Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimas vyras "pletkų" lygyje.

QUOTE(flight @ 2011 05 23, 10:41)
Jei vyras šioje srityje profesionalus žaidėjas, žmonos šeštas pojūtis tylės.




drinks_cheers.gif manau autorės vyras ir yra profesionalas, kokie dar pokyčiai, jis visada iš liks toks pats, nes tai jo gyvenimo būdas, čia jam nieko naujo ir neįprasto.... užvakar draugo žmona, vakar karūnuota gražuolė, o šiandien moksleivė biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad jus vedzioja uz nosies mirksiukas.gif
Tikiu, kad labiau pasiknaisiojusi issiaiskintumete ne viena romana mirksiukas.gif
As vietoj jusu nesileisciau zeminama ir issiaiskinciau viska, kaip? cia jau kitas klausimas, reiktu ta mergaite susirasti ir vienai jums ja ''patardyti'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2011 05 23, 08:47)
Pritariu nuomonei, kad kalbos is niekur neatsiranda. Nemanau, kad jusu vyras del malaletkos paliktu stabilius santykius, bet jusu itarinejimai, be faktu gali tuos sanykius pabloginti. Jei tai tiesa, jis arba nutrauks tuos susitikimus, arba bus atsargesnis. Jus cia nieko pakeis negalesit. Tiesiog kuri laika nekalbekit apie tai su vyru, yla islenda pati is maiso. Jei jus nusprendus negyventi su vyru, jei tai tiesa, tai tokiu atveju, jau reikia zinoti ir tikrus faktus.  mirksiukas.gif


Jis tikrai nepaliks šeimos, nebent pati nuspręsčiau skirtis. Nežadu daugiau vyrui kvaršinti galvos su tais įtarinėjimais. Jei tai-tiesa, laikas parodys.
Man tik keista, kad yra tokių piktų moteriškių, linkinčių savo kailiu patirti, ką reiškia būti išduotai. Juk net nežinote vyro skyrybų su pirmąja žmona priežasties, o iškart mane puolate, kad nuviliojau, "užlipau", sugundžiau... Matyt pačios esate paliktos ir išduotos savo vyrų, todėl ir griežiate dantimis ant tokių kaip aš. Bet juk vos ne kas antra statistinė Lietuvos šeima yra išgyvenusi skyrybas, nei aš pirma, nei paskutinė gyvenu su išsiskyrusiu vyru.
Kol kas paliksiu viską taip, kaip yra. Kaip minėjau, gyvename nedideliame miestelyje, gyventojai vyrą pažįsta, taigi, jei bus dar ne vienas romanas arba pasitvirtins dabartiniai gandai, kalbos nesiliaus, o trečias kartas jau nemeluos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avatarė2011: 23 gegužės 2011 - 13:25
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 23, 13:22)
<...>
Matyt pačios esate paliktos ir išduotos savo vyrų, todėl ir griežiate dantimis ant tokių kaip aš. Bet juk vos ne kas antra statistinė Lietuvos šeima yra išgyvenusi skyrybas, nei aš pirma, nei paskutinė gyvenu su išsiskyrusiu vyru.
<...>

Todėl, kad žmonų blogų nebūna. Jos visos yra angelai. Visame kame kaltos tik meilužės ir vyrai.
Vat.
Atsakyti
Avatarė2011,

Klausimas - istikimas-ne istikimas, o ar zinote, ka darysite, jei suzinosite, kad neistikimas? Ar tikrai paliksite ar tik verksite ir susitaikysit?

Pries gaudant reiktu pamastyti-ka darysite, jei pagausite?

O pagauti, jei mazas miestelis, nera sunku. Jei ta piemenka su jusu vyru surum burum, jos aplinkoje kazkas turetu zinoti paie tai (drauges). Tokios liezuvio uz dantu nelaiko. Jus ne naujoke savame mieste, paieskokite kontaktu, kaip atsargiai iki jos kompanijos "prasibrauti" ir pakalusyti kalbas.

Dar vienas elementarus dalykas: gauti mergeles tel. nr ir paziureti, figuruoja jis vyro skambuciu isklotineje ar ne.

Zinoma, visa tai darant, reikia daryti labai tyliai ir per "saugius" zmones wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 14:49)
Kaip man išsklaidyti tas abejones arba sužinoti tiesą?

