Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man visus 3 kartus, ką mate, tą ir auginu biggrin.gif
Atsakyti
Nu ka padarem vakar echo-ir vel pasake mergyte. 4u.gif thumbup.gif dabar lauksim rugpjucio pabaigos tongue.gif ar pasitvirtins g.gif
Atsakyti
Na as kai pirmojo laukiausi man buvo echo darytas ne viena karta, tai buvo ir mergyte ir berniukas ir vel mergyte ir vel berniukas, taigi tiksliai suzinojom kai gime biggrin.gif
Atsakyti
man ne sykio nepasake kitaip nei buvo thumbup.gif
Atsakyti
man tikrai nesuklydo, nes niekaip neparode smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

21 savaite per issamu echo patvirtino , kad bus mergyte (gyvenu Suomijoje, tad cia, jei tikrai nesimato, niekada nesako, kad neklaidint, o be to, ir pati maciau kazka panasaus i lupytes). Taciau, 31sav, 3D echo, ir gydytojo atsuktas ekranas ties cimboliukais buvo geriausias irodymas, kad echo labai daznai klysta, tad gime berniukas. O kambarys, deja, jau buvo persikines spalvos lotuliukas.gif Nieko, priklijavom melynu remeliu, berniukisku atributu, ir viskas super. Tik vyrui buvo nemenkas sokas, nes jis visada svajojo apie dukryte, o man bile, kad sveikas vaikas thumbup.gif Tad dabar rimtai svarstau galimybe sekanti karta laukti gimimo, kad suzinoti, kas gime. Beje, nuo pat pastojimo nuojauta sake, kad bus berniukas..Neklydo... ax.gif
Atsakyti
Man pirmą kartą keliolikos savaičių sakė, kad bus berniukas (bet iš gydytojos tą traukte ištraukiau, nelabai matėsi, tad nenorėjo sakyt). O paskui vėlesniam nėštume bent du kartus užtikrintai sakė, kad bus mergaitė.
O gimė berniukas.
Atsakyti
Darem siandien echo kardio,tai niekaip nesisuko mano vaikelis kaip reikia,tai kol laukem geresnes padeties, daktaras pasake pajieskosim graziu vaizdeliu ir pajunge 4D vaizda..... 4u.gif .....dabar tikru tikriausiai zinom kad mergite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O gale ir nuotrauka to irodimo padare blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
na ka man su pirmaja buvo taip 7men ejau privaciai kad paziuretu sake berniukas bet negarantavo paskui 8 men zejo nestuma priziurinti gine garantavo kad berniukas na o likus dienai iki gimimo ligonineja gine klause ar zinom kas sakom zinom berniukas tai ji musu atsiprase bet ten berniuko ir nerado tad ir auginam princesyte 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Man atitiko 4u.gif 19 sav.pasake ka berniukas wub.gif
Atsakyti
Mums apsiriko. biggrin.gif Visą nėštumą sakė, kad vaikinas. O tik pagimdžius sužinojau, kad mergaitė. wub.gif Apsivijusi virkštelė taip paišdykavo.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 04 17, 22:55)
19sav buvau echoskopijos leliukas labai spurdejo ir virkstele buvo tarp kojyciu, bet ziurinti gyd pasake jog jai panasu i mergyte, ar gali suklysti? Gal kam taip buvo?

Mum 22 nėštumo savaitę gydytojas paprognozavo, kad berniukas. Bet taip ir buvo. smile.gif
Atsakyti