Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika

nu va užpyliau 6 rėmelius, tikiuosi nors pora bus sėkmingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zwaigzdele @ 2011 06 15, 20:00)
norėjau pasidomėti, ar šią dervą Prosvet nereikia su niekuo maišyt? smile.gif  rolleyes.gif  nes pagal tą Ice resit techniką tai susimaišo du komponentai, tai norėjau tiksliai sužinot  4u.gif


bet kuri epox. derva ,ar tai būtų "ice resin" ,ar "prosvet" , ar kito pavadinimo derva susideda iš dviejų komponentu-pačios dervos ir kietiklio, jie parduodami paprastai vienoje pakuotėje . Juos sumaišius ir vykdomas liejimas

taigi "prosvet" pakuotėje taip pat yra ir derva ir kietiklis smile.gif
Atsakyti
Dėkui labai smile.gif) bandysiu ir aš užsiimt biggrin.gif
Atsakyti
vaizdelis biggrin.gif

DRUGIO EFEKTAS


user posted image

Atsakyti
Ui, mergiotes, kiek groziu pridejot thumbup.gif
Aliete, puikios neuzmirstuoles wub.gif
Pulina, superiniai auskariukai thumbup.gif
Aruna, puiku komplektukas, tik nesupyk uz mano asmenine nuomone - man tu metaliniu sparneliu jau per daug ax.gif Jie man kazkaip iskrenta is konteksto blush2.gif O is ko tie drugeliai? ax.gif Labai dailus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 06 16, 08:50)
DRUGIO EFEKTAS

Gaudei drugelius bigsmile.gif ar iškirpai ax.gif

Žiauriai GRAŽU wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 16 birželio 2011 - 08:11
QUOTE(Bjauruska @ 2011 06 16, 08:57)
Pulina, superiniai auskariukai  thumbup.gif

ačiū... neišlipa iš ausų jie man tongue.gif

Laukiu ir aš kada Aruna pasakys kur drugelius ėmė bigsmile.gif laabai jau gražiai gavos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nesakysiu, nebūtina gi viską išduoti lotuliukas.gif

Bjauruska - klientės norai- įstatymas lotuliukas.gif
Atsakyti
Aruna, as tik savo nuomone issakiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 06 17, 07:46)
Nesakysiu, nebūtina gi viską išduoti  lotuliukas.gif

beee.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif
pagaliau baigiau šiuos auskarėlius..., labai patiko man tas remelis, o galvojau greit įliesiu kokia gelytę...o prasikankinau visą savaitę doh.gif , pirmiausia tie remeliai niekaip nenorėjo tiesiai stovėti,į ką tik aš juos netvirtinau... baigiau plastelinu doh.gif , po to liejant vis dervą išsiliedavo pro krašteli,jau kokiais ten mažais lašeliais varvinau..., turiu dar vieną porą tokių ,bet sakiau jau nebedarysiu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
bet vistiek aliete gavosi dangiškai gražiai smile.gif

na o čia mano toks neįspūdingas taisymas, iš mano susiliejusių paveikslėlių, tik ant šito nelabai matos dar kad išsiliejęs smile.gif
user posted image

kitus kur dariau irgi pabandžiau be klijų, nu tai geresnis vaizdelis, nes patamsėjo visas paveiksliukas, o ne lopais biggrin.gif
Atsakyti