Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

smile.gif Labas gal kas zinot nebloga Darzeli Klaipedoj?
Atsakyti
As pati nezinau:) Savo vedu i "Ruta", Simonaitytes g-veje. Dukros aukletojomis esu labai patenkinta (jinai lopselyje), sunaus-nelabai, bet gal as klystu... Atrodo labai grieztos ir nelabai myli tuos vaikus...Bet jos laikomos geriausiomis darzelyje g.gif ... Pacios sako, kad sita grupe yra labai sunki, grupeje tikk 3-4 mergaites ir kokia 15 bernu, ir yra pora "sunkiu" vaiku... Na ka as zinau... Gal jos ir teisios.
Atsakyti
As savi irgi ruosiuosi i "Ruta" vesti. Ten uzsirase esame. Jei bus per sunku su mano mazaja gimus mazyliui - tai ji keliaus i darza. Sako, kad cia geras darzelis. smile.gif
Atsakyti
as girdejau kad geri darzeliai yra giruliuose, ten lyg ir sanatoriniai, tik galima ir neserganti vaika vesti, bet pries tai sumokejus remimo mokesti.

o mes einame i artimiausia darzeli, jis vadinasi "Inkarelis" mano sunelio grupeje lopselineje yra tik 6 vaikuciai, tai juos aukletojos labai myli.
girdejau kad geras darzelis yra "Klevelis" cia netoli Hyper Maximos.
bet ten sunku gauti vieta
Atsakyti
Jei norite, kad vaikas būtų mylimas ir rūpestingai prižiūrimas, tuo pačiu netradiciškai mokomas - veskite į ,,Pabiručius" (Debreceno g.) Ten darželis -mokykla, puikūs pasiekimai, vaiko elgesys su draugais ir susuaugusiais. Tėvai įjungiami į bendrą mokymo ir auklėjimo procesą. Puiku.
Atsakyti
wink.gif tik kad mes gyvename kitame miesto gale tauralaukyje,jau labai toli vezti reiketu.O tauralaukio darzelis tik nuo 3 priema unsure.gif
Atsakyti
Kas lankote''saltineli"? Kokie butu atsiliepimai? Aciu. clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Kristux @ 2004 10 21, 17:27)
Kas lankote''saltineli"? Kokie butu atsiliepimai? Aciu. O gal "Radastele"?

2.gif
Atsakyti
biggrin.gif beje, gal kas vedate avo mazuliukus i Eglutes lopseli, cia Naujakiemio gatveje?Ten berods toks specialus- sergantiems virsut. kvepav taku ligomi( atrodo lyg ir alergiskiems, teko girdet. Butu smagu suzinot, kada reikia uzsirasyt ten , it visa kita. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (godaiva @ 2004 10 12, 19:23)
as girdejau kad geri darzeliai yra giruliuose, ten lyg ir sanatoriniai, tik galima ir neserganti vaika vesti, bet pries tai sumokejus remimo mokesti.

o mes einame i artimiausia darzeli, jis vadinasi "Inkarelis" mano sunelio grupeje lopselineje yra tik 6 vaikuciai, tai juos aukletojos labai myli.
girdejau kad geras darzelis yra "Klevelis" cia netoli Hyper Maximos.
bet ten sunku gauti vieta

biggrin.gif Godaiva, papasakok kaip tavo mazylis adaptavosi lopselyje, nes mano mazule panasaus mziaus, kai gims mazasisi manau bus laaabai sunku, tad jei nerasime aukles, bandysiu i lopseli vest, Parasyk, kaip tas pietu miegas, ar neserga , ka jie ten valgo ir pan, Butu labai malonu isgirsti atsiliepimus thumbup.gif
Atsakyti
na mano berniukstis yra labai "kompanejskas", jis labai megsta vaikus.
tai jam problemu su adaptacija nebuvo.
pora dienu palikdavau po 2-3val. o i savaites pabaiga palikau netgi pietu miegelio.
tie vaikiukai per diena tiek pavargsta, kad uzmiega be problemu. Nors maniskis ir nera miegalius, taciau darzelyjemiega po valandziuke.
tik va mes su valgymu turejom problema, nes kai pradejom lankyti lopseli, valgem tik misinukus.
Bet palaipsniuj priprato ir dabar jau valgo su visais vaikais kartu. PATS thumbup.gif
na aisku aukletojos priziuri ir dar pavalgidina juos.
del sauskelniu problemos nera, jas keicia aukletojos, nors ir ant puoduko pratina sedeti.
uz darzeli reikia moketi apie 100lt. bet jei vaikutis serga ir pristatote is gydytojo pazyma, uz praleistas dienas moketi nereikia.

Kas ryta, kai nuvedu suneli i lopseli, nespeju jo net nurengti, o jis jau bega pas vaikus.
grupeje vaikuciu buna ne daug, apie 6. nors sarasai didesni.
Atsakyti
biggrin.gif O tai smagu, kad taip lengvai adaptavosi jusu mazylis thumbup.gif . Gal ir mums reikia susimąstyti apie tai g.gif . Beje, pries kiek laiko mamos uzrasot i lopselius...ar nesat kokias dovanas vedejai ir aukletojoms pries pradedant eiti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti