Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai 4 tema

turiu klausyma apie Council Tax
nuomojame buta is agenturos,council tax mokame tvarkingi kiekviena menesi pagal nurodytas sumas, siandien gavome jog skola 299 sv. g.gif zinoma turime visus kvitus ka turejom sumoket ta sumokeje, bet is kur ta skola??
Dar vyras gavo laiska kuriame nurodyta skola apie 40 sv. uz laiptines dazymo darbus, kurie buvo atlikti 2008 metais (i buta atsikrausteme 2011)
Aar gali but jog pries mus gyvene gyventojai nemokejo ir skola persikele musu vardu doh.gif ka daryt tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 07 13, 14:01)
turiu klausyma apie Council Tax
nuomojame buta is agenturos,council tax mokame tvarkingi kiekviena menesi pagal nurodytas sumas, siandien gavome jog skola 299 sv.  g.gif  zinoma turime visus kvitus ka turejom sumoket ta sumokeje, bet is kur ta skola?? 
Dar vyras gavo laiska kuriame nurodyta skola apie 40 sv. uz laiptines dazymo darbus, kurie buvo atlikti 2008 metais (i buta atsikrausteme 2011)
Aar gali but jog pries mus gyvene gyventojai nemokejo ir skola persikele musu vardu  doh.gif  ka daryt tokiu atveju?


Esu girdejus toki atveji, nueikit i konsula ir paklauskit nuo kada iki kada ta skola susidare. Jeigu skola ne jusu ir turit cekius ir nuomos sutarti, kuri irodytu, turetumet viska issiaiskint manau.
Atsakyti
Na ka, JSA paraishkos pasieke neregetas aukshtumas. Neveltui lt darbo birza dziaugiasi 'mazejanciu' bedarbiu skaiciumi. Cia dar galima padekot ir lt ziniasklaidai bei dviracio zinioms biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

turiu klausima mergytems,kas tvarkesi housing benefita,kiek laiko mazdaug uzima susitvarkyti,jeigu visi dokumentai yra tvarkingai? gal kas nors tvarketes havering counile housing benefita,nes jie neturi skaiciuokles,kurioje galima butu pasiskaiciuoti ,kiek mazdaug priklauso g.gif kazin is vis kaip tas Havering counsil? gal kas ka zinot blush2.gif is anksto aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 07 13, 14:12)
Esu girdejus toki atveji, nueikit i konsula ir paklauskit nuo kada iki kada ta skola susidare. Jeigu skola ne jusu ir turit cekius ir nuomos sutarti, kuri irodytu, turetumet viska issiaiskint manau.


aciu, jau nutarem eit i coaunsula penktadieni, bet vat pries nuomojant buta reiketu ir i councila nueit su agentu tegu patvirtina, kad tas butas skolu neturi, lai bus tai pamoka mirksiukas.gif

QUOTE(whitey @ 2011 07 13, 14:16)
Na ka, JSA paraishkos pasieke neregetas aukshtumas. Neveltui lt darbo birza dziaugiasi 'mazejanciu' bedarbiu skaiciumi. Cia dar galima padekot ir lt ziniasklaidai bei dviracio zinioms biggrin.gif

Dabar nebepamenu kokiam ziniatinklyje skaiciau informacija su grafomis, kad emigrantai is ES sudaro labai labai nedideli procenta, didzioji dalis . is ne ES saliu, t.y. Nigerija, Indija, Pakistanas ir t.t.
Bet si tema ne apie tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elcia @ 2011 07 12, 19:37)
Tiek prirasiau ir neissisaugojo zinute  doh.gif Esme - nuo pareiskimo padavimo datos turite menesi pateikti dokumentus, jei kazko truko. Jei per menesi to nepadarote, pareiskima anuliuoja, taciau duoda dar menesi si sprendima uzgincyti, per ta laika taip pat turite pateikti trukstamus dokumentus. Taigi isvis - 2 menesiai. Bent jau mums taip buvo, manau kad visoje UK tvarka vienoda, taciau savo councile irgi reiktu pasidometi. O jus visus 3 laukete.. Suprantu, kad negavote CB, bet vien del to negali Jusu pareiskimo anuliuoti. Daug forumieciu CB tvarkosi menesiais, bet HB gauna. Esme - kad reikejo nesedeti ir nelaukti, kol ateis popieriai, jei HB terminai spaude, o eiti ir aiskintis, jei gavote bet ka is CB, kad ir laiska, pranesanti kad dokumentus gavo ir stengsis kuo greiciau sutvarkyti - nunesti ji. Tad is tikruju ir Jusu kaltes yra, kad sedejote ir laukete, liudna tiesa ta, kad niekas ten nera suinteresuotas Jums HB duoti, greiciau atvirksciai, taip kad pati turite labai gerai "susiziureti" kad viskas butu paduota laiku ir tvarkingai  rolleyes.gif Ka dar galima padaryti, tai galbut meginti kreiptis "auksciau", rastu isdestant situacija, prasyti daugiau laiko pateikti popieriams.Jei nepavyks - visada galite daryti nauja pareiskima, tik aisku uz tuos 3 jau praejusius menesius nieko Jums nemoketu, o tik nuo naujo prasymo padavimo datos.. Siaip ar taip, sekmes  4u.gif


