Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės paauglės

Ką manote apie paaugles, kurios ieško auklės darbo vasarai ir netik? Ar leistumėte 16-metei prižiūrėti savo vaiką?
Atsakyti
QUOTE(Paauglė. @ 2011 05 25, 22:25)
Ką manote apie paaugles, kurios ieško auklės darbo vasarai ir netik? Ar leistumėte 16-metei prižiūrėti savo vaiką?

Na, leidau..ir tikras neatsakingumas tokių žmonių..nesusiformavęs dar protelis..kažkaip pasitikėjau labai, bet kai sugebėjo vaiką pamiršti darželyje, tai žinokit, trūksta žodžių..daugiau nenorėčiau su tokio jaunom prasidėti..
Atsakyti
Aš prižiūrėjau paauglystėj, buvau atsakinga, dėl vaiko bijojau labiau nei dėl savęs
Atsakyti
As bijociau samdyt, kad nesusirgdintu vaiko, gi vyresnes patyrusios labiau. Bet nieko pries uz jaunas auklytes. 4u.gif
Atsakyti
Jei atostogų metu ir patikimas žmogus, kodėl gi ne? Jei mokslo metais - griežtas NE! Tuomet reikia mokytis, o ne vaikus prižiūrėti.
Atsakyti
Vyresniam vaikuciui samdyciau, nuo kokiu 2 metuku, manau jam butu idomiau su jauna auklyte, padukti, pazaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 06 04, 16:26)
Vyresniam vaikuciui samdyciau, nuo kokiu 2 metuku, manau jam butu idomiau su jauna auklyte, padukti, pazaisti smile.gif

drinks_cheers.gif
Galiu trumpai papasakoti apie savo sesę. Ji vaikučius prižiūri nuo 16m. iki dabar (jai 19m.) ir yra tikrai nuostabi ir atsakinga auklytė ax.gif Vaikai nuo 1m. iki 5m. amžiaus.
Ne kartą pasakojo, kokia jai buvo gėda, kai grįžo namo vaikučių mama, o ji su vaikais voliojosi ant žemės arba su kaukėm lakstė po butą ir t.t., fotosesijas renkdavo, filmuodavo vieni kitus biggrin.gif Tačiau savaime aišku, kad mama visada likdavo patenkinta, kai jos vaikai gali su kuo nors dūkti ir net klausti kada vėl auklė pas juos ateis rolleyes.gif Netgi dabar, kai ji tų vaikučių nebeprižiūri, parsiveda kartais pas save iš darželio, kad galėtų šiaip jais pasidžiaugti smile.gif O dabar prižiūri 1m. berniuką, tai sakė grįžo mama per pietus užmigdyti vaiko, tai sesės jau buvo "užlenkus" abu jos vaikus biggrin.gif Mamytė negalėjo atsistebėt rolleyes.gif O vaikučiai irgi jau po savaitės sako atsisveikindami "myliu myliu" wub.gif Užtad aš ją verčiu studijuoti pedagoginiame, nes ji tikrai nuostabi su vaikais. O dar žinant tai, kad ji juos prižiūri už 2 litukus/val. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas, mamytes. Pati buvau auklyte per vasaras. Nuo 15 metu vaikucius priziuredavau. Jauniausias 8 men. buvo. Labai bijodavau del ju, saugodavau kaip savo aki, kuo tiksliau stengdavaus ivykdyti mamu nurodymus...
Dabar pati auginu du vaikucius. Pirmoji auksine auklyte isvaziavo, susiradom antra- 17m. Gyresi patirtimi, bet likom nusivyle. Neatsakinga, neranda kontakto su mazyliu, nesuvokia ko vaikas verkia, nu zodziu ne tokia, kokios ieskojom. Siuo metu ieskom kitos, gal geriau vyresnio amziaus, nei jaunutes.
Pries atvykstant jaunai auklei, maniau, kad vaikams reikia givybingo zmogaus, kuris uzsiims, pazais, paskaitys knygeles, taciau kai patirties nei laso, ir aukle nezino ka su vaikuciu daryt, pradejau abejot, ar gerai jauna auklyte. verysad.gif
Atsakyti
Gal nuo zmogaus priklauso, ne nuo amziaus. Turejom paaugle, dukti sakot megsta su vaikais biggrin.gif Labiau patiko per skype su bernais kalbetis ir mano kosmetika isbandyti, i pasimatymus su mano drabuziais eiti, mat dydis musu vienodas buvo. Pastebejau atsitiktinai, kai prisireikus pasigedau bliuzeles, o po dienos jau ji pas mane spintoj gulejo prikvepinta mano vakariniais kvepalais. I kiema eidavo tik tada kai su bernuzeliu susitikti budavo susitarus, gerai kad gyvenom tuo metu daugiabutyje, mate kaimynes kelios, papasakojo ka veikia auklyte. Namie diktafona padejom, tada ir suvokiau kad perdetai mandagi mergyte, megstanti siausti su vaikais pradeda siausti tik pries mano darbo gala. O siaip skambuciai bernams, draugems ir pokalbiai po kelias valandas. Tiesa, auklei buvo 18 m.

Atsakyti
Manau priklauso nuo paties zmogaus, kartais paaugle geriau priziures ir uz vyresne, nes nuosirdziau zais su vaikiuku, bus linksmesne, pozityviau nusiteikus ax.gif
Atsakyti
Mano dukra prižiūri broliuką , kai jam buvo 2-eji metukai.
Atsakinga, pareiginga. Visko aišku buvo, bet neilgiau kaip 1-2 sav.kitaip jau "stogas" slenka, nei pinigų nebereikia sako, tik paimk ta vaiką nuo manęs. Teko prižiūrėti , kai sirgdavo per mokslo atostogas. Praeitais metais vasara 1 men. tai labai sunku jai pačiai buvo, nes ji pati dar vaikas. Bet kai pinigų gavo 400 lt., atpirko viska. biggrin.gif
Nuo 16 metų gal jau kitaip bus, kantrybės labiau gal turės ir pan.
Atsakyti
Samdyciau, jei ta paaugle turi jaunesniu broliu ar seseru smile.gif Tokia kartais tikrai geriau uz "pabrendusia" vienturte. smile.gif Ir pati vaikucius priziurejau, kai man buvo 16, 17 metu. Mano sesuo uz mane jaunesne 11 metu, todel jau buvo aisku, su kuo tas vaikas "valgomas". smile.gif Kai kur gi iprasta, ypac vakarais, palikti vaikus su jauna aukle kelioms valandoms, kol tevai skirs laiko sau. Tai nematau as cia dideliu bedu. Daugiausia problemu, kai augo sesuo, pridare patyrus pradiniu klasiu mokytoja, pati uzauginus savo vaika - bande savais metodais sava tvarka daryti ir siaip - idomiu variantu su ja buvo. smile.gif
Svarbu pries paliekant vaika kokias dvi dienas su jauna aukle pabuti ir vaikeli paziureti kartu, daugiau stebint, maziau reguliuojant, ir matysit, galima jai vaika palikti, ar negalima. smile.gif Cia grynai asmenine patirtis, tik is kitos "barikadu" puses.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilko_kailis: 28 birželio 2011 - 19:30