Įkraunama...
Įkraunama...

Ink Addicts... *29

QUOTE(moriube @ 2013 06 03, 18:32)
Tad idomi jusu nuomone  ax.gif gal jus esat dare tatoo po kokio ivykio, idomu butu suzinoti kokiu nors pavyzdziu smile.gif

Dėl konkrečios idėjos jau turėsite apsispręsti pati, tik patarsiu, kad nebūtina rando užtušuoti, o galima tatuiruoti aplink, įterpiant randą į piešinį 4u.gif Plačiau patars meistras, nes nematant rando sunku ką nors patarti smile.gif

Pvz. čia tatuiruota aplink kulkos paliktą randą:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raven: 05 birželio 2013 - 09:46
QUOTE(Jaguare @ 2013 06 03, 21:45)


niu aisku, as kai graziai meistro uzsklausiau, kaip apsirengti, kad butu patogu ir man, ir jam, tai liepe dzinsu nesideti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu tai buvau su suknele ir stringiukais, pakeliau juostele aukstyn ir gulejau ant sono nuogu uzpakaliu biggrin.gif ne kazka, bet ko tik nepadarysi del tattoo smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Atgaivinsiu kiek tema.
Mano vakarykste. Pirmoji, bet ne paskutine. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
ViduxKLP, gal pasirodysit su sava bigsmile.gif


QUOTE(Milakir @ 2013 06 19, 21:09)
Mano vakarykste. Pirmoji, bet ne paskutine. blush2.gif

Kaip pirmai gana didelė. Kaip sekėsi išsėdėt ir apskritai papasakokit įspūdžius. Kur darėt, pa skokį meistrą? smile.gif Motyvas pakankamai įdomus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 06 05, 14:24)
niu aisku, as kai graziai meistro uzsklausiau, kaip apsirengti, kad butu patogu ir man, ir jam, tai liepe dzinsu nesideti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nu tai buvau su suknele ir stringiukais, pakeliau juostele aukstyn ir gulejau ant sono nuogu uzpakaliu biggrin.gif ne kazka, bet ko tik nepadarysi del tattoo smile.gif  thumbup.gif


Gal pasirodysit? bigsmile.gif
QUOTE(Milakir @ 2013 06 19, 20:09)
Atgaivinsiu kiek tema.
Mano vakarykste. Pirmoji, bet ne paskutine. blush2.gif
user posted image

Idomi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki. Aš jau pasidariau 2 sesijas. Liko dar viena ar dvi spalvas sudėt. Nesigauna taip greit, kaip kad norisi. Jei mama nufotografuos įkelsiu, nes dabar turiu tik eskizą. Savo "skūros" nuotraukų dar ne
Atsakyti
Sveikos, na apie tattoo jau senai buvo mastyta, ilgos paieskos, laumzirgis - del daugelio priezasciu - del simbolikos, 6 akys taip pat, angliskai man graziai skamba dragon-fly biggrin.gif realistiskos nenorejau, patinka man azuras, ivairus rastai, ornamentai, tad gavosi tokia, gailiuos tik, kad nepabandziau pati nusipiest. ax.gif
Kita tikrai bus mano piesta.
Dariausi Ink factory pas Sauliu. Kai atejau, kaip tik mergaitei baige kontura (tiesa, didesne ir sudetingesne jos tattoo), tai paklausus apie skausma - sake nerealiai skauda biggrin.gif Bet turbut ja isvargino ilgas laikas ta kontura piesiant. O mano pasiryzimui niekas tuomet nebuvo baisu. biggrin.gif Skaudejo aisku kazkiek, ypac kai kontura piese ir ties stuburu labai linksma buvo doh.gif O seseliavimas kazkaip ne, vietomis isvis net skausmu to nepavadinciau.
Dabar piesiu vyrui tattoo, ziuresim, kas gausis. smile.gif
Atsakyti
Milakir, nerealus laumzirgis, daug ju ziurejau ir ieskojau sau patinkancio, bet tavo wow, labai idomus ir grazus. Turi Sauliukas ranka smile.gif
Atsakyti
Gaivinu temą, rodau pvz. kaip pasisakiau ir pasidarius parodau, o ne kaip dauguma dingsta nepasirodžiusios lotuliukas.gif
Kam įdomu (kątik padaryta):
user posted image
Esu labai patenkinta meistru (Aivaru Lee) ir jo darbu, tikrai grįšiu, tikiuos ne kartą biggrin.gif
Atsakyti
Nemoku ikelti foto smile.gif keliu nuoroda koki as grozi paidariau smile.gif

https://www.facebook...5...e=1

Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 08 06, 21:04)
Nemoku ikelti foto smile.gif keliu nuoroda koki as grozi paidariau smile.gif

https://www.facebook...5...e=1

Nu va, sujudom thumbup.gif Nemaniška kaip sakoma biggrin.gif , bet gražu 4u.gif
Atsakyti
Man Jūsiškė įdomi thumbup.gif 4u.gif bet ir ne mano stiliaus biggrin.gif dėl to ir įkėliau nuorodą, kad tema sujudėtų smile.gif


QUOTE(Ligrafi @ 2013 08 06, 21:10)
Nu va, sujudom thumbup.gif  Nemaniška kaip sakoma biggrin.gif , bet gražu  4u.gif

Atsakyti