Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

kazin ilgai leda laikyt? kaip tai nusibodo...
Atsakyti
QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 05, 19:01)
kazin ilgai leda laikyt? kaip tai nusibodo...


Po protinių rovimo man ledo nereikėjo, bet esu susidūrusi su ledo laikymu po implantacijos bei sunuso dugno pakėlimo operacijos- tai ledą laikydavau porą val. Ilgiau nusibosdavo. blush2.gif
Atsakyti
a suprantu...o ka gerei nuo skausmo?smile.gif na ne nimesilis tai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 05, 20:04)
a suprantu...o ka gerei nuo skausmo?smile.gif na ne nimesilis tai sad.gif


Man buvo paskirtas Dolmenas arba Ibuprofenas 400 mg.

Protinius man irgi rovė, bet jie pas mane tik po vieną šaknį turi- tai problemų su rovimu nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 05 rugpjūčio 2009 - 20:09
tai taip,man irgi kazka sake apie saknis... bet dabar tai nekazka.... bet prisigeriau visko, tai lyg ramiau.

dekui uz patirti:)
Atsakyti
Man po protinių rovimo Dolmeną patarė gert. jokio skausmo nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
o man liepe gerti puse maiselio nimesilio biggrin.gifD
Atsakyti
lotuliukas.gif na gal esi atsparesnė skausmui ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 05, 20:01)
kazin ilgai leda laikyt?

Po dantų rovimo ir man nė karto neprireikė ledo, tik po implanto įsriegimo. Bet man patarė ledą laikyt ne ilgiau nei pusvalandį (po pusvalandžio laikymo padaryt bent 15-20 min pertrauką, po to vėl pusvalandį palaikyt, jei reik ir t.t.) ax.gif

QUOTE(ruduopasauliu @ 2009 08 06, 00:02)
o man liepe gerti puse maiselio nimesilio

Dantų skausmui malšinti visuomet vartoju Nimesil - jis man labiausiai padeda/tinka (bet iškart išgeriu ne pusė, o 2 pakelius rolleyes.gif).
Atsakyti
o va siandien tai savijauta....tikiuosi, kraujo esatis yra normalus dalykas...? nes issiziojus turbut miegojau,tai jezau... na ir istinimas... ir dar saldytuve kiek maisto, tai net sirdi suskaudo:D ka gi...belieka laukt 7dienio, kada geret prades :S
Atsakyti
O antibiotiku jums neisrase po prot.d. traukimo? man visus kartus israse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 07, 09:43)
O antibiotiku jums neisrase po prot.d. traukimo? man visus kartus israse smile.gif

Dar nėsyk neteko vartot antibiotikų, esant kažkokioms dantų bėdoms, problemoms ax.gif
Dėl kokios priežasties jums visus kartus skyrė antibiotikų?
Atsakyti