Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas "Med Men"

QUOTE(Makarska @ 2012 02 20, 15:29)
Neesu serialų mėgėja, bet šitas užkabino. Žiūriu su malonumu  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
nuostabus serialas, dar nei vienas nebuvo taip užkabinęs, peržiūrėjau 4 sezonus, turiu atsisiuntus ir kelias 5 sezono serijas, dar kartą žiūriu ir lietuviškai per L ryto tv smile.gif atrodo, lyg nieko ypatingo ten nevyksta, bet kažką tokio turi....labai įdomus Dono personažas, patinka, kad nėra juoda arba balta, visi personažai labai spalvingi, tikroviški
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 03 30, 16:05)
nuostabus serialas, dar nei vienas nebuvo taip užkabinęs, peržiūrėjau 4 sezonus, turiu atsisiuntus ir kelias 5 sezono serijas, dar kartą žiūriu ir lietuviškai per L ryto tv smile.gif atrodo, lyg nieko ypatingo ten nevyksta, bet kažką tokio turi....labai įdomus Dono personažas, patinka, kad nėra juoda arba balta, visi personažai labai spalvingi, tikroviški

o ką - yra penktas sezonas g.gif Man sakė, kad penktą dar tik kuria unsure.gif
Atsakyti
jau pirmos 2 serijos pasirode
Atsakyti
Aš, kaip ištikima Sopranų gerbėja, buvau pasiruošusi šį serialą žiūrėti sąžiningai. Nors iš pradžių kiek strigo, bet kai kurios serijos taip atkaltos, kad tikrai - tik Sopranų kūrėjai taip ir tegali. Deja, laikas man nelabai tinkamas. Tai vieną seriją praleidau, tai kitą, ir dabar žiūriu epizodiškai. Būtų gerai susirasti bent sezoną ir peržiūrėti normaliai.
Taip, moterims prieš 50 metų buvo nelengva. Bet ir jos pačios prisiveikdavo taip, kaip ir šiais laikais ne kiekviena išdrįsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2012 03 31, 17:23)
Aš, kaip ištikima Sopranų gerbėja, buvau pasiruošusi šį serialą žiūrėti sąžiningai. Nors iš pradžių kiek strigo, bet kai kurios serijos taip atkaltos, kad tikrai - tik Sopranų kūrėjai taip ir tegali. Deja, laikas man nelabai tinkamas. Tai vieną seriją praleidau, tai kitą, ir dabar žiūriu epizodiškai. Būtų gerai susirasti bent sezoną ir peržiūrėti normaliai.
Taip, moterims prieš 50 metų buvo nelengva. Bet ir jos pačios prisiveikdavo taip, kaip ir šiais laikais ne kiekviena išdrįsta mirksiukas.gif

linkomanijoj yra pirmas sezonas lietuviškai, o visi keturi rusų kalba 4u.gif
Atsakyti
kaip supratau, serialas baigesi ?
Atsakyti
Kaip faina,kad jau 5 sezonas prasidejo. Labai laukiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2012 05 03, 13:08)
Kaip faina,kad jau 5 sezonas prasidejo. Labai laukiau  bigsmile.gif


o tai kada rodo ? per lryto tv sekmaideni neberode mad manu
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2012 05 03, 14:13)
o tai kada rodo ? per lryto tv sekmaideni neberode mad manu

kiek girdėjau, Lietuvos rytas 5 sezono nerodys ax.gif ieškokite internete 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2012 05 03, 14:13)
o tai kada rodo ? per lryto tv sekmaideni neberode mad manu



As internetu siunciuosi. TV neziuriu.
Atsakyti
Pradejau neseniai ir baigiu isprotet kaip darbai kaupiasi, o serialo seriju mazeja. Labai labai patinka. Tik tema mirusi kazkokia, negi nera ziurinciu ? smile.gif
Atsakyti