Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Man su pirmu nestumu pasake, kad mato mergaite. Nors dar pora procentu paliko berniukui. O kitas echo parode kad jau tikrai berniukas, tada jau gine dave 100proc. ir gime berniukas biggrin.gif O dabar per si nestuma irgi ziurejo ir sake lyg mergaite, tik dabar jokiu garantiju nedave g.gif Perspejo, kad berniukui gali veliau seklydes nusileisti. Tai rytoj darysiu vel echo gal jau gerai matysis biggrin.gif
Atsakyti
Pirma zadejo mergyte - taip ir buvo. dabar ta pati gydytoja irgi sako, kad 90 proc. mergyte - per abu cho taip sake. Tikimes, kad nesuklydo. kiek zinau atveju, tai dazniau su berniukais suklysta - net keliam pazystamiem taip buvo, zadejo berniuka, o gime mergaite. po tokio "bajerio" vienas tetukas net suabejojoe, ar tikrai jo vaikas (mat planinis cezaris buvo) - juk berniuka zadejo, o isnese mergaite tongue.gif
Atsakyti
Mate mergaite ir gime mergaite biggrin.gif
Atsakyti
Na mus gydytojas kai apziurinejo tai sake kad bus mergaite nors 100 procentu negarantavo. Tai ir laukiam tiek berniuko tiek mergaites smile.gif nesinori pripirkti ruzavu rubeliu tai stengiuosi ziureti i tokius kurie tikru ir tam ir tam. Nors esu ne is vienu zmoniu girdejusi kad ir gydytojai ne visada pasako tiksliai smile.gif
Atsakyti
o kiek savaiciu jums dare echo kai jau pasake kas bus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 29, 16:38)
o kiek savaiciu jums dare echo kai jau pasake kas bus? smile.gif


18-20 sav.jau gali matyti smile.gif anksciau nelabai tikslu butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 29, 16:38)
o kiek savaiciu jums dare echo kai jau pasake kas bus? smile.gif

Vakar dare echo ir iskart pasake ka mato tarp kojyciu, ziuresim ar pasitvirtins. Dabar mums 13 sav. Net nesitiki, kad taip anksti galetu matytis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam W...: 04 gegužės 2010 - 06:14
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 29, 17:38)
o kiek savaiciu jums dare echo kai jau pasake kas bus? smile.gif


Man dare 20sav. tai pasake, kad mergaite, bet garantiju nedave g.gif Antra dare 24sav. ir vel mate lyg mergaite, bet dar sake visko gali buti g.gif Taip nieko rozinio negaliu dar pirkti, nes kaip ir neaisku. O nuo sunelio turiu likusiu rubeliu biggrin.gif
Atsakyti
Mum irgi pries menesi pasake mergaite,bet garantiju nedave. Rytoi einu darit morfologine echo,tai gal tiksliai pagaliau zinosiu tongue.gif
Atsakyti
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]

user posted image


Sveikos nestuke.gif
Man su pirmu nėštumo nesuklydo, matė 5 mėn., kad berniukas, paskui 6 mėn. aš pati akivaizdžiai mačiau vyrišką lytį, tad ir gimė pirmas sūnus. Dabar laukiuosi antro, tai echoskopiją padarė 19 sav. ir teigia, kad irgi sūnus, tačiau aš pati nesu tuo įsitikinusi. mirksiukas.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu 19 sav irgi pasake, kad tikrai mergaite ir turim dukryte, o dabar irgi laukiu labai kada eisiu echo daryt gal pasakys kas bus:ax:
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2010 04 29, 16:38)
o kiek savaiciu jums dare echo kai jau pasake kas bus? smile.gif

Man pirmą kartą pasakė, kad bus mergytė kai buvo 18 sav. ir 1 d. Davė 95 proc. kad turėsim lėlytę. O užvakar (buvo 20 sav. ir 5 d.) kitas gydytojas patvirtino, kad laukiam dukrytės wub.gif
Atsakyti