Įkraunama...
Įkraunama...

FABERLIC kosmetika 2 tema

4u.gif Labuka. Jungiuosi ir aš prie faberlic. Manau, kad ši kometika pranašesnė už avonus ir oriflame smile.gif Pernai naudojau veido balzamą - tikrai geras, ypač, kai karšta ir norisi veidą atgaivinti, o ne apsunkinti kremais ax.gif

Nusipirkau koncentruotą šampūną nuo pleiskanų. Palikau tėčiui, nes pas jį problema baisesnė. Laukiu rezultatų.

O kainos tikrai nėra labai didelės. Jei pataikai ant akcijų - iš viso super smile.gif
Viena pažįstama užsikabliavus ant šampano spalvos dažų bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(atima @ 2011 05 25, 15:30)
Gal kas naudojote aktyvų serumą, skatinantį plaukų augimą ir galite pasidalinti savo pastebėjimais apie šį produktą?  unsure.gif  Bijau nusipirkusi nusivilti bei susigadinti ir taip silpnus plaukus...


na, kad susigadinsite plaukus tai as kazkaip abejoju smile.gif jis tik gali nebent kazkiek riebaluoti plaukus uzsitepus
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 05 25, 15:39)
4u.gif Labuka. Jungiuosi ir aš prie faberlic. Manau, kad ši kometika pranašesnė už avonus ir oriflame smile.gif Pernai naudojau veido balzamą - tikrai geras, ypač, kai karšta ir norisi veidą atgaivinti, o ne apsunkinti kremais  ax.gif

Nusipirkau koncentruotą šampūną nuo pleiskanų. Palikau tėčiui, nes pas jį problema baisesnė. Laukiu rezultatų.

O kainos tikrai nėra labai didelės. Jei pataikai ant akcijų - iš viso super smile.gif
Viena pažįstama užsikabliavus ant šampano spalvos dažų  bigsmile.gif  thumbup.gif


Sveikute , malonu , kad prisijungi smile.gif Čia mūsų mažoka smile.gif Aš tai jaučiu milžinišką skirtumą po Oriflame kosmetikos smile.gif smile.gif
jau vienas dalykas , čia pakuotės kokios ir viskas užcelafanuota, nebūna tokių čiūdu kaip Oriflame , kremai perpilstyti nupilstyti velniai žino kur ir kaip smile.gif
Ir pirmą kartą kai pabandžiau iš karto pastebėjau , kad šitie kremai geriasi į odą iš karto , o oriflamo man laikydavosi ant odos tokia plėvelė ir kažkaip brinkindavo tą odą .Paskui su delnais patrindavau ir nubyrėdavo kremas gumuliukais .
Nu ne visi gal , bet kai kurie buvo.
Tai žodžiu čia jaučiuosi kitaip , geriau ir džiaugiuosi smile.gif

Sužavėta dekoratyvine kosmetika, nagų lakais ypač, lūpų blizgiais , tušais , akių šešėliais . Žodžiu smagu .
O dar kai galima užsisakyti ir nulėkus pasiimti , tai rojus , labai nemėgstu slankioti po parduotuves . Galima ir į namus užsisakyti .

Atsakyti
Merginos, reikia pagalbos 4u.gif Išsirinkau iš faberliko kosmetikos, bet neturiu pas ką užsakyti.Bijau, kad kita mėnesį gali būti kitos kainos. Gal kas gali pagelbėt? Ar gal pačiaia kur nors kreiptis? Vilnius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pabo latino @ 2011 05 25, 21:47)
Merginos, reikia pagalbos 4u.gif Išsirinkau iš faberliko kosmetikos, bet neturiu pas ką užsakyti.Bijau, kad kita mėnesį gali būti kitos kainos. Gal kas gali pagelbėt? Ar gal pačiaia kur nors kreiptis? Vilnius  smile.gif




Parašiaus į až cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintyte @ 2011 05 25, 19:05)
Sveikute , malonu , kad prisijungi smile.gif Čia mūsų mažoka smile.gif Aš tai jaučiu milžinišką skirtumą po Oriflame kosmetikos smile.gif smile.gif
jau vienas dalykas , čia pakuotės kokios ir viskas užcelafanuota, nebūna tokių čiūdu kaip Oriflame , kremai perpilstyti nupilstyti velniai žino kur ir kaip smile.gif
Ir pirmą kartą kai pabandžiau iš karto pastebėjau , kad šitie kremai geriasi į odą iš karto , o oriflamo man laikydavosi ant odos tokia plėvelė ir kažkaip brinkindavo tą odą .Paskui su delnais patrindavau ir nubyrėdavo kremas gumuliukais .
Nu ne visi gal , bet kai kurie buvo.
Tai žodžiu čia jaučiuosi kitaip , geriau ir džiaugiuosi smile.gif

Sužavėta dekoratyvine kosmetika, nagų lakais ypač, lūpų blizgiais , tušais , akių šešėliais . Žodžiu smagu .
O dar kai galima užsisakyti ir nulėkus pasiimti , tai rojus , labai nemėgstu slankioti po parduotuves . Galima ir į namus užsisakyti .

Kalbant apie oriflame tai jau avonas kur kas geriau - mano nuomone. O FL man patinka, nes be jokių didelių reikalavimų, kažkaip paprastai viskas čia smile.gif Tik pradžioj vis negaudavau reikiamų prekių, tai pykts buvau. O db patinka. Rankom kremuką pasiėmiau su akcija - fainas koks. Dar nepatyrinėjau giliau sudėties, nes pvz db naudojau veidui kremą be parabenų (iš kitos kompanijos).
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2011 05 26, 13:21)
Kalbant apie oriflame tai jau avonas kur kas geriau - mano nuomone. O FL man patinka, nes be jokių didelių reikalavimų, kažkaip paprastai viskas čia smile.gif Tik pradžioj vis negaudavau reikiamų prekių, tai pykts buvau. O db patinka. Rankom kremuką pasiėmiau su akcija - fainas koks. Dar nepatyrinėjau giliau sudėties, nes pvz db naudojau veidui kremą be parabenų (iš kitos kompanijos).


O kai patyrinėsi sudėtį parašyk būtinai ką galvoji.Man įdomu . Aš va kremuką naują rankoms turiu panosėje ir vis pasitepu , labai malonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintyte @ 2011 05 26, 14:44)
O kai patyrinėsi sudėtį parašyk būtinai ką galvoji.Man įdomu . Aš va kremuką naują rankoms turiu panosėje ir vis pasitepu , labai malonus smile.gif

Kalbant apie sudėtį, tai aš manau, kad tų kenksmingų priedų neišvengsim, bet reikia stengtis, kad jų būtų kosmetikoje kuo mažiau. Kai patyrinėsiu, tikrai pasidalinsiu patirtimi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ei,kai dbr bus katlogai kas 3sav, tai nuo kada iki kada užsakymus galima bus daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(malvea @ 2011 05 26, 17:30)
ei,kai dbr bus katlogai kas 3sav, tai nuo kada iki kada užsakymus galima bus daryt? g.gif

Nelabai gaudausi, bet manau, kad naują užsakymą bus galima daryti nuo 30 gegužės? g.gif
Atsakyti
Taip iš naujo katalogo jau gegužės 30 d galima bus pasileist užsakymukus:)
Atsakyti
Labas, nusipirkau ir aš pabandymui kremą rala naktinį, įsigeria labai gerai, oda tampa švelni, netraukia, negraužia, tik pažiūrėjau sudėtį-radau bent 5 visokius parabenus ir dar visokių kitokių chemikalų unsure.gif
Atsakyti