Aciu tau uz atsakyma 4u.gif
ejau aiskintis kas kaip del tu benefitu tai pasake kad laiska issiunte pries du menesius bet as jo negavau ir dar pridure kad esu dekrete negaliu gaut as housing benefit. taip kad man anuliavo ne del to kad ilgai laukiau o del to kad dekrete as esu doh.gif sake kaip isidarbinsi po dekreto gali vel bandyt prasyt g.gif penktadieni vel keliauju ieskot teisybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 07 13, 14:59)

ejau aiskintis kas kaip del tu benefitu tai pasake kad laiska issiunte pries du menesius bet as jo negavau ir dar pridure kad esu dekrete negaliu gaut as housing benefit. taip kad man anuliavo ne del to kad ilgai laukiau o del to kad dekrete as esu doh.gif sake kaip isidarbinsi po dekreto gali vel bandyt prasyt g.gif  penktadieni vel keliauju ieskot teisybes doh.gif

Ir as buvau panasioj situacijoj,tai man paaiskino,kad kol gauni maternity skaitos kaip dirbi,tai housing benefit priklauso,pasibaigus maternity mokejimui reikia pradet dirbt bent 16 val per savaite,arba gauti bedarbio pasalpa arba income support...
Atsakyti
Sveikutes
na va.. nutiko kaip nutiko.. vyras susirado jaunesne, grazesne, turtingesne ir isejo pas ja. Pasilikau su beveik dvieju ir trylikos metu berniukais. Jau menuo kaip dirbu, kada galiu kreitptis del HB (del jitu pasalpu viskas aisku siaip..).. o kalbejau, kad nereik man anglisku pasalpu..smile.gif niekada nesakyk niekada.
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 07 13, 12:59)
Aciu tau uz atsakyma 4u.gif
ejau aiskintis kas kaip del tu benefitu tai pasake kad laiska issiunte pries du menesius bet as jo negavau ir dar pridure kad esu dekrete negaliu gaut as housing benefit. taip kad man anuliavo ne del to kad ilgai laukiau o del to kad dekrete as esu doh.gif sake kaip isidarbinsi po dekreto gali vel bandyt prasyt g.gif  penktadieni vel keliauju ieskot teisybes doh.gif


Bele padetu 4u.gif Tik nelabai suprantu, kokia ta Jusu tikroji situacija - ar esate motinystes atostogose ir griztate i darba (nes tokiu atveju butumet oficialiai laikoma dirbancia), ar isvis darbo neturite, ar su vyru gyvenate, ar viena tvarkotes (nes rasote tik apie save). Jei turite darba, i kuri grisite, su jumis turi buti elgiamasi (ir taisykles taikomos tokios pat) kaip dirbanciai.
QUOTE(elida @ 2011 07 13, 15:55)
Sveikutes
na va.. nutiko kaip nutiko.. vyras susirado jaunesne, grazesne, turtingesne ir isejo pas ja. Pasilikau su beveik dvieju ir trylikos metu berniukais. Jau menuo kaip dirbu, kada galiu kreitptis del HB (del jitu pasalpu viskas aisku siaip..).. o kalbejau, kad nereik man anglisku pasalpu..smile.gif niekada nesakyk niekada.


Na taip, kaip yra taip yra, stiprybes.. Kiek zinau, HB nereikia buti isdirbus tam tikro laikotarpio, kad galetumete pretenduoti. Galite kreiptis iskart. Juolab, dabar turetumete buti laikoma vienisa mama unsure.gif Tokiu atveju lyg ir council house galite prasyti, patarciau pasidometi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(huga @ 2011 07 13, 10:26)
Mes raseme apie uzdarbi LT. Paskaiciavome patys ir pavertem svarais (sios dienos kursu). Siaip anksciau mes buvom sake telefonu apytiksle suma, o dabar jie paprase patikslinti . Kaip galejom patys ir paskaiciavom, kai irasem, suma buvo kitokia ( mazesne), tai mums dabar jau ir skirtuma damokejo smile.gif.

