Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

QUOTE(Ice tea @ 2011 06 08, 14:09)
Dar pirmadienį rinkausi iš kokių penkių rūšių  blush2.gif
Gal tave į auto skyrių iškart nusiuntė  doh.gif Aš pirmus iš ten pirkau, tai irgi pasirinkimo nelabai buvo, o ir stingsta jie greičiau  ax.gif


biggrin.gif Na as nesu tokia ziopla ir niekas niekur manes nesiunte, as klausiau konsultanto, pries tai savo akim apziurejus ta skyriu kuriame visokie klijai (tam tarpe ir epoksidiniai). Nemanau,kad kitos firmos klijus atskirai laikytu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 06 08, 15:08)
Visdelto nedengiau... bet ziede, kuri dariau taip ir gavosi, kad viena puse paveiksliuko nenuskendo ir nepersigere klijais o kita siektiek priskendo ir igavo tamsesni atspalvi, tad sekanti karta bandysiu klijais padengti. Su ateitim viska isbandysiu, nes is esmes man patiko ta technika, labai daug ka gali prigalvoti ir "inkrustuoti"  biggrin.gif . Pradziai naturalu, kad pirmieji blyniukai pasvilo  biggrin.gif

žinoma išbandysi mirksiukas.gif

ruošiuos ir aš bandyt, ieškau ką įliet... tongue.gif MB žvengia, sako musę apliek bus kaip gintaras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2011 06 08, 14:14)
žinoma išbandysi  mirksiukas.gif

ruošiuos ir aš bandyt, ieškau ką įliet...  tongue.gif  MB žvengia, sako musę apliek bus kaip gintaras  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Man jau verda tokios mintys drugeli iliet sudziuvusi, bet kurgi rasi toki mazuti. Gyvo gaudyti sirdis neleistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 06 08, 15:12)
biggrin.gif Na as nesu tokia ziopla ir niekas niekur manes nesiunte, as klausiau konsultanto, pries tai savo akim apziurejus ta skyriu kuriame visokie klijai (tam tarpe ir epoksidiniai). Nemanau,kad kitos firmos klijus atskirai laikytu...  g.gif

Nu kadangi aš ŽIOPLA, tai pirmą kartą konsultanto buvau nukreipta į auto skyrių, kur buvo kelios epoksidkės, bet kaip ir rašiau- jos stingsta greitai. O dabar jau GUDRI, tai pati ieškojau rolleyes.gif ir tikrai radau ir Moment ir Titan ir dar ten kitokių, tik jie visi buvo skirtingose vietose TIKRAI bebe.gif Beje aš kalbu apie Kauno Senukus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 06 08, 14:31)
Nu kadangi aš ŽIOPLA, tai pirmą kartą konsultanto buvau nukreipta į auto skyrių, kur buvo kelios epoksidkės, bet kaip ir rašiau- jos stingsta greitai. O dabar jau GUDRI, tai pati ieškojau rolleyes.gif  ir tikrai radau ir Moment ir Titan ir dar ten kitokių, tik jie visi buvo skirtingose vietose TIKRAI bebe.gif Beje aš kalbu apie Kauno Senukus  tongue.gif


Tai konsultantas buvo zioplas biggrin.gif Nezinau reikes vyriska gimine pasiust i paieskas. Man net nejauku tose statybinese prekese biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 06 08, 16:53)
Tai konsultantas buvo zioplas  biggrin.gif Nezinau reikes vyriska gimine pasiust i paieskas. Man net nejauku tose statybinese prekese  biggrin.gif  blush2.gif


O man patinka sokiruoti vyrus konsultantus ir pardavejus lotuliukas.gif Ypac smagu, kai paaiskeja, kad jie nicnieko nenutuokia apie savo skyriaus prekes : lotuliukas.gif Zinau, baujri as blush2.gif Bet man patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi prie bjauriujų biggrin.gif , jei ko ieškau ilgai sustoju prie lentynų biggrin.gif , bet ,iš tiesu tai darau taupydama laiką..., priemonių ieškojimas atima nemažai laiko, tai jau nuėjus, norisi visko ko reikia vienu kartu susipirkti, kad po dienos vėl nereikėtų grįžti biggrin.gif

čia kalbėjot apie musių įliejimą ir gintarus- tai epox. dervą naudojama gintaro imitacijai smile.gif , man net vienas dirbantis su gintarų aiškino,kaip "pataisyti" įskilusi,subraižyta gintarą-o,gi su epox.dervą biggrin.gif , sako praktiškai neįmanoma atskirti
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2011 06 09, 15:10)
man net vienas dirbantis su gintarų aiškino,kaip "pataisyti" įskilusi,subraižyta gintarą-o,gi su epox.dervą biggrin.gif , sako praktiškai neįmanoma atskirti

Eik eik bigsmile.gif Mano gintaras nudribo ant žemės ir nuskilo doh.gif Sakai, suklijuotų g.gif
Nu reiks išbandyt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 06 09, 15:29)
Eik eik  bigsmile.gif Mano gintaras nudribo ant žemės ir nuskilo doh.gif Sakai, suklijuotų  g.gif
Nu reiks išbandyt  thumbup.gif  thumbup.gif


Tikrai suklijuotu smile.gif Tik pavirsiu nuriebalink pries klijuojant mirksiukas.gif As daznai ir pasiausiu visa pavirsiu, kad geriau sukibtu, bet jei gintaras skaidrus, tai tada geriau nesiausti, nes gali matytis klijavimo linija...
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 06 09, 15:38)
Tikrai suklijuotu smile.gif Tik pavirsiu nuriebalink pries klijuojant  mirksiukas.gif As daznai ir pasiausiu visa pavirsiu, kad geriau sukibtu, bet jei gintaras skaidrus, tai tada geriau nesiausti, nes gali matytis klijavimo linija...

neee, mano gintaras neatidengtas- nepakenks mirksiukas.gif O kad ir matysis, ai dzin- svarbu galėsiu vėl juo puikuotis flirt.gif
Atsakyti
Suklijuot su epoksi, galit ką tik norit- dar tarybiniais laikais, tai buvo tokie klijai, kur paskui su tanku neatplėši lotuliukas.gif
O dėl statybinių prekių, ta ką ten dabar prišokiruosi- niekam ten niekas neįdomu, ypač Senukuose, kur konsultantai nieko nenutuokia apie esamas prekes, tai ir tenka pačiom viską susirast lotuliukas.gif

dar vienas panaudojimas mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Aruna, čia tokį užsakymą gavai ar pati sumąstei... (tavo albume išsiaiškinau paskirtį ir aiškiau pamačiau) gražu wub.gif
Atsakyti