Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Med Men"

Ar yra žiūrinčių? aš jau antrą sezoną baiginėju 4u.gif
Iš pradžių tikrai nekabino, tačiau įsivažiavus tikrai įdomu thumbup.gif
Jiegu ir nėra ypatingų dramų, tai tiesiog gėriuosi stebėdama aprangą, butų/ namų dizainą, klausydamasi to dešimtmečio dainas thumbup.gif bet ir apmąstymams yra vietos mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Tik vienas dalykas mane taip nervina, kad negaliu- seriale rūko visi kaip kaminai- kadangi pati esu nerūkanti, mane jau erzina tas nuolatinis dūmtraukis- darbe, lovoje, prie vaikų, prie naujagimių, valgant, skalbiant, mylintis ir pan doh.gif įdomumo dėlei vieną kartą suskaičiavauž per vieną seriją parodė 46 rūkančius žmones (epizodus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 16 vasario 2013 - 22:23
Na, serialas tikrai vertas dėmesio, esu peržiūrėjusi iki 5 berods sezono (jeigu neklystu tiek sezonų jau parodė LRyto Tv ir šiuo metu vėl rodo nuo I sezono).
Man asmeniškai gražių dalykų yra daug (aktoriai, siužetas, laikmečio dvasią atitinkantis stilius ir tt.), tačiau nemažai ir tokių momentų kurie išties erzina: neištikimybė, stoka pagarbos moteriai, skyrybos, na, ir intensyvus rūkymas ax.gif
Tikrai norėtūsi, kad atsirastų daugiau šio serialo gerbėjų gal ir diskusija tuomet čia vyktų intensyviau 4u.gif
Atsakyti
Aš šio serialo fanėsmile.gif, ką tik peržiūrėjau 6 sezono 5 seriją.tai vienas iš kada nors matytų serialų,gal net pats pačiausias...
Atsakyti
man turbūt pats geriausias. viskas detalėse, gražiai, rafinuotai ir intriguojančiai visada perteikiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gintaroji* @ 2013 05 14, 02:16)
Aš šio serialo fanėsmile.gif, ką tik peržiūrėjau 6 sezono 5 seriją.tai vienas iš kada nors matytų serialų,gal net pats pačiausias...


Pritariu thumbup.gif
Atsakyti