Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

QUOTE(romuciukas @ 2011 07 11, 16:31)
negalima.Palikit igaliojima notarini pvz mamai ar kitam asmeniui patikimam ir sutvarkys.Siaip geriausia tai  nueikit i sodra ir jums viska graziai paaiskins mirksiukas.gif



Tai saunu tada, kad ir tokia galimybe galima, aciu uz info smile.gif
Atsakyti
O cia taip galima,jog lt sodra mokes,uk- gausi t ctc/wtc/hb,dvigubinimo nebus kur tais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 12, 02:02)
O cia taip galima,jog lt sodra mokes,uk- gausi t ctc/wtc/hb,dvigubinimo nebus kur tais? g.gif



koki simtaji karta pasakysiu,sodros pinigai-ne pasalpa.
Atsakyti
romuciukas..paaiškink prašau,ką galima gauti LT ir dar čia,kad nebūtų dublis...nelabai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2011 07 12, 09:45)
romuciukas..paaiškink prašau,ką galima gauti LT ir dar čia,kad nebūtų dublis...nelabai suprantu g.gif


dubliuojasi vaiko pinigai ,jei gauni cia UK tuos 80sv ir LT is savivaldybes 90lt ar kiek ten.
aisku,jei motina pradeda dirbt,tai turi pranest sodrai LT,kad dirba.
Atsakyti
Per kiek laiko nuo housing benefit formos pateikimo turi atnesti trukstamus popierius? g.gif
Atsakyti
Klausk council,kur pateikei application

romuciukas, tavo balsas toks shaunus,galeciau nors ir tukstanti kartu klausyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 12 liepos 2011 - 11:56
QUOTE(MergickaN @ 2011 07 11, 19:14)
Susiduriau su problema siandien doh.gif  buvau balandzio 21d pridavusi housing benefit forma ir man truko antro leliuko child tax credit ir child benefit laisku. pasake kad kaip gausiu ir atnesiu tada mokes. siandien nunesiau child tax credit laiska kuri gavau bet vis dar laukiu child benefitu ir man pasake kad mano prasymas uzkancelintas ir kad galiu per nauja prasyt formos, tipo praejo trys menesiai o as nieko neatnesiau g.gif papuoliau pas juode tokia nemalone kad net neleido prasiziot visko issiaiskint blink.gif
gal kas susiduret su tokia beda? ar tikrai po 3men kancelina prasyma? as negavau jokio perspejimo nei skambucio. schmoll.gif be to dar iki 3men liko 10dienu blush2.gif . gal galite patarti ka man daryti verysad.gif  aciu. 4u.gif

Tiek prirasiau ir neissisaugojo zinute doh.gif Esme - nuo pareiskimo padavimo datos turite menesi pateikti dokumentus, jei kazko truko. Jei per menesi to nepadarote, pareiskima anuliuoja, taciau duoda dar menesi si sprendima uzgincyti, per ta laika taip pat turite pateikti trukstamus dokumentus. Taigi isvis - 2 menesiai. Bent jau mums taip buvo, manau kad visoje UK tvarka vienoda, taciau savo councile irgi reiktu pasidometi. O jus visus 3 laukete.. Suprantu, kad negavote CB, bet vien del to negali Jusu pareiskimo anuliuoti. Daug forumieciu CB tvarkosi menesiais, bet HB gauna. Esme - kad reikejo nesedeti ir nelaukti, kol ateis popieriai, jei HB terminai spaude, o eiti ir aiskintis, jei gavote bet ka is CB, kad ir laiska, pranesanti kad dokumentus gavo ir stengsis kuo greiciau sutvarkyti - nunesti ji. Tad is tikruju ir Jusu kaltes yra, kad sedejote ir laukete, liudna tiesa ta, kad niekas ten nera suinteresuotas Jums HB duoti, greiciau atvirksciai, taip kad pati turite labai gerai "susiziureti" kad viskas butu paduota laiku ir tvarkingai rolleyes.gif Ka dar galima padaryti, tai galbut meginti kreiptis "auksciau", rastu isdestant situacija, prasyti daugiau laiko pateikti popieriams.Jei nepavyks - visada galite daryti nauja pareiskima, tik aisku uz tuos 3 jau praejusius menesius nieko Jums nemoketu, o tik nuo naujo prasymo padavimo datos.. Siaip ar taip, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos su WTC, del pajamu uz praejusius metus, gautu uz darba Lietuvoje, uzrasymo, butu saunu jei kas galetu pasidalinti patirtim smile.gif I UK atvykome 2010 paciame gale. Pries tai cia nedirbome ir negyvenome. Skambinau i Tax Helpline'a, pasake kad tas pajamas rasyti reikia, net jei jos gautos pries man atvykstant gyventi i UK. jei ir parasyciau, nemanau kad tai turetu itakos sumai, kuria mokes, bet atrodo gan nelogiska, kad turiu pranesti apie pajamas, kurias man mokejo kita salis ir mokesciai nuo kuriu taip pat ejo kitai saliai g.gif Kas pildete WTC - ar rasete apie uzdarbi Lietuvoje pries atvykstant gyventi cia? Jei taip, kaip skaiciavote pajamas svarais? Dabartiniu, to laikotarpio kursu kada gutos pajamos? Kazin, ar gali prikibti del to kad irasyti tik apytiksliai skaiciai? Nes nemanau net kad imanoma idealiai viska apskaiciuoti
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 12, 12:54)
Klausk council,kur pateikei application

romuciukas, tavo balsas toks shaunus,galeciau nors ir tukstanti kartu klausyt biggrin.gif



padarei man atradieni,aciu,aciu tau,dar karta aciu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, reik man pagalbos truputeli. Pirma kart pati noriu uzpildyti tax credits annual declaration. Nepaziurejau idemiai kai anksciau pilde, mazdaug isivaizduoju, bet gal patikslint galesit kas. Jei esam su vyru self , ir neturim ten jokiu bedarbiu pasalpu, tai reik uzrasyti tik 2.4 grafa kiek uzdirbta per metus? O kitur nieko nezymet kur dedasi kryziukas, o kur reiktu skaiciu, tai rasyt nuliukus? Dar part 3 personal circumstances nesuprantu ka ten zymet. Labai aciu jei kas paprotinsit.
Atsakyti
QUOTE(Elcia @ 2011 07 12, 21:06)
Kas pildete WTC - ar rasete apie uzdarbi Lietuvoje pries atvykstant gyventi cia? Jei taip, kaip skaiciavote pajamas svarais? Dabartiniu, to laikotarpio kursu kada gutos pajamos? Kazin, ar gali prikibti del to kad irasyti tik apytiksliai skaiciai? Nes nemanau net kad imanoma idealiai viska apskaiciuoti

Mes raseme apie uzdarbi LT. Paskaiciavome patys ir pavertem svarais (sios dienos kursu). Siaip anksciau mes buvom sake telefonu apytiksle suma, o dabar jie paprase patikslinti . Kaip galejom patys ir paskaiciavom, kai irasem, suma buvo kitokia ( mazesne), tai mums dabar jau ir skirtuma damokejo smile.gif.
Atsakyti