Įkraunama...
Įkraunama...

Koks darželis Klaipėdoje geriausias?

sad.gif Blyn kaip susinervinau, nu sakes mamos kurios vedat vaikiukus i darzeli, po kiek renka kas menesi pinigu, kiek litu reikia kaledom.
Pas musu PAGRANDUKE super reketas, kas menesi renka po 10lt, uz darza mokam 120lt, ir dar 2% pervesti Tipo tie 10litu, renkami plastilinui, ir spalvoms, dar kokiems niekams Kas menesi, grupeje 19 vaiku, 190lt spalvom ir plastilinui nezinau na negana to kas trys menesiai perkam ARIEL< muilao, tualetinio popieriaus, serveteliu, Fairy Reziume vaiko darzelis iseina 150 plius sokiu ratelis 20lt. Tai kas bus kaip prades abu eiti, Bankrotas
Atsakyti
Nagi, paskaiciuokim...
Vyresnelio darzelis dienai uz maista 4.86 (apie 110 lt men). Gal truputi maziau. 3 lt kas menesi uz higienos priemones (milteliai, Fairy). 100 lt metams "labdara" (iseina apie 9-10 lt men.) Metu pradzioj atnesem serveteliu, tual. pop, ugdymo priemones (popieriu, guasas ir t.t) 20 Lt kas menesi dramos studija (neprivaloma eiti, bet aukletojos labai pageidauja). Kaledoms rinkom po 30 lt (7 lt Seniui Salciui, 10 Lt aukletojoms, 10 Lt dovaneles vaikams, 3 Lt saldumynai vaikams ant stalo) Lyg ir viska surasiau. Iseina nemazai, bet, mamytes, juk tie 110 Lt*Aries n yra uz maista...
Mazajai (lopselis). 4.25 Lt/ dienai uz maista, 50 lt labdara per metus, tualetini pop., serveteles, ugdymo priemones sunesem metu pradzioj. Kaledoms aukletojoms metem po 10 lt, seniui salciui po 6 lt, dovaneles pirksim patys. Viskas. Mazosios aukletojoms nepagaileciau ir daugiau susimesti smile.gif Man labai jos patinka, mazajai taip pat, ir mano dickiui irgi...
Abiems pora kartu i men iseina dar koki vaidinima nueiti (darzelio salej) Vaidinimas kainuoja 3 lt kiekvienam vaikui. As patenkinta smile.gif
Atsakyti
nors esu klaipediete, bet dabar gyvenu ir vaikus auginu kitam mieste.Pati lankiau darzely Taikos pr. netoli Aitvaro, dabar nebezinau kaip kuris ir besivadina, nes tada dar buvo nr.21 smile.gif tai man paciai bent jau jis patiko, aukletojos buvo geros, tai ir saviske ten buvau uzrasius, taciau veliau iskilo problemu su akytem, tai perasiau i "Peledziuka", girdejau, kad jis labai geras, tik reik siuntima turet, kad ten pakliuti.Mano sesute lanke daezeli liepu g.skulpturu parke, na tikrai thumbup.gif darzelis, aukletojos fantastiskos, dar dabar atsimenu aukletoja Judita, be galo sauni.Taip pat saunus darzelis yra Giruliuose, tik jis savaitinis.
paskaiciau kiek jus mokat uz darzely, tai blink.gif neblogos sumeles.Mes uz darza mokam 44 lt, dienai 1,75 lt ir jokiu rinklevu, musu vedeja fantastiska, ji visada itelpa i biudzeto skirtus pinigelius, o taip turetu buti kiekvienam darze, cia viskas priklauso nuo vedejos, kaip ji moka tvarkyt pinigelius, kaip paskirsto...musiske kiekviena rudeni susikviecia tevus ir tariasi ka geriau pirkti is atlikusiu pinigeliu nuo butiniausiu reikmiu, tai siemet nubalsavom uz plastikinius vaikiskus staliukus su kedutem, prie kuriu jie mieliau sedi ir zaidzia, nes yra spalvoti, patogus, dabar prie senuju tik valgo, o rudeni dar ir i lauka issinesdavo.dar pasirinkom toki masazini kilimeli, kur basom kojytem reik vaiksciot, na ir zinoma liko knygutem, zaislam, ir net pratybom paruosemukams.o piestukus, flamasterius, plastelina ir piesimo popieriu nuperka patys teveliai ir atnesa, tad patys gali pasirinkt uz kokia suma nupirkti, o ir kiekviena menesi visko is naujo pirkt nereik.O patalyne skalbiames patys, randam spintelej sudeta i maiseli, parsinesam, sumetam skalbyklen, jokio vargo ir papildomu pinigeliu nereik moket.
