Įkraunama...
Įkraunama...

Ink Addicts... *29

QUOTE(Oasis @ 2012 10 27, 22:14)
drinks_cheers.gif  sutrumpinusi kusachiaus posta, pasilieku tik prie pagrindinio sakinio, su kuriuo irgi sutinku smile.gif kaip ir su visais techniniais dalykais - tiesiog tai nera piešinys, kuris tinka ant pėdos. Jei jau panelei tinka piešinys, jo pati idėja, gal ji pasirinktų nugarą, šoną ar panašiai? tai irgi taip pat mano nuomonė. Gal pasidarys žmogus ir džiaugsis ir visi musu postringavimai gražiai lėks į vieną vietą smile.gif beje,piešinys kaip piešinys labai dailus, tiktų man namuose kaip sienų lipdukas  smile.gif  tik neįsižeisk, juokauju  mirksiukas.gif
Papildyta:
  kas iš lietuvių dalyvavo?
Papildyta:



konvencijoj Remis dalyvavo, daugiau lietuviškų vardų nemačiau dalyvių sąrašuose. O tarp žiūrovų dar buvo keletas lietuvių, bet irgi UK gyvenančių.
O seminaruose daugiau lietuvių nemačiau, bet gal ir buvo kas- aš mažai ką ir pažystu, tik iš Ramo studijos, kur mokiausi.
Atsakyti
sveikos gal kas zinote kiek kainuotu siauliuose totemas tattoo salone persidaryti tato cigareciu pakelio dydzio mazdaug?
Atsakyti
įdomu kokia kaina būtų "brazilkų" darbelio ir kiek laiko užtruktų
user posted image
Atsakyti


Aš atsiprašau, mano žodynas neupdate'intas, kas ta brazilka? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2013 02 17, 00:26)
Aš atsiprašau, mano žodynas neupdate'intas, kas ta brazilka?  huh.gif

Ka nematote nuotraukoje, tai juk brazilisko stiliaus kelnaites biggrin.gif
Atsakyti

Dabar žinosiu kas yra braziliškos kelnaitės biggrin.gif Tik dėl tatoo, tai net nežinau, čia idėja tatuiruot ir priekį ar tik užpakalį? rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai, jei uzpakaliukas visa gyvenima bus dailus, o jei ne?.. rolleyes.gif tai tos brazilkos kazkaip.... g.gif
Atsakyti

Tai užpakaliuko grožis, tai čia subjektyvus dalykas, bet va pati idėja man kolkas nelabai suprantama g.gif
Atsakyti
Sveikos, planuoju darytis tokia tatuiruote, bet beda ta, kad nezinau pas ka galeciau eiti.
user posted image

kas manot geriausiai geles perteiktu?
user posted image

aciu uz pagalba is anksto.
Atsakyti
QUOTE(porcik @ 2013 03 19, 13:42)
Sveikos, planuoju darytis tokia tatuiruote, bet beda ta, kad nezinau pas ka galeciau eiti.
user posted image

Tokiai tatoo siūlyčiau relaus vaizdo meistrą šiaulietį Domantas Parvainis mačiau darbų nuotraukas tai tikras profesionalas. Dar girėjau, kad jis išrinktas nesenai geriausiu tatoo meistru lietuvoj. smile.gif Tokią tatoo daryčiau tik pas jį. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligrafi: 19 kovo 2013 - 19:21
Arba, jei Vilnius arčiau, tai Tolik iš Eddytattoo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raven: 19 kovo 2013 - 19:53
O man iškilo kalusimas ir visgi tikiuos man kas patars. Kuriu sau tatoo jau pusmetį, na ką besugalvoju pasipaišau man vis nepatinka, nors realiai įsivaizduoju ko noriu ir net mokanti piešt, bet va sau niekaip nepavyksta rast to „sprendimo“. Taigi pagalvojau, kad turėtų ir tatoo meistrai kurt-koreguot piešinį, tik klausimas ar kiekvienas tuo užsiima ir kaip tai vyksta. Sakykim aš papasakoju ko noriu ir laukiu jo piešinio, tada jei tinka tariamės dėl darymo, o jei ne... kaip tada.
Ir berinkdama meistrą pasimečiau doh.gif Galvojau, kad darysiu pas Ramą, bet visgi pasirodė, kad ir be jo yra labai gerų meistrų. Noriu spalvotos neitin realistiškos-su kontūrais tatoo, gal kas rekomenduos būtent tokiuose piešiniuose geriausią pasirinkimą Vilniuje. cool.gif
Atsakyti