Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Med Men"

Geriausias metu serialas


Na, manau apdovanojima gavo neveltui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2011 06 14, 14:27)
per FOX LIFE teko kelis kartus uzmesti aki i si seriala,bet kazkodel neuzkabino, gal todel kad ne nuo pradziu ziureti pradejau g.gif reiks kada vel pabandyti paziureti...



Jau paziurejau visus sezonus rolleyes.gif tikrai geras serialas
thumbup.gif
Atsakyti
Jeginis serialas,ziuriu ir neatsiziuriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šitas man ir belekaip patinka. Viskuo. Vienas iš mėgstamiausių (kartu su TWD), kurį laiką vis užmesdavau akį per televizorių, bet nepatinka man taip, nes buvau pradėjus žiūrėt ne nuo pradžių ir negalėjau serijų atsekt. Tai pradedu internetu žiūrėt iš naujo :>
Atsakyti
Is kur siunciates ziureti Mad man'us? 4u.gif
Atsakyti
Nesisiunčiu. Lietuviškai tėra tik dvi pirmos 1 sezono ir dvi pirmos 2 sezono serijos. Tai pati žiūriu angliškai.
Atsakyti
Kazkaip kai pradejau ziuret, tai neuzkabino, bet galvoju gi negali visas pasaulis svaigt del nevykusio serialo unsure.gif Ir tikrai - kuo toliau tuo idomiau, itrauke rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,

jungiuos į šio serialo gerbėjų būrį 4u.gif

Nerealus... kol kas žiūriu tik pirmąjį sezoną. Labai patinka smile.gif
Atsakyti
Mestelkit nuoroda,kur nete galima rasti 4u.gif
Atsakyti
laba,

pabaigiau 4 sezonus. Tai kaip suprantu, kol kas viskas? Kažkur kažkas pasakojo, kad penktas dar tebekuriamas g.gif Gal kas žinote tiksliau g.gif

QUOTE(Tigris @ 2011 12 11, 19:39)
Mestelkit nuoroda,kur nete galima rasti  4u.gif

Linkomanijoj yra, bet lietuviškai išverstas tik pirmas sezonas. Visus kitus rusiškai žiūrėjau ax.gif
Atsakyti
Labai smagu, kad atsiranda vis daugiau ziurinciu si seriala thumbup.gif
Turiu pasakyti, kad is pradziu jis man kazkoks nelabai atrode. Siaip tik uzmesdavau aki retkarciais. Bet vyras mano taip uzsikabino, perziurejo visus sezonus ir tada man kazkap pradejo patikti. Dabar laukiu kiekvieno sekmadienio ir tikrai vienas geriausiu serialu ax.gif
Beziurint tai visokiausiu jausmu atsiranda: ir , kad vyrai kiaules ir , kad pacios moterys nevisada zino ko nori,faktas, kad kiekvienas nekoks poelgis turi pagrinda:) Sakyciau tai serialas, kuri ne tik malonu ziureti del graziu ir sauniu aktoru, bet kartu ir vercia giliau mastyti, zodz - su paslepta mintim mirksiukas.gif
Atsakyti
Neesu serialų mėgėja, bet šitas užkabino. Žiūriu su malonumu smile.gif
Atsakyti