Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Dilke @ 2010 03 29, 20:24)
Buvo pusiau isdyges, puse jo matesi, kita puse buvo po vadinamu kapseliu, tai vat ji ir pjove ir po to skalde danti ir rove lauk. Viena sesute laike galva, o gydytoja po prakaitu zandikauli prasketusi rove  doh.gif

Tikiuosi gi kad mazuma tokiu kaip as - su tokiom komplikacijom verysad.gif

Neisiu raut...nebenoriu....ir dar už tokias kančias valstybinėj ligoninėj,sumokėt kokius 200-250lt reik doh.gif doh.gif Jau kaip papasakojot,tai doh.gif doh.gif O kaip su kalbėjimu po operacijos? Kalpana,gal papasakosi kaip visas vyksta,kai dantis visiškai neišdygęs?
Atsakyti
Na, kalbėti sunku po operacijos ar ne, tiesiogiai priklauso nuo nuskausminamųjų vaistų poveikio trukmės, o vėliau nuo aplinkinių audinių patinimo ir skausmo.
Jei dantis visiškai neišdygęs, tai įpjaunamos dantenos, jos praskiriamos, nugręžiamas kaulas iki danties, jei jo ten yra ir jei jis trukdo. Po to pergręžiamas dantis, kad būtų paprasčiau išimti minimaliai traumuojant aplinkinius audinius. Po to dantenos susiuvamos, jei aplinkybės leidžia. Jei neleidžia, dedamas toks tamponėlis į žaizdą. Paskiriami vaistai.
Dažniausios komplikacijos po rovimo: patinimas, skausmas. Būna, kad porą dienų sunkiau išsižioti. Su nedideliu skausmu puikiai susitvarko priešuždegiminiai nuskausminantys vaistai. Sunkesnės komplikacijos retai pasitaiko.
Atsakyti
Siaubas,kai paskaiciau cia,net baisu pasidare doh.gif pas mane virsuj irgi iki puses isygo,o kitoj pusej graziai doh.gif tai baisu darosi,kaip ten sudetingai viskas vyksta.Trauke man viena danti ,kai breketus dejo,bet cia nera net ko lygint verysad.gif
Atsakyti
Moterys, as tai gi tik pasipasakojau kaip0 man db yra. Ir tikiu, kad as tik mazumas visom bus labai paprasta. To linkiu.
Tarkime kad as uz jus visas prisikentejau ir jum jau skausmo siam pasaulyje nebeliko biggrin.gif
va matot ir man jau nuotaika geresne, nes pradejau antibiotikus gerti, jau geriau, gyventi galiu.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 03 29, 22:38)
Na, kalbėti sunku po operacijos ar ne, tiesiogiai priklauso nuo nuskausminamųjų vaistų poveikio trukmės, o vėliau nuo aplinkinių audinių patinimo ir skausmo.
Jei dantis visiškai neišdygęs, tai įpjaunamos dantenos, jos praskiriamos, nugręžiamas kaulas iki danties, jei jo ten yra ir jei jis trukdo. Po to pergręžiamas dantis, kad būtų paprasčiau išimti minimaliai traumuojant aplinkinius audinius. Po to dantenos susiuvamos, jei aplinkybės leidžia. Jei neleidžia, dedamas toks tamponėlis į žaizdą. Paskiriami vaistai.
Dažniausios komplikacijos po rovimo: patinimas, skausmas. Būna, kad porą dienų sunkiau išsižioti. Su nedideliu skausmu puikiai susitvarko priešuždegiminiai nuskausminantys vaistai. Sunkesnės komplikacijos retai pasitaiko.

Jau pradedu melstis...Nedaryčiau nieko,bet nenoriu,kabių po to,nes iškraipys tas protinis apatinius dantis... doh.gif Man liko rytojus dar laukimo...vis būčiau kažkuo užsiėmus,tai pasimirštų...o dabar...man gulimas rėžimas dėl kojos traumos,tai teks voliotis lovoj visą dieną... doh.gif
Atsakyti
Man visus protinius lengvai išrovė, dabar liko paskutinis. Užsirašiau pas tą patį gydytoją kur anuos rovė. ax.gif
Atsakyti
O man ta gydytoja tik blogus prisiminimus kelia,nes prieš mėn.maždaug ji man be nuskausminimo dantenas pjovė doh.gif doh.gif Tai košmarai sapnuojas...Aišku žinau,kad šį kartą nuskausmins,bet vis tiek... doh.gif doh.gif Aš tai pas visiškai naują gyd.vaikštau,nes mano odontologas nėra burnos chirurgas,tai neužsiima pjaustymais...Bet man kažkaip įdomiai su ta žalgirio klinika...gaunasi,kad kaip valstybinė,bet mokėt reik kaip privačioj...juolab esu nepilnametė,tai maniau,kad ir gydymo išlaidas valstybė finansuoja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 30, 21:14)
O man ta gydytoja tik blogus prisiminimus kelia,nes prieš mėn.maždaug ji man be nuskausminimo dantenas pjovė  doh.gif  doh.gif  Tai košmarai sapnuojas...Aišku žinau,kad šį kartą nuskausmins,bet vis tiek... doh.gif  doh.gif  Aš tai pas visiškai naują gyd.vaikštau,nes mano odontologas nėra burnos chirurgas,tai neužsiima pjaustymais...Bet man kažkaip įdomiai su ta žalgirio klinika...gaunasi,kad kaip valstybinė,bet mokėt reik kaip privačioj...juolab esu nepilnametė,tai maniau,kad ir gydymo išlaidas valstybė finansuoja... doh.gif


