet jis ant manes oksiduojasi, uztepus atrodo vos ne sviesesnis nei veidas o dienos begyje po pietu jau su orandziniais paakias sedziu.. doh.gif

Oho. Aš oranžinio efekto nematau (visgi pirkau "MAC ProLong Wear" maskuoklį). Tikrai maskuoja ir išlieka, bet šiek tiek subėga - turbūt ateityje paakiams ko nors lengvesnio ieškočiau. 4u.gif
Atsakyti
Uzsisakiau Mac Prolongwear Waterproof Nourishing Foundation - labai laukiu,nes priklausiau daug geru nuomoniu,noriu greiciau isbandyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 06 03, 18:26)
Oho. Aš oranžinio efekto nematau (visgi pirkau "MAC ProLong Wear" maskuoklį). Tikrai maskuoja ir išlieka, bet šiek tiek subėga - turbūt ateityje paakiams ko nors lengvesnio ieškočiau. 4u.gif

o kokia pas jus spalva? pas mane nw25, as jau ji maisau su kitu sviesiu maskuokliu..nes vienas tai niekaip, bet tikrai kai tepu atrodo pakankamai sviesus net, o praieina kokios 2 val ir jau oranzinis
beje man tai jis pakankamai lengvas, as gal net sunkesnio norečiau biggrin.gif ir man nesubega nors raukslytes tikrai matyt paakiu zonoj (as saviski itapsnoju su rt kempinele)
tas pats maskuoklis o kokie skirtingi atsiliepimai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 06 birželio 2016 - 12:46
Kazi tie paint potai vieni laikytu ant riebiu voku? Ar visgi reikia pagrindo?
Atsakyti
Ar bandet pvz mineralize skin finish powder compact rinktis tamsesnio atspalvio ir kaip bronzanta naudot? smile.gif
Atsakyti