o sventem renkam, aukletojom dovanom po 10 Lt, seneliuj 6 Lt, vaikam dovanas perka vedeja is biudzeto pinigu, aisku dovaneles kuklios, pernai mergytem barbes, berniukam vieniem puzles, mazesniem masinytes, taciau vaikam vistiek dziaugsmas, o ir moket nereik.
taigi, esu tikrai patenkinta darzeliu, kaina maza, aplinka ir aukletojos puikios, ko daugiau reik... smile.gif o musu darzelis yra Moletuose. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2004 12 08, 17:55)
sad.gif  Blyn kaip susinervinau, nu sakes  mamos kurios vedat vaikiukus i darzeli, po kiek renka kas menesi pinigu, kiek litu reikia kaledom. 
Pas musu PAGRANDUKE super reketas, kas menesi renka po 10lt, uz darza mokam 120lt, ir dar 2% pervesti  Tipo tie 10litu, renkami plastilinui, ir spalvoms, dar kokiems niekams  Kas menesi, grupeje 19 vaiku, 190lt spalvom ir plastilinui  nezinau na negana to kas trys menesiai perkam ARIEL< muilao, tualetinio popieriaus, serveteliu, Fairy  Reziume vaiko darzelis iseina 150  plius sokiu ratelis 20lt. Tai kas bus kaip prades abu eiti, Bankrotas


O kokioj Jūs grupėj, nes mes irgi " Pagranduke", tai tik po 5 litus mėnesiui renka, o dabar bus privalomas mokestis 10 litų daugiau ir neduosiu nieko viršaus. Ir 2 procentų neduosiu. Ir aplamai aulėtojos truputį tingi subines pajudinti , tik aišku kai kurios.
Atsakyti
Neblogus atsiliepimus girdėjau apie "Svirpliuką", sako ten grindys šildomos ir auklėtojos nuostabios. Tik ,rodos, reikia iš anksto užsirašyti. gal girdėjot apie šį darželį ką nors?
Atsakyti
Mano dukra lanke Gintareli(jeigu teisingai pavadinima prisimenu) Giruliuose , ten savaitinis ,bet palikt vaika per nakti nebutina , oras grynas ,salia jura , pusynai . Darzelyje yra ortopedas (ateinantis) ,manksteles , masazai , kompiuteriai , sutvarkyta aplinka . Tik ta vedeja tai man nelabai , pinigelius megsta , o aukletojos patiko , tiesa dabar jau daug kas pasikeite , bet mano uosviene ten dirba tai siek tiek zinau ir kaip jie dabar gyvena . Jeigu kam idomu galiu pas ja daugiau paklausinet smile.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif
mano vaikas irgi lanko gintarėlį giruliuose esame labai patenkinti, pasiimti gali vėlai vakare apie 19,30 eina kiekvieną dieną prie jūros ir į pušyną, rinkliavos nedidelės. į mėnesį po 5 lt. ir pradžioje metų reikia priemonių piešimui nupirkti. vaikas laai patenkintas ir su dideliausiu noru lanko. kiek žinau sako kad klaipėdoje šitas darželis skaitomas geriausiu thumbup.gif
Atsakyti
Mes lankėm Šaltinėlį user posted image Nu ką aš žinau- kai kitų nelankėm, tai.. Sako kad jis geras-vienas iš geresnių. Bet yra tam tikrų specifikų.
