Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

ačiū BORZIKA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituuukas @ 2009 07 18, 18:06)

Kad nėr už ką - kad tik mačyt mirksiukas.gif Kaip sakoma - gyveni, žmogau, ir mokais ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Pries pora metu man istrauke virsutini protini danti. Buvo vejuotas ruduo, aisku, neissisaugojau nuo vejo, jauciau, kad kelis kartus perpute kiaurai. Ziauriai supuliavo, po to viskas perejo i sinusita. Kankinausi beveik metus, su adatom, antibiotikais, biuleteniais ir t.t. Siaubingos komplikacijos. Bet issikapsciau, aciu Dievui smile.gif
Atsakyti
man irgi teko sis geris - trauktis protinius dantis. Du buvo po puse isdyge, kiti du neisdyge, o vienas is ju gulejo i kita danti atsiremes ir dar nervas aplink ji buvo, kuri galejo kliudyt. Iskart pries traukiant pasake, kad gali but komplikacijos pradedant melynem ant veido ir baigiant tuo, kad iki puses metu galiu nejaust kaires veido puses (jei kliudytu ta nerva). Bet visiskai jokiu komplikaciju nebuvo. Tuos pirmus du dantis, kurie isdyge biski buvo, tai net nepajauciau kai isrove, 20min ir viskas, tai tuos kitus trauke, tai jau teko pasikankint, ta kur tiesiai augo, tai dar greit isrove, o ta kita tai skalde dantenose ir isiminejo dalim. Beveik pora valandu viskas truko. Tada uzsiuvo zaizda, israse antibiotiku, suleido "ukola" i uzpakali, po savaites iseme siulus ir viskas. Jokiu melyniu, nieko nebuvo. Pirma diena vos patine buvo, bet tik tiek.. kita jau lyg nieko nebuve vaiksciojau smile.gif
galvojau baisiau bus daug viskas, bet aciu gydytojai. tikrai pasistenge, mate kaip bijojau turbut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 23, 15:03)
Iskart pries traukiant pasake, kad gali but komplikacijos pradedant melynem ant veido ir baigiant tuo, kad iki puses metu galiu nejaust kaires veido puses (jei kliudytu ta nerva).
Bet visiskai jokiu komplikaciju nebuvo.
Tuos pirmus du dantis, kurie isdyge biski buvo, tai net nepajauciau kai isrove, 20 min ir viskas, kai tuos kitus trauke, tai jau teko pasikankint, ta, kur tiesiai augo, tai dar greit isrove, o ta kita tai skalde dantenose ir isiminejo dalim. Beveik pora valandu viskas truko. Tada uzsiuvo zaizda, israse antibiotiku, suleido "ukola" i uzpakali, po savaites iseme siulus ir viskas.
Jokiu melyniu, nieko nebuvo. Pirma diena vos patine buvo, bet tik tiek.. Kita jau lyg nieko nebuve vaiksciojau smile.gif

thumbup.gif Džiugu girdėt, kad taip puikiai viskas praėjo! thumb_yello.gif
Aš jau ne vieną kartą sakiau - viskas bus ok - nebijokit 'atsikratyt' protinių dantų biggrin.gif
Atsakyti
O gal galite parekomenduoti gydytojus Kaune? Turiu kankinanti apatini protini dantuka, kuriam ner vietos, kur augti, bet jis beprotiskai nori tai padaryti... Vienas toks jau iskrapstytas, bet dabar jau nebeprisimenu net pavardes gydytojos ir ji kazkaip nekaip man ji patvarke.