Tituluota grazuole (nu pardon, neiskentejau taip nepavadinusi), klausykite dabar idemiai.
Zmones visada, visais laikais nepakencia svetimo grozio ir svetimos laimes. tai natura. Kai seima yra grazi, o ypac - kai seima yra fiziskai grazi, plius dar darni ir emociska grazi - vi-sa-da ji bus apkalbeta. Visada bus pletku, kad jis bledunas, kad ji su silikonais, kad ji uz titula sumokejo, kad jis melagis ir t.t. Savo veidu ir formomis as irgi nesiskundziu, mano draugas taip pat, todel is patirties galiu pasakyti, kad visada atsiranda norintieji apsmeizti arba mane arba ji. Todel sitoks zmoniu 'gerumas' kartais trukdo santykiams ir reikia ismokti i tai ziureti is virsaus, atleisti zmonems ju zemas fantazijas. Dabar, demonstratyviai pedinkite i viesiausia jusu miesto restorana aukstai iskelta galva, gilia dekolte, vyra aprenkite kostiumu ir lai paspringsta visi aplinkui. Bukite auksciau uz pletku lygi.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 23, 15:15)
Tituluota grazuole (nu pardon, neiskentejau taip nepavadinusi), klausykite dabar idemiai.
Zmones visada, visais laikais nepakencia svetimo grozio ir svetimos laimes. tai natura. Kai seima yra grazi, o ypac - kai seima yra fiziskai grazi, plius dar darni ir emociska grazi - vi-sa-da ji bus apkalbeta. Visada bus pletku, kad jis bledunas, kad ji su silikonais, kad ji uz titula sumokejo, kad jis melagis ir t.t. Savo veidu ir formomis as irgi nesiskundziu, mano draugas taip pat, todel is patirties galiu pasakyti, kad  visada atsiranda norintieji apsmeizti arba mane arba ji. Todel sitoks zmoniu 'gerumas' kartais trukdo santykiams ir reikia ismokti i tai ziureti is virsaus, atleisti zmonems ju zemas fantazijas. Dabar, demonstratyviai pedinkite i viesiausia jusu miesto restorana aukstai iskelta galva, gilia dekolte, vyra aprenkite kostiumu ir lai paspringsta visi aplinkui. Bukite auksciau uz pletku lygi.


Ačiū už palaikymą 4u.gif ! Gera skaityti tokias protingas mintis, pasijaučiau tikrai geriau smile.gif . Prieš paskelbdama temą, tikrai negalvojau, kad atsiras tiek "gyvačių", norinčių tik įgelti. Ir štai esate viena iš nedaugelio, kuri kalba ta linkme, kuria mąstau aš. Nedrįsau to garsiai sakyti, nes tuoj pat atsirastų pasmerkėjų, bet galvoju, kad gal tikrai logiška pavydėti...
Atsakyti
Sunku buti graziai ir tureti grazia seima. Vis islenda koks 'geradaris/-e', linkintis 'geriausio'. O apie ta kabinejimasi ant vyro sprando as visai patyliu. Jo esme: kaip pas tokia grazia - vat toks? reiskia, jame kazkas yra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 23 gegužės 2011 - 15:04
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 23, 15:52)
Ačiū už palaikymą 4u.gif ! Gera skaityti tokias protingas mintis, pasijaučiau tikrai geriau smile.gif . Prieš paskelbdama temą, tikrai negalvojau, kad atsiras tiek "gyvačių", norinčių tik įgelti. Ir štai esate viena iš nedaugelio, kuri kalba ta linkme, kuria mąstau aš. Nedrįsau to garsiai sakyti, nes tuoj pat atsirastų pasmerkėjų, bet galvoju, kad gal tikrai logiška pavydėti...


na, o ko jus norejote, kad visos cia jus glostys ir guos?
Juk kiekviena paraso savo nuomone, be to kiek skaiciau ir man nepriimtinas kai kuriu mastymas, bet tai kas, lai raso ka galvoja, o jus galvokite savo galva ir apskritai, mano manymu tik jus pati turite zinoti ir nuspresti ka daryti, ar ne daryti, o ne musu klausti, mes tik rasome savo nuomone, be to pavyzdziui as neesu tokioje situacijoje buvusi, tad tik galiu speti ka daryciau mirksiukas.gif

Dar cia kazkuri rase, del pavydo graziems zmonems, graziai seimai...niekada nejauciau to niekam...neesu grazuole ir turtuole, bet esu tokia kokia esu, lai buna grazesniu, nepavydziu tikrai...tikriausiai mazai turiu lietuvisko bruozo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 05 23, 14:33)
Todėl, kad žmonų blogų nebūna. Jos visos yra angelai. Visame kame kaltos tik meilužės ir vyrai.
Vat.

Oj, kaip nusisnekejot. Visada buna kalti du asmenys, sudare sajunga. Is niekur nieko, vyras/moteris neis i sona, tam atsiranda priezasciu seimoje. Aisku, lengviausia juk apkaltinti kita, nei paieskoti savyje problemu ar pasigilinti i susidariusia situacija.

Autorei, sekmes, siulau tikrai neimti i galva "protingu" moteriskiu pasisakymu, kad dabar ir jums atejo atpildo diena biggrin.gif Lietuvos moterytei tik duok akmeni, tai uzmetys negyvai ir dar uzlos mirksiukas.gif Kaip ten sako: sunys loja, o karavanas eina biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(*Gemma* @ 2011 05 23, 15:09)
Oj, kaip nusisnekejot. Visada buna kalti du asmenys, sudare sajunga. Is niekur nieko, vyras/moteris neis i sona, tam atsiranda priezasciu seimoje. Aisku, lengviausia juk apkaltinti kita, nei paieskoti savyje problemu ar pasigilinti i susidariusia situacija.


nepajutai Nakvisos ironijos?
Atsakyti
QUOTE(kiwi13 @ 2011 05 23, 16:15)
nepajutai Nakvisos ironijos?

As jos nepazystu.
Atsakyti