1. Auklėtojų yra įvairių- ten kur buvom pas pirmąsias- tai patylių- tokios tarybinės- nešaukt, nelakstyt ir griežtas muštras. Šiaip disciplinos biški mokė.
2. Yra nemiegančių grupės- tiems vaikams kurie- nu niekaip nemiega pokaičio- maniškė tokią grupę lankė
3. yra 2 auklėtojos- nu tiesiog pasaka- bet jos dabar turės tik prieš mokyklines grupes.
4.Daržely- vaikai valgo valgykloje, ir vaikšto po kambarelius- pasakų, sporto, gamtos, dailės(labai faina dirba Marytė).Bet dabar vaikus vos ne per prievartą ten varo- nes jie matot tingi
5. Vakai surenkami biški kitokie-nėra tų gatvių leksikonų, ir ne taip kaip kai kur darželiuose.
6.Daug vaikų sponsorių tėvelių- o ypač mokyklinėse klasėse- vien finansuotojai.
7. Nepatiko, kad mokykla- darželis ta prasme. kad trinsi visi kartu. nors buvo ir pliusų
8. nors lankėte šį darželį- jūs negarantuotas kad lankysite ir jo mokyklą, nu nebent- turite dag pinigų darželio labdarai.Mes pvz. išėjome iš jo į kitą mokyklą, nors priėmė ir į ją, nes po 4 klasių- nėra tęstinumo- turi vėl rinktis kur lankyti
9. Mažąjį- vis galvoju- bet tikriausiai jei turėsiu mašiną- leisiu į šį daržą, nes pas mane rajone- būsimų zekų kalvė doh.gif Arba jei bus geresnės sąlygos- labai norėčiau į Girulius, bet jau nu labai tolokai
10. Tiesa- rinkliavos- didokos- porą metų rinkom net po 17(remontui grupės ir priemonėm), paskutinius metus po 10 ar 12- tiksliai nebepamenu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pajūrys: 02 sausio 2005 - 19:49
o mes lankom aitvareli. man jis visai patinka. ir aukletoja labai gera, o ir netoli namu smile.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai "Saltinieciai" nuo darzelio pradejo, mokyklele baigineja. Vazinejam is kito miesto galo, labai nepatogu, bet tikrai verta. Mes patenkinti tiek prieziura, tiek ugdymo procesu. Pedagogai fantastiski. Gal todel kad didele dalis ju jaunos ir turi kalnus kantrybes. Labai daug renginiu.
Kas nepatinka: darzelyje ir mokykloje labai gili tradicija, kad visuose renginiuose kiek imanoma gausiau turi dalyvauti visa seima, nelabai kam rupi tavo darbai, rupesciai ir kiti uzsiemimai. Bent jau mane tai labiausiai uzbelde. Pvz "Mamyciu diena" vyksta antradieni 12 val. dienos. Prasykis is darbo, imk atostogas-tavo problemos.
Ir, pabaigus Saltinelio mokyla gana sunki adaptacija bendrojo lavinimo mokykloje.
Atsakyti
pora metų lankėm Vyturėlį (Vyturio gatvėj) tai, dar būnant darželinuku, su auklėtoja labai pasisekė, labai faina buvo, bet kai pradėjo ei tį į ten pat esančią pirmą klasę - pastoviai mūsiškis neįtiko mokytojai sad.gif , vis jai kas nors būdavo negerai. Šiemet pradėjo eiti į 3 klasę Šaltinėlyje - tai esu labai patenkinta. Daug visokios veiklos vaikams, bibliotekėlė, visoki veiklos kambarėliai...Tikrai pagirimamsis žodis šiam d/m...Rinklaivos - 15 Lt mėnesiui., manau kad šiek tiek daugoka, bet už tuos pinigėlius ji ir išvažiuoja kur nors ir ten vaidinimus susiorganizuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti: 12 sausio 2005 - 19:52
Gal kas ką žinot apie privačius darželius Klaipėdoje? 2.gif
Atsakyti