Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

QUOTE(himalaia @ 2006 06 22, 20:58)
Na, mano randas irgi gražiai gijo, tačiau chirurgas sakė, kad likis "tik plonas siūlelis", o žiūriu, kad visai ne siūlelis lieka, o per puse piršto vos ne...

Randui užgyti reikia laiko. Nežinau kiek, bet draugei prieš keletą metų operavo skydliaukę. Buvo žiaurus raudonas, išvirtęs randas. Dabar iššviesėjo, sumažėjo ir į akis nekrenta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 22 birželio 2006 - 20:57
Kai dukryte suzalojo veida (kastines zaizdos), po susiuvimo pirkom Hansaplasto pleistra, kuris neleidzia susidaryti sasui ir tai kazkaip turi itakos rando formavimuisi.Po 3 menesiu pradejom tepti Dermatix.Na, nekrenta labai i akis, nors tik metai praejo...bet randas yra randas.Vienas po mimikos rauksle pasisleps, o kitas...taip ir bus... verysad.gif Gerai tiek, kad netraukia veiduko, yra lygus ir minkstas ...
Tiesa, gal kam pravers- randa bent pirmus metus liepe saugoti nuo saules- nuo jos gali negriztamai patamseti.
Atsakyti
man labai padejo Dermatix thumbup.gif tepiau ir Contractubex, tuo paciu metu tik ant kito rando, tai nuo jo jokiu rezultatu nepastebejau schmoll.gif o nuo Dermatixo randelio beveik nesimato, nors jis yra gana matomoje vietoje ant kaktos, ir dar nemazas, siutas. Tepiau 2 kartus per diena daugiau, nei puse metu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 06 25, 23:54)
man labai padejo Dermatix  thumbup.gif tepiau ir Contractubex, tuo paciu metu tik ant kito rando, tai nuo jo jokiu rezultatu nepastebejau  schmoll.gif o nuo Dermatixo randelio beveik nesimato, nors jis yra gana matomoje vietoje ant kaktos, ir dar nemazas, siutas. Tepiau 2 kartus per diena daugiau, nei puse metu  rolleyes.gif


O kokios kainos tų tepalų?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 06 26, 16:31)
O kokios kainos tų tepalų?

Dermatix kainuoja apie 135lt, o contratubex apie 34lt. kainos skiriasi stipriai, bet kokybes atzvilgiu yra didelis skirtumas, ir jei tas randas labai matomoj vietoj, tai siulau nepagailet pinigeliu ir geriau pirkt Dermatix, jo atrodo ten yra labai nedaug, bet reikia uztepti tik laseli ir uztenka ilgam [ aisku ziurint koks rando dydis ] ax.gif kai naudojau abi priemones tuo paciu metu tai ir palygint galiu kuris geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 06 26, 19:26)
Dermatix kainuoja apie 135lt, o contratubex apie 34lt. kainos skiriasi stipriai, bet kokybes atzvilgiu yra didelis skirtumas, ir jei tas randas labai matomoj vietoj, tai siulau nepagailet pinigeliu ir geriau pirkt Dermatix, jo atrodo ten yra labai nedaug, bet reikia uztepti tik laseli ir uztenka ilgam [ aisku ziurint koks rando dydis ] ax.gif kai naudojau abi priemones tuo paciu metu tai ir palygint galiu kuris geriau  rolleyes.gif


Tarp siu tepalu yra skirtumas tas, kad Contratubex naudojamas tik sviesiam randui, kokias dvi savaites turi efektyvumo, po to jis neveikia. T.y. juo reikia tepti po operacijos apgijus randeliui is karto, tai jau daktaras turi pasakyti kada galima pradet tepti tepalais, nes priklauso nuo gijimo. Man pvz sake po menesio. O jau senesniems randams, aisku ne po metu, efektyvus yra Dermatix arba pleistras Mepiform, abieju toks pats efektas. Tik pleistras gal patogiau, jei nematomoj vietoj randas, nes galima uzsiklijuoti 5 dienoms, atsparus vandeniui. Penkiu pleistru kaina apie 65 litus. Tik vienas minusiukus, del siu priemoniu - jie yra harmoniniai. Taip kad nepatarciau labai jais zavetis ir naudoti ilgai.

Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2006 06 27, 20:25)
Tarp siu tepalu yra skirtumas tas, kad Contratubex naudojamas tik sviesiam randui, kokias dvi savaites turi efektyvumo, po to jis neveikia. T.y. juo reikia tepti po operacijos apgijus randeliui is karto, tai jau daktaras turi pasakyti kada galima pradet tepti tepalais, nes priklauso nuo gijimo. Man pvz sake po menesio. O jau senesniems randams, aisku ne po metu, efektyvus yra Dermatix arba pleistras Mepiform, abieju toks pats efektas. Tik pleistras gal patogiau, jei nematomoj vietoj randas, nes galima uzsiklijuoti 5 dienoms, atsparus vandeniui. Penkiu pleistru kaina apie 65 litus. Tik vienas minusiukus, del siu priemoniu - jie yra harmoniniai. Taip kad nepatarciau labai jais zavetis ir naudoti ilgai.


Na su tokiomis kainomis man randas jau visai neblogai ir be tepalo atrodo tada smile.gif
Contraktubex dar normali, bet jau Dermatix...
Atsakyti
Sveiki visi, gal kam teko susidurti su BIOPTRONU? Jis, teigiama, taip pat gydo randus. Tai šviesos terapijos aparatas. Aš šiuo metu jį naudoju, tai dar ir randus pašviečiu (turiu senus apendicito ir ant šlaunies randus) , žiūrėsiu, gal kuom padės...
Atsakyti
turiu randu nuo nudegimo.. apsiplykiau karstu vandeniu pries keliolika metu. manau tokiems seniems randams nelabai tokie tepaliukai ir bepadetu.. gal kas bandet juos salinti lazeriu?
Atsakyti
aš irgi buvau apsiplikius koją. visi sakė, kaip nesmagu, liks randas, jau basučių nebegalėsi avėt.. cha cha, dabar pati nepamenu, kurią koja tada apsiplikiau biggrin.gif
o tepiau šaltalankių aliejuku. ar tai padėtų seniems randams nžn unsure.gif
Atsakyti
As kai buvau 5 metu man operavo baltaja isvarza.Taigi dabar turiu stora,kreiva ir negrazu randa labai matomoje vietoje-virs bambos.Mano tetis uzrasys mane i Dr.Vitkaus klinika ar dar kur ir ten man peroperuos pilva.Ta sena randa ispjaus o isnaujo susius kuo gražiau kad neliktu nieko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carry @ 2007 04 30, 18:28)
turiu randu nuo nudegimo.. apsiplykiau karstu vandeniu pries keliolika metu. manau tokiems seniems randams nelabai tokie tepaliukai ir bepadetu.. gal kas bandet juos salinti lazeriu?

man del lazerio irgi butu idomu,kadangi turiu randa ant veido sad.gif pleistrai nepadejo,o tepaliuku nebandziau...
Atsakyti