Įkraunama...
Įkraunama...

Randai

QUOTE(himalaia @ 2006 03 24, 20:31)
Neseniai teko malonumas patirti apendicito šalinimo malonumus. Taigi liko gana riebus, rodomojo piršto ilgio randas. Moteriškė palatoje užsiminė, jog galima kreiptis į polikliniką, kad paskirtų fizioterapiją rando gijimui/mažinimui. Paklausiau savojo chirurgo, tai jis apie tokį dalyką ir girdėt negirdėjęs. Tik sakė, kad po 3 mėn galima kokiais nors spec. tepalais pasimozot, kad truputį suminkštintų rando odą. Suprantu, kad panacėja, jog randus galima panaikinti be lazerio (o ir su juo, vargu ar visada išeina). Tačiau gal ką nors girdėjote ir išbandėte? Nes pasikliovus reklama, tai ir randus, ir strijas, ir visą kitą nepageidaujamą brudą galima panaikint tik stebuklingu tepalu pasitepus. Reiktų praktiškų patarimų... gossip.gif

Man pirmąją pilvo operaciją darė(buvo prapjautas visas pilvas) darė maždaug prieš dvidešimt kelis metus unsure.gif . Randas liko labai negražus, kaip šimtakojis- matosi viskas, kur buvo siūlai, kur buvo drenai įvesti g.gif . Dar tada man darė fizioterapines procedūras su vaistais(Lidaza), kad tą randą kažkiek pamažinti. Sakė, kad tai efektyvu, bet man nieko nepadėjo, gal kiek pabalo ir viskas schmoll.gif . Vėliau teko bendrauti su plastikos chirurgais. Jie man aiškino, kad gali randą išpjauti, bet toje vietoje gali vėl atsirasti kitas toks pat randas, mano tokia jau oda- viskas matosi, kas buvo daroma verysad.gif .
Atsakyti
as pries keleta metu irgi buvau karstu vandeniu nusiplikinusi koja, tepiau contraktubex tepalu, gal kiek ir apmazejo, taciau visvien visdar lb matos, lb gedinuosi jo ir stengiuosi niekam jo nerodyti, ypac nepazystamiems. svajoju ji panaikinti lazeriu, bet kazin ar isgaleciau tai isbandyti vien del finansu...
Atsakyti
Po kojų venų operacijos laaaabai ilgai tepliojausi Contractubex - jokios naudos. randai nedideli buvo, tikrai tikėjausi, kad padės, bet ne verysad.gif
Atsakyti
o mano drauge po nudegimo ,buvo nemazai kojas apdegusi, naudojo pleistra nuo randu tai nei zimeles ner ,bet ji juos klijavo iskart dar ant slapiuojancios zaizdos.Tai ir as issioperavau apgama ir ant rando klijuoju ta pleistra dar nezinau ar pades g.gif nu bet jos kojos tai kaip nieko ir nebuve thumbup.gif ir patogumas uzklijuoji ir 4-7 dienas nereikia keisti jei nenukrenta ,bet jis tvirtai prilimpa ,o su tuo kontratiubeksu as tai uzmirstu pasiteplioti, o po to ir rezultatu nebus tongue.gif tik sunervino vaistineje neparduoda po 1 lapeli gavau pirkti visa dezute doh.gif o man vieno butu uzteke nes randelis nedidelis , jie nepigus dydziu yra visokiu,jei kam reiketu galeciau perleisti pigiau truputi 3 lapelius 4u.gif dezuteje jie 5 dydis 7,5 ant 5 cm.cia maziausi ,kaina buvo 62 lt. pav. Mepiform uz 30 lt. jei ka rasykite i az 4u.gif zodziu jei nepaveluotai manau galima randus apmazinti tik isisenejusius sunkiau butu,bet bandyti galima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editute: 23 rugpjūčio 2007 - 12:56
Sveiki,
norėčiau pašalinti nedidelį iškilimą - randą, likusį po to, kai prieš kelerius metus naikinau lazeriu apgamą. Dar tuo pačiu ir nedidelį bespalvį apgamą pašalinčiau.
Gal kas susidūręs ir galėtų patarti, kur galėčiau kreiptis? Norėčiau, aišku optimalaus kainos ir kokybės santykio. biggrin.gif
Gal kas šalino kokius kitus odos darinius ir galėtų pasidalinti patirtim?
Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Gal kas esat su tuo susidūrusios, žinot gerą plastikos centrą ar chirurgą, kainas, gydymo būdus? Būčiau labai dėkinga už bet kokį atsakymą. Bandžiau tepti ir Contractubex, ir Dermatix, bet naudos beveik nėra... Kiek domėjausi internete, tai rando naikinimo lazeriu kaina 1cm- 100 Lt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2008 04 04, 19:31)
Gal kas esat su tuo susidūrusios, žinot gerą plastikos centrą ar chirurgą, kainas,  gydymo būdus? Būčiau labai dėkinga už bet kokį atsakymą. Bandžiau tepti ir Contractubex, ir Dermatix, bet naudos beveik nėra... Kiek domėjausi internete, tai rando naikinimo lazeriu kaina 1cm- 100 Lt... g.gif