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif Bet kai pagalvoji nesamone gaunasi, nes Tax Credit moka pagal praejusiu metu pajamas. Pvz musu finansine situacija dabar yra gerokai itempta, bet algos praejusiais metais Lietuvoj buvo dar gan neblogos, vadinas gausim neka. O stai kitais metais, jei atnaujinus claima, pajamas jau daug mazesnes rodys, mum ir WTC mokes daugiau nei siais metais, nors gal jau prakute busim. Nebent as visai nieko nebesuprantu g.gif
Atsakyti
Dekui, Elcia.. Jei tevas jokiu alimentu net nemoka, tai gal pakankamai vienisa dabar:)) O nuo darbo valandu skaiciaus niekas nepriklauso? Dirbu uz minimuma.. ir kartais per savaite surenku net virs 50 valandu.. Cia gal as prie pasiturinciu jau priklausau?smile.gif

Ir dar tada klausimas: man pirma reikia koki namuka/butuka issinuomoti, kad gauciau HB? Uz potencialiai susirasta busta nieks nemokes (depozito+pirmo menesio nuomos). Gyvename tryse kambariuke, uz kuri pakankamai ir taip mokame.. santaupu issinuomot ir laukt HB neturim..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elida: 13 liepos 2011 - 17:43
QUOTE(elida @ 2011 07 13, 16:41)
Dekui, Elcia.. Jei tevas jokiu alimentu net nemoka, tai gal pakankamai vienisa dabar:)) O nuo darbo valandu skaiciaus niekas nepriklauso? Dirbu uz minimuma.. ir kartais per savaite surenku net virs 50 valandu.. Cia gal as prie pasiturinciu jau priklausau?smile.gif

Ir dar tada klausimas: man pirma reikia koki namuka/butuka issinuomoti, kad gauciau HB? Uz potencialiai susirasta busta nieks nemokes (depozito+pirmo menesio nuomos). Gyvename tryse kambariuke, uz kuri pakankamai ir taip mokame.. santaupu issinuomot ir laukt HB neturim..


Manyciau kad pakankamai.. 4u.gif Su tokiom darbo valandom ir minimumu kaip tik turetumete prie "bomzu" priklausyti (as juokais aisku), ir nemazai pagalbos priklauso is valstybes smile.gif HB, nemanau kad i darbo valandas ziuri, bet Jusu situacijoje, priklauso WTC, CTC, jei vedate mazyli pas aukle ir ji registruota oficialiai - dar ir nemaza suma turi dengti, tai vadinama "childcare element" - ar tvarkotes visus siuos dalykus?
taip, didzioji problema su HB, tai kad is pirmo reikia susirasti kur gyventi, ir tik tada duoti pareiskima del ju. reikia konkretaus adreso, ant kurio rasote "claima" Taigi jei neturite santaupu susimoketi "landlordui" uz pirma menesi, vadinasi, reikia rasti toki, kuris Jums leistu gyventi jo nuosavybej kol councilas priims pareiskima ir ims dengti nuoma atbuline data. Sansu ne per daugiausia, pati suprantate.. Taciau, kiek man zinoma, Jusu dabartineje situacijoje galite gauti Council house - nuosavybe, kuria councilui perleidzia savininkas. Deja, ne per daugiausia info apie council house turiu, bet esme kad councilo jis yra skiriamas itin sunkiai besiverciantiems, taip pat vienisoms motinoms - vadinasi, nuomos moketi arba nereiketu, arba daug maziau nei moketumete paprastam landlordui. Pasidomekite tuo.
O kur gyvenate dabar - ar savininkas Jums leistu prasyti HB?
Atsakyti
labukas, gal kas zinote, tvarkiausi HB popierius, ten buvo klausymas ar turite santaupu>? pasakiau kad turiu 800, bet istikruju turiu truputi daugiau, statamentu neprase, pervede pinigus jau, vat dabar ir galvuoju ar gali jie patikrinti saskaita mano ,ir jei ten yra daugiau pinigu, ar neatims man HB? gal tos pinigus nuimti ir palikti 800 istikruju? ar kaip? kiek gali buti saskaitoje pinigu? ar juos geriau nelaikyti banke?aciu uz atsakyma
Atsakyti