Geriausia butu klinikose, nes kitur apsilankius momentaliai subankrutuociau turbut..
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 23, 14:03)
man irgi teko sis geris - trauktis protinius dantis. Du buvo po puse isdyge, kiti du  neisdyge, o vienas is ju gulejo i kita danti atsiremes ir dar nervas aplink ji buvo, kuri galejo kliudyt. Iskart pries traukiant pasake, kad gali but komplikacijos pradedant melynem ant veido ir baigiant tuo, kad iki puses metu galiu nejaust kaires veido puses (jei kliudytu ta nerva). Bet visiskai jokiu komplikaciju nebuvo. Tuos pirmus du dantis, kurie isdyge biski buvo, tai net nepajauciau kai isrove, 20min ir viskas, tai tuos kitus trauke, tai jau teko pasikankint, ta kur tiesiai augo, tai dar greit isrove, o ta kita tai skalde dantenose ir isiminejo dalim. Beveik pora valandu viskas truko. Tada uzsiuvo zaizda, israse antibiotiku, suleido "ukola" i uzpakali, po savaites iseme siulus ir viskas. Jokiu melyniu, nieko nebuvo. Pirma diena vos patine buvo, bet tik tiek.. kita jau lyg nieko nebuve vaiksciojau smile.gif
galvojau baisiau bus daug viskas, bet aciu gydytojai. tikrai pasistenge, mate kaip bijojau turbut biggrin.gif


bet gerai, kad pries traukiant pasake :} Man pradejo vardinti jau traukiant blink.gif
Atsakyti


sveikos, as cia nauja.... jau senokai skaitinejuosi temas apie dantis visokias... o si treciadieni einu rautis visu neisdygusiu protiniu dantu...sake israus per valanda...nepatikejau...sake negalesiu valgyti...savaite....patikejau.dar sake reikes antibiotiku....
tai net nezinau,noreciau nesikamuot ilgiau negu diena...biggrin.gif
nes ir tai cia kazkokia dantu nesamone. apie kaina tai net nesneku.paskui desiu breketus...tai skaiciau kad ir su tais problemos savaitemis...nu zodziu:/
Atsakyti
QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 02, 21:04)


sveikos, as cia nauja.... jau senokai skaitinejuosi temas apie dantis visokias... o si treciadieni einu rautis visu neisdygusiu protiniu dantu...sake israus per valanda...nepatikejau...sake negalesiu valgyti...savaite....patikejau.dar sake reikes antibiotiku....
tai net nezinau,noreciau nesikamuot ilgiau negu diena...biggrin.gif
nes ir tai cia kazkokia dantu nesamone. apie kaina tai net nesneku.paskui desiu breketus...tai skaiciau kad ir su tais problemos savaitemis...nu zodziu:/



Patarimas būtų toks, mažiau tikėk viskuo, ką perskaitai, nes kiekvienas atvejis individualus.

Aš irgi kartą prisiskaičiau, o po to sunkiai sekėsi suo rovimu, o mano gydytojas pasakė, kad reikia pirma nueiti rovimui, o tada skaityti ir nepamiršti parašyti, kad tau išrovė lengvai. Su lig tais žodžiais gydytojas parodė man išrautą dantį. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 02 rugpjūčio 2009 - 21:09
O man vakar istrauke retinuota protini danti doh.gif
Siaubas-pusantros valandos mane ten lauze, bet viskas gerai, nes jau labai didelis buvo ir giliai pasislepes blink.gif
tai daktaras penkias siules padare po operacijos-sendien eisiu kad praplovinetu... bet jau koks geras daktras mir klinikoj-super thumbup.gif
tik vakar skaudejo-bet sendien lyg ir nieko...galvojau visa nakti nemiegosiu, bet nepatykesit miegojau kaip kudykis:0
tiesa israse man atibijotiku ir nomesil nuo skausmo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEKE: 04 rugpjūčio 2009 - 06:33
na ka gi...liko 1,5val biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 05, 14:32)
na ka gi...liko 1,5val biggrin.gif

Sėkmės mirksiukas.gif Tikėkimės, kad tas "baubas" bus ne toks baisus, kaip kad atrodo iš pirmo žvilgsnio bigsmile.gif
Atsakyti
dekui..... isplese du..potyriai?ten gulint labiausiai norejau grizt namo ir paverkt... gaila,kad visu 4 nepadare...o dabar buciuoju leda ir nezinau..laukiu:D.
Atsakyti