taip ir tai ne visada pašalina buve atveju kai randas tik pariškejo doh.gif bet tai labai retas atveijis smile.gif
Atsakyti
Sveikos.Man reiketu jusu pagalbos,nes turiu daug randeliu,jie nera labai dideli bet pastebimi.Jie nuo mano kaciau,buvau nuejusi i vaistine paklausti ar tepaliukas bet kiek padarytu nematomesnius,o ji atsake jie savaime sugis.Bet jie nesugyja verysad.gif Yra istisu per visa ranta arba per tojas,ir net nezinau ka su jais daryti.Gal yra kokiu liaudisku budu kaip padaryti randus netokius pamatomus nes jie tikrai ziaurius, unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer*Night @ 2008 04 17, 09:20)
Sveikos.Man reiketu jusu pagalbos,nes turiu daug randeliu,jie nera labai dideli bet pastebimi.Jie nuo mano kaciau,buvau nuejusi i vaistine paklausti ar tepaliukas bet kiek padarytu nematomesnius,o ji atsake jie savaime sugis.Bet jie nesugyja verysad.gif  Yra istisu per visa  ranta arba per tojas,ir net nezinau ka su jais daryti.Gal yra kokiu liaudisku budu kaip padaryti randus netokius pamatomus nes jie tikrai ziaurius, unsure.gif


Liaudisku budu? g.gif Nelabai zinau. Zinau tik tiek- kiskio taukus unsure.gif Nepasitikeciau, geriau pabandyk ta contractubex, kaina virs 30lt, ir reik tepliot kelis kartus per diena, ir ilga laiko tarpa... Bet tepalai ju nepanaikina, gal ir padaro kazkiek grazesnius...
Atsakyti
Prieš metus šalinau lazeriu apgamą nuo veido. Liko randas ir gana didelis. Nežinojau ką daryti, prasidėjo depresiją, kad visam gyvenimui liksiu jau su randu. Išbandžiau daud visokių vaistų, tepaliukų, bet efekto praktiškai nebuvo. Tai mano kosmetologe rekomendavo man pabandyti kremą "Stvolin". Kaina ispudinga, bet tikrai geras. Maždaug po 3-4 mėn. randas visiškai dingo.
Atsakyti
QUOTE(Vanun @ 2008 09 11, 09:52)
Prieš metus šalinau lazeriu apgamą nuo veido. Liko randas ir gana didelis. Nežinojau ką daryti, prasidėjo depresiją, kad visam gyvenimui liksiu jau su randu. Išbandžiau daud visokių vaistų, tepaliukų, bet efekto praktiškai nebuvo. Tai mano kosmetologe rekomendavo man pabandyti kremą "Stvolin". Kaina ispudinga, bet tikrai geras. Maždaug po 3-4 mėn. randas visiškai dingo.


Kaip supratau is Jusu triju zinuciu (kaip zinote, jas galima perziureti), tai Jus si krema naudojate nuo visu odos ligu biggrin.gif
Atsakyti
Aš nuo striju tepuosi šį aliejuka Bio Oil, tačiau radau ne vieną straipsnį ,kad jis padeda kovoti su randais. Štai vienas is pvz.
Aprašymas angliškai.
Randas pradzioje:
user posted image
Po menesio:
user posted image
Dvieju men:
user posted image
Beveik 4men:
user posted image
Jei kam idomu, ar nesuprantat angliskai galeciau pabandyti padeti su info apdorojimu. Uzsisakinesiu sau, galiu ir dar kam prie to pacio uzsakyti.
Atsakyti