Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mums 20 savaite pasake, kad bus lyg mergaite, 100 proc. negarantavo; gydytoja sako: "As uz margaite" ax.gif O jau 33 sav. kita gydytoja patvirtino, kad bus mergaite ir auginame puikia dukryte 4u.gif
Atsakyti
Man nieko neparode su abiem nestumais,o mano draugei sake kad gims mergaite 98proc.o gime sunus biggrin.gif
Atsakyti
Man su pirmaginiu sake, kad bus mergaite, o gime berniukas thumbup.gif Tai gerai, kad man kazkas is vidaus pakuzdejo jais nepasitiketi, viska buvau susipirkusi unisex mirksiukas.gif O va vyrui kiek dziaugsmo buvo thumbup.gif Jis labai sunaus norejo.
Atsakyti
Na temu apie lytis yra, bet neradau kaip daznai echoskopas pasako tiesa. Atsiprasau dvynuku ar daugiau laukianciu mamyciu, nezinojau, kaip visus variantus i apklausa itraukti. Taciau visu nuomones laukiamos 4u.gif
Atsakyti
man neapsiriko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 05 22, 02:14)
Na temu apie lytis yra, bet neradau kaip daznai echoskopas pasako tiesa. Atsiprasau dvynuku ar daugiau laukianciu mamyciu, nezinojau, kaip visus variantus i apklausa itraukti. Taciau visu nuomones laukiamos 4u.gif


labiau ne nuo echoskopo viskas priklauo o nuo gydančio/prižiūrinčio gydytojo patyrimo... mirksiukas.gif 100proc.niekur nėra garantijų kad pasakys tiesa.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 05 23, 06:17)
labiau ne nuo echoskopo viskas priklauo o nuo gydančio/prižiūrinčio gydytojo patyrimo... mirksiukas.gif 100proc.niekur nėra garantijų kad pasakys tiesa.. mirksiukas.gif

genetikai tiksliai ir aiškiai pasako ir gan labai anksti thumbup.gif
Atsakyti
abu kartus matė berniuką ir tai pasitvirtino biggrin.gif
Atsakyti
Labai idomus rezultatai, mat ne karta esu girdejus, kad gydytojai apsirinka... Tai ir svarstau, paprasysiu, kad lyti pasakytu, pasakys tarkim mergaite, tai likusius menesius ir galvosiu apie 'ja', o cia snai ir 'jis' ateina. Puikiai suprnantu, kad cia nei tragedija, nei problema, bet vat idomu, verta klausti ar ne...
Aciu ir toms, kurios apie abu (visus) vaikiukus paraso bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 05 23, 14:48)
Labai idomus rezultatai, mat ne karta esu girdejus, kad gydytojai apsirinka... Tai ir svarstau, paprasysiu, kad lyti pasakytu, pasakys tarkim mergaite, tai likusius menesius ir galvosiu apie 'ja', o cia snai ir 'jis' ateina. Puikiai suprnantu, kad cia nei  tragedija, nei problema, bet vat idomu, verta klausti ar ne...
Aciu ir toms, kurios apie abu (visus) vaikiukus paraso bigsmile.gif

sutinku,kad labai knieti sužinoti kokios lyties vaikutį nešiojam,bet gydytojai darydami echoskopijas tikrai daro ją ne spaecialiai,kad lytį pamatyti,o sužinoti viską apie vaikelį,placentos vietą ir pan...na o jei pasimato vaikutis visame gražume,tai ir pasako kas ten,ar jis,ar ji biggrin.gif būna,kad apsirinka,bet tikrai reti atvejai.Aš turiu penkis vaikučius ir visus berniukus ir lytis visus kartus sutapo su visomis darytomis echoskopijomis biggrin.gif
Svarbiausia palinkėsiu jum sveiko vaikučio,o antram plane turėti tai ko norit 4u.gif
Atsakyti
Na is 3 darytu echo aiskiai rodesi kad vyrukas,nesislapste cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2011 05 23, 17:17)
Svarbiausia palinkėsiu jum sveiko vaikučio,o antram plane turėti tai ko norit  4u.gif

wub.gif aciu, turbut kiekvienai nestukei, tai pats graziausias palinkejimas... O del lyties, tai ir pati nezinau blush2.gif
Atsakyti