Įkraunama...
Įkraunama...

Ink Addicts... *29

QUOTE(Ligrafi @ 2013 04 09, 11:33)
Yra man padaryta ant sprando, nu galiu pasakyt skaudėjo, bet iškenčiamai tai tirkai. Bet va dabar ant krūtinės ir meistras sakė, kad skaudi vieta ir kaži kaip man seksis kęst, tai ir susirūpinau, o teks važiuot visgi kelis šimtus km į vieną pusę, negi dėl poros valandų važiuosi dar kartą pirmyn atgal... blink.gif

ant krutines nedariau,bet itariu kad skausminga vieta g.gif

QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 09, 18:07)
Baisu man jau darosi. Nežinau kaip bus su skausmu - jei kokią traumą užsidirbu galiu skausmą ignoruoti. Na bet kai antakius pešioja ašaros byra. Kai prieš 12 metų darė tatoo ant nugaros ties stuburu - labai skaudėjo. Bet ten ir profesionalas kabutėse buvo, liko ir randas ir siaip visokių nesąmonių.

pas mane ant kojos,tai antakius piesioti man labiau skaudejo,neti daryti tattoo biggrin.gif lotuliukas.gif mano truputi didesne nei pusantro cigareciu pakelio.Sunkiausia buvo issedeti 3 val. nejudant.
Atsakyti
Pirma sesija baigta. Laukia dar dvi. Na ką aš galiu pasakyt... Buvau mykianti klientė (patiko blogas, ypač dalis apie skausmą http://www.dragosrou...y-first-tattoo/ ). Su meistro pagalba iškentėjau, kitą kartą gal pasiimsiu ausinuką, kad išblaškyt dėmesį. Bet rezultatu esu patenkinta, kas svarbiausia !
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 14, 23:35)
Pirma sesija baigta. Laukia dar dvi. Na ką aš galiu pasakyt... Buvau mykianti klientė ...

Pasirodysi kai bus baigta? smile.gif
Beje, primink, kur ir kokio dydžžio darai, ir er pirmą kartą ką būtent padarė, kontūrus ar tieisog daį visą visą pabaigė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 04 15, 07:51)
Pasirodysi kai bus baigta? smile.gif
Beje, primink, kur ir kokio dydžžio darai, ir er pirmą kartą ką būtent padarė, kontūrus ar tieisog daį visą visą pabaigė? smile.gif

Jei bus foto FB tai ir jums parodysiu. Darau Toteme pas Martyną. Dydis... Plotis beveik per visą nugarą (nugara didelė biggrin.gif ), aukštis maždaug nuo žemintų džinsų liemens iki liemens. Padarė kontūrą ir štrichus.
Atsakyti
Kiek laiko po tatuiruotės darymo negalima degintis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2013 04 15, 16:47)
Kiek laiko po tatuiruotės darymo negalima degintis?  ax.gif

Kuo ilgiau. Mažiausiai rekomenduoja 1 mėnesį. Saulė labai blukina
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 04 15, 19:17)
Kuo ilgiau. Mažiausiai rekomenduoja 1 mėnesį. Saulė labai blukina


Ech... Vadinasi, dar teks pakentėt iki rudens rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri daretes tatu ant sono, nuo liemens zemyn ant slaunies. Man toks klausimas - ka butu geriausia apsirengti? sijonuka gal? o del apatiniu? darant juos patraukia tiesiog, jei tai stringiukai, ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 05 31, 11:40)
Sveikutes, gal kuri daretes tatu ant sono, nuo liemens zemyn ant slaunies. Man toks klausimas - ka butu geriausia apsirengti? sijonuka gal? o del apatiniu? darant juos patraukia tiesiog, jei tai stringiukai, ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo  ax.gif

Laba, as bent jau devejau maudymosi kelnaites su raisteliais ir viena sona atrisiau, na ir dzinsiukais buvau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaguare @ 2013 06 01, 23:15)
Laba, as bent jau devejau maudymosi kelnaites su raisteliais ir viena sona atrisiau, na ir dzinsiukais buvau mirksiukas.gif


MM smile.gif o jums taip meistras patare ar pati sugalvojot? ax.gif
Atsakyti
Sveika tatoo bendruomene biggrin.gif

turiu klausima, kai darotes tatoo, jums jos tik grazios ar be to turi ir prasme?

Man buvo toks nutikimas kurio metu isitaisiau randeli, tas nutikimas isgelbejo kitam asmeniui gyvybe, ir labai noriu to nepamirsti, kazkaip atsidekoti savo angelui sargui. Zaizda, o dabar randelis yra simetriskas, laabai panasu i angelo sparnus, ar pauksti. Kaip jum atrodo, i ka siuo atveju atsizvelgti darantis tatoo? nekintamas dalykas butu tik tatoo vieta - butent ant randelio. yra keli varijantai, tarkim padaryti tiksliai toki vaizda kaip randelis - angelo sparnai (tik sparnai), gal net gi nbe juoda, o buetnt toki bordo, nebutu labai matyt bet visada zinociau ka jis man reiskia, arba galeciau pafantazuoti, tarkim koki uzrasa, kuris tai primintu, ar kazka kas vizualiai nepriimtu rando, bet simbolizuotu ta diena, na manau daug tu galimybiu, ir niekaip neapsistoju ties viena. Tad idomi jusu nuomone ax.gif gal jus esat dare tatoo po kokio ivykio, idomu butu suzinoti kokiu nors pavyzdziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 06 02, 13:35)
MM smile.gif o jums taip meistras patare ar pati sugalvojot?  ax.gif

Pati rolleyes.gif
Atsakyti