Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikelio lytis

Apklausa: Kiek tikslus echoskopas (376 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pirma karta matė mergaite ir atitiko
dabar mato berniuką nežinom ar pasitvirtins aš jaučiu kad Berniukas ir sako kad berniukas neaišku nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2011 05 23, 07:59)
genetikai tiksliai ir aiškiai pasako ir gan labai anksti  thumbup.gif


mano mamai genetikai 100% patvirtino, kad berniukas... o gime mergaite smile.gif
Atsakyti
Visus kartelius pasitvirtino 100proc. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cuteone @ 2011 05 28, 12:50)
mano mamai genetikai 100% patvirtino, kad berniukas... o gime mergaite  smile.gif

na 100 proc niekur nėra,bet genetikai tikrai retai suklysta,čia ir nuo echoskopo priklauso,nuo gydytojų ir kelių savaičių kūdikėlis yra,nes jei labai anksti,tai atrodo abi vienodoai lytys,gal tada tiesiog ir suklystama smile.gif
Atsakyti
2 kartus skirtingos daktares sake,kad mato mergaite-neklydo bigsmile.gif
Atsakyti
pirmo kai laukiaus,tai atspejo dar 11 sav nestume,kad turesiu berniuka(per velesnes echo kiti gyd patvirtino ta pati);o dabar,praeita pirmadieni sake,kad dukrytes laukiuos,nu bus matyt ar pataike biggrin.gif
Atsakyti
O man įdomiai. Matė mergaitę du kartus, paskui pasakė, kad mato pimpiuką ir į virkštelę nepanašu lyg.
Ar buvę kam nors, kad matytų lyg ir pimpiuką, o gimtų mergaitė? g.gif unsure.gif Kaip su ta virkštele įdomu g.gif ar dažnai sumaišo g.gif
Kad kiaušiukus pamato ir gimsta mergaitė esu girdėjus. Lytinės lūpos būna labiau pabrinkę, todėl suklysta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luki: 13 birželio 2011 - 13:37
Sveikos 4u.gif

Su dukryte pasitvirtino iš pirmo karto, nors davė tik 70%, bet ir sekančius 2 kartus matė tik mergyte, bet ir žinojau, jau dukra pas mane pilvuke gyvena wub.gif
Va dabar laukiuosi antro, tai kai buvau echo pasakė taip: 19 sav jau sėklidės matosi, o čia tas variantas, kai jų nematai, tai greičiausiai mergytė, arba sėklidės vėliau nusileis (būna ir taip). Bet aš tikrai jaučiu, kad busiu 2jų mergyčių mama ax.gif
Atsakyti
Visais kartais neklydo, pasake ganetinai anksti smile.gif Dicki suzinojau 13 sav. kad bus berniukas, dvyniu lyti suzinojau 16 sav. Mano gydytojas pasake, kad sakau jei esu bent 95 % tikras, jei maziau net neatskleidzia paslapties :0 Pasitvirtino smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmos pasake mergaite, pasitvirtino turiu nuostabia mergaite.
Dabar sako berniukas, kiek kartu buvau sake berniukas, na paziuresim kai pagimdysiu, bet sirdyje j wub.gif auciu kad suneli nesioju dabar
Atsakyti
Per pirma nestuma niekas nesake ka turesiu,suzinojau kai gime,kad mergaite,mat tada pati neklausiau,o ir ehoskopija dare tik viena kart (tas buvo pries 13m),o dabar kai buvo 21sav sake berniukas,ir 32 ir 36 sav ziurejo,sako berniukas..tai turbut taip ir bus:-)
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2011 06 17, 20:15)
o dabar kai buvo 21sav sake berniukas,ir 32 ir 36 sav ziurejo,sako berniukas..tai turbut taip ir bus:-)


Jūs man visos pasakykit ką konkrečiai mato, kai patvirtina berniuką jums blush2.gif biggrin.gif Ar sėklides, ar ir "galiuką"? Ką jūs pačios matot ekrane? Mane taip supainiojo, kad nemato sėklidžių, va vietos nerandu. Smalsumas atsirado ką kitoms mato, kai sako berniukas 4u.gif Tik dėl to eit echoskopintis nesinori blush2.gif
Atsakyti