Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimas vyras "pletkų" lygyje.

galvoju, dar viena versija galėtų būt, kad ta moksleivė, jei minėjot, palaida bala, prisisvaigo apie žinomą vyrą, o paskui jau gandai netruko pasklisti. tokia mintis kilo, nes mano klasiokė mokyklos laikais panašią peklą buvo užvirus. aišku, čia tik versija.
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 13:49)
Labas visoms!


Nu ,dabar matai ,kad teisybe zmones sako ,jog viskas grizta bumerangu? Kazkada tu nuviliojai vedusi vyra nuo jo zmonos ,dabar kita vilioja nuo taves ta pati vyra . Taip ir turi buti. Ir tik nereikia tu -oi ,isimylejau ,oi ,jam buvo negera su zmona ...Manau ,kad ta pati pasakys ta moksleive ,kai tavo vyras tave mes del jos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 22 gegužės 2011 - 19:17
jūsam jau sena barakuda, keis į jaunesnę, nu kas čia keisto. Negi manėt būt laiminga?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 22, 20:18)
jūsam jau sena barakuda, keis į jaunesnę, nu kas čia keisto. Negi manėt būt laiminga?

Sakyciau ,tai rasytu mergina ,moteris ,kuri niekada nelindo tarp vyro ir zmonos .Bet gi ji pati buvo kazkada tos mokinukes vietoje biggrin.gif Ko ji dar nori ? Ko cia plesosi?
Papildyta:
Sakykit ka norit ,o su vedusiais vyrais tureti rysius -nesamone .Geriau su nevedusiais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 22 gegužės 2011 - 19:21
QUOTE(burbanti @ 2011 05 22, 20:23)
Sakyciau  ,tai rasytu mergina ,moteris ,kuri  niekada nelindo tarp vyro ir zmonos .Bet gi  ji pati buvo kazkada tos mokinukes vietoje  biggrin.gif  Ko ji dar nori ? Ko cia plesosi?
Papildyta:
Sakykit ka norit ,o su vedusiais vyrais tureti  rysius -nesamone .Geriau su nevedusiais  biggrin.gif

kiekviena nori būti vienintele ir ta, paskutiniąja biggrin.gif O vyrui kas, kol kvailiukės klojasi po kojom, tol šviežiena garantuota.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 05 22, 20:24)
kiekviena nori būti vienintele ir ta, paskutiniąja biggrin.gif O vyrui kas, kol kvailiukės klojasi po kojom, tol šviežiena garantuota.

Oi ne ,nemanau ,kad kvailiukes gali savo rojaus vartus rodyti vedusiems .Cia greiciau salti apskaiciavimai. Kazkaip dar ne vienoje istorijoje ,kur merginos nuvilioja vedusius vyrus ,neskaiciau-jis buvo statybos aiksteles pagalbinis arba..kai jis atvaziuodavo prie mano namu surinkti siuksles 7 val .ryte ... biggrin.gif
O cia amziais tokie pasiturintys vyrai pas jas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 22 gegužės 2011 - 19:28
Na autorė juk tituluota gražuolė biggrin.gif , bet vyrui jau Ji tik ex tituluota gražuolė ir jau panešiota biggrin.gif , tad užsimanė šviežienos biggrin.gif
Dabar pasiturintiems vyrams madoj moksleives turėt biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už nuomones. Savo vyrą pasirinkau tikrai ne dėl išskaičiavimo, juolab, kad ir pati augau gana pasiturinčioje šeimoje. Apie pinigus, kuriant benrą ateitį, galvojau mažiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 20:35)
Ačiū, merginos, už nuomones. Savo vyrą pasirinkau tikrai ne dėl išskaičiavimo, juolab, kad ir pati augau gana pasiturinčioje šeimoje. Apie pinigus, kuriant benrą ateitį, galvojau mažiausiai.

o apie ką galvojot????
ai, nzn, sėkmės bet kokiu atveju.
Atsakyti
Neffertite, labai skaudu, bet tai gali būti tiesa verysad.gif ...
Jau senokai mano titulas nublanko, pasenau biggrin.gif . Gal jam reikia atgaivinti prisiminimus apie ilgakojes gražuoles biggrin.gif ? Skaudžiai juokauju, žinoma, bet gal mada tikrai aukščiau šeimos vertybių?
Papildyta:
QUOTE
o apie ką galvojot????


Apie meilę, supratimą, tarpusavio santykius. Nejaugi, tai -nuodėmė?
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 19:35)
Ačiū, merginos, už nuomones. Savo vyrą pasirinkau tikrai ne dėl išskaičiavimo, juolab, kad ir pati augau gana pasiturinčioje šeimoje. Apie pinigus, kuriant benrą ateitį, galvojau mažiausiai.

Bet vedusį vyrą vistiek suviliojot mirksiukas.gif
Ai nežinau - aš tai nesmerkiu tų svetimų vyrų viliotojų. Visada sakiau, jeigu vyras nenorės - niekas ant jo pajodinėt neužlips biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avatarė2011 @ 2011 05 22, 16:18)
Galiu. Ir paklausiau. Ji pasakė, kad į šeimyninius reikalus nesikiša, o mano vyrui apie kalbas prasitarė todėl, kad tos panelės porą dienų nebuvo namie, nelankė mokyklos (ne pirmas kartas), dėl ko labai pergyvena jos teta, mano kolegės pažįstama. Daugiau ji nieko nenorėjo aiškinti.
P.S. ši mergina gyvena su teta, jos tėvai mirę.
Papildyta:
Tai vat, būtent! Čia man buvo duotas toks patarimas, kad galbūt pasišnekėti su ta panike. Bet tikrai... Ką aš jai pasakysiu???  Negaliu perlipti per save, savo principus, kad nusileisčiau iki tokio žemo lygio. Per savo nors dar ir neilgą gyvenimą pasiekiau net daugiau, nei buvau užsibrėžusi, o čia dabar turiu klausti kažkokios "snarglės", kas vyksta tarp jos ir mano vyro. Absurdas!
Beje, mergaitės, nepaminėjau, kad mano vyriškaitis vyresnis už mane 12 metų, jei tai turi kažkokios reikšmės...

O jus pagalvokit, ko tos svetimos moteris tuos pletkus laido apie jusu vyra? Ta drauge/nebedrauge is Italijos sakesi turejusi romana su jusiskiu, bet sis, kaip supratau, viska inirtingai neige...Vel kazkas pletka numete, kad mato jusu vyra su jauna pana, vel vyras viska neigia...Samoklslai tikri biggrin.gif
Kazkuri siule pasekti vyreli biggrin.gif Gal nesekit, nesizeminkit. Geriau pasakykit vyrui tvirtai, kad kalbos be pagrindo neatsiranda, juo labiau, cia jau antras meginimas "apsmeizti" jusu vyra, tai jei pagausit uz rankos, paliksit be jokiu ceremoniju.
Vaiku turit?
Papildyta:
QUOTE(Neffertitė @ 2011 05 22, 20:41)
Bet vedusį vyrą vistiek suviliojot mirksiukas.gif
Ai nežinau - aš tai nesmerkiu tų svetimų vyrų viliotojų. Visada sakiau, jeigu vyras nenorės - niekas ant jo pajodinėt neužlips biggrin.gif

Tai gal atvirksciai, vyras ja suviliojo?
Ir is viso, vargsai tie vyrai: be nuomones, be galvos, visus per prievarta issiveda, isskiria, apsizenyja...Bejegiai sutverimai biggrin.gif
Atsakyti