Aš tai į privačią eisiu. Pas mus poliklinikoj eilės po šešias savaites, nes protinio rovimas laikomas planiniu. Tai pas privatininką vis trumpiau laukti. Nors kai man šešiolikinei rovė pūliuojantį dantį, su tais prastais nuskausminančiais, kurie net nepadėjo- tai irgi nesinori ten grįžti. A eisiu pas šios klinikos vadovą.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 30, 21:14)
prieš mėn.maždaug ji man be nuskausminimo dantenas pjovė  doh.gif  doh.gif  Tai košmarai sapnuojas...

Čia rimtai??? swoon.gif Dar ir šiais laikais taip būna? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 30, 20:35)
Čia rimtai??? swoon.gif Dar ir šiais laikais taip būna? ohmy.gif

Jo...turėjo citologinį daryt ir sakė,kad nuskausminamieji iškraipys atsakymus unsure.gif doh.gif Tai be nuskausminimo prapjovė dantenas ir dar gramdė doh.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 03 30, 20:19)
Aš tai į privačią eisiu. Pas mus poliklinikoj eilės po šešias savaites, nes protinio rovimas laikomas planiniu. Tai pas privatininką vis trumpiau laukti. Nors kai man šešiolikinei rovė pūliuojantį dantį, su tais prastais nuskausminančiais, kurie net nepadėjo- tai irgi nesinori ten grįžti. A eisiu pas šios klinikos vadovą.

Man gavosi tik kokios nepilnos 3 sav.laukimo..bet būčiau žinojus,kad kainuos kiek privačiai-būčiau pas privatų ėjus,nes šiaip privačiai pas odontologą vaikštau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 30, 21:44)
Man gavosi tik kokios nepilnos 3 sav.laukimo..bet būčiau žinojus,kad kainuos kiek privačiai-būčiau pas privatų ėjus,nes šiaip privačiai pas odontologą vaikštau... doh.gif


Man buvo uždegimas aplink dantenų kišenėj, todėl turėjau laukti.
Atsakyti
Pasidalinsiu is as patirtimi del protinio danties. Isaugo vienas protinis dantis apacioje labai kreivai, vos ne horizontaliai, pradejo remtis i salia esanti danti, ne vienas odontologas patare ji issiraut-nes po kiek laiko butu reikeje raut ir protini ir salia esanti, nes protinis dantis butu pradejes gadint salia esanti. Siaip man ta danti neskaudejo-bet vistiek pasiryzau jo traukimui, pirmiausia odontologas-chirurgas liepe pasidaryt panoramine dantu nuotrauka. Po nuotraukos seke rovimas-siaubingai bijojau, pasakiau ta gydytojui-tai jis juokaudamas pasake kad labai lengvai protiniai raunasi (aisku kad mane nuramint smile.gif ). Tai pirmiausia pjove dantenas (aisku pries tai suleido nuskausminamuju-leido is dvieju kartu, nes kai pradejo grezt biski jutau skausma-tai nuskausmino pakartotinai), nes nelabai daug to danties buvo islinde, ta danti skalde dalimis kad israut, tai greze ir velniai zino ka ten dar dare, visa apatine lupa nubrozdinta nuo tu prietaisu. Kai isrove tai net nejutau, po to dantenas susiuvo, po savaites reiks traukt siulus, dabar geriu nuskausminamuosius ir antibijotikus, zandas istines dvigubai. Operacija truko valanda, nes sake labai stiprus dantis, sunkiai pasidave rovimui.Viskas ivyko vakar. Dziaugiuosi kad tam pasiryzau-nes jei po kurio laiko reiktu traukt du dantis-tai jau geriau viena.
Atsakyti