Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

QUOTE(Florestina @ 2009 05 28, 13:41)
Ateinu ir aš pas jus, juk dar vieną protinį turiu.

4u.gif

QUOTE(rimante8609 @ 2009 05 28, 19:07)
rytoj darys kraujo ir slapimo tyrima

Vis dar temperatūra nenukrito? unsure.gif Lauksim gerų tyrimo rezultatų console.gif
Atsakyti
labas vakaras:) štai atsikračiau jau paskutinių protinukų thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aktuali ir man si temele doh.gif Protini danti turi viena ir tikiuos nauju nebus! unsure.gif Nes ir tas vienas padaro pakankamai problemu! Isdygo jis man pries 3metus. Turejau temperaturos, skaudejo, istino! Ir va, iki siol neturejau jokiu problemu. O pries savaite pajutau, kad kazkas man ten, prie to danties negerai, skauda! unsure.gif Paziurejau, o dantena uz danties tarsi atsitraukus, na kaip cia paaiskinti.. atrodo, kad dantis auga i dantena(vel auga???) ir ataugele gavosi dantenos, kuri ir skauda.. Oh!! verysad.gif Labai tikiuos tai laiina.Bijau, kad ko rimto nebutu.. bijau.gif O gal jau yra.. verysad.gif Dar palauksiu kiek, jei nepraes teks eiti pas stomotologa! doh.gif Ir kam man tas dantis isdygo! cray.gif
Atsakyti
Sveikos likimo draugės. Labai aktuali ir man ši tema. Liepos 20 d. numatyta operacija visų 4 protinių dantų rovimo, prie vieno dar ir cista susiformavus. doh.gif Siaubas kaip bijau. Prisiskaičiau čia visko. Ir blogiausia tai, kad operacijos paankstinti negalima, o rugpjūčio 10d. nupirkta visai šeimai poilsinė kelionė. Ar įmanoma atsigauti po operacijos per 3 savaites?
Atsakyti
QUOTE(Bailiukė @ 2009 06 03, 08:37)
Sveikos likimo draugės. Labai aktuali ir man ši tema. Liepos 20 d. numatyta operacija visų 4 protinių dantų rovimo, prie vieno dar ir cista susiformavus.  doh.gif Siaubas kaip bijau. Prisiskaičiau čia visko. Ir blogiausia tai, kad operacijos paankstinti negalima, o rugpjūčio 10d. nupirkta visai šeimai poilsinė kelionė. Ar įmanoma atsigauti po operacijos per 3 savaites?


Kaip man sakė mano odontologas: "pirma reik rauti, tada skaityti ir nepamiršti parašyti, kad tau viskas buvo gerai" . Tai pasakęs- parodė man išrautą protinį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 03, 12:08)
Kaip man sakė mano odontologas: "pirma reik rauti, tada skaityti ir nepamiršti parašyti, kad tau viskas buvo gerai" . Tai pasakęs- parodė man išrautą protinį. doh.gif



Jei man ką ir sakys, tai tikrai negirdėsiu. Operuos su pilna narkoze. Bijau nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bailiukė @ 2009 06 03, 12:28)
Jei man ką ir sakys, tai tikrai negirdėsiu. Operuos su pilna narkoze. Bijau nerealiai doh.gif


Tiesiog gydytojas mane ramino taip, nes aš pati prieš pat rovimą prisikaičiau visokių baisybių. O juk man nebūti nai bus taip, kaip parašyta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 03, 12:52)
Tiesiog gydytojas mane ramino taip, nes aš pati prieš pat rovimą prisikaičiau visokių baisybių. O juk man nebūti nai bus taip, kaip parašyta. ax.gif



Ačiū Jums už paguodą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jos man dabar laaaaaabai reikia. Jau ir taip visa vasara kaip ir sugadinta. Nesinori visai šeimynai dar ir atostogų sugadint doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Bailiuke, ar operuositės Žalgirio klinikoj? Tiesiog man paskirta operacija liepos 14 dienai, o kadangi aš jau išsiroviau privačiau viską ką reikėjo, tai atsisakysiu operacijos. Gal galima kažkaip šia vietą atiduoti konkrečiam žmogui g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2009 06 03, 15:24)
Bailiuke, ar operuositės Žalgirio klinikoj? Tiesiog man paskirta operacija liepos 14 dienai, o kadangi aš jau išsiroviau privačiau viską ką reikėjo, tai atsisakysiu operacijos. Gal galima kažkaip šia vietą atiduoti konkrečiam žmogui g.gif



Taip, ten. Ačiū Jums už pasiūlymą. Būtų labai gerai, nes kiekviena diena man aukso vertės. Parašiau Jums į až.
Atsakyti
QUOTE(Bailiukė @ 2009 06 03, 09:37)
Sveikos likimo draugės. Labai aktuali ir man ši tema. Liepos 20 d. numatyta operacija visų 4 protinių dantų rovimo, prie vieno dar ir cista susiformavus.  doh.gif Siaubas kaip bijau. Prisiskaičiau čia visko. Ir blogiausia tai, kad operacijos paankstinti negalima, o rugpjūčio 10d. nupirkta visai šeimai poilsinė kelionė. Ar įmanoma atsigauti po operacijos per 3 savaites?

Po 3 savaiciu tai tikrai viskas bus thumbup.gif , man po 10 dienu jau viskas gerai buvo. koks gydytojas operuos?
Papildyta:
QUOTE(Bailiukė @ 2009 06 03, 13:28)
Jei man ką ir sakys, tai tikrai negirdėsiu. Operuos su pilna narkoze. Bijau nerealiai doh.gif

O kam jums pilna naorkoze?! g.gif man ta pati su "sedacija" dare... operacija trunka 30 min visu 4 dantu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 06 03, 19:20)

O kam jums pilna naorkoze?!  g.gif  man ta pati su "sedacija" dare... operacija trunka 30 min visu 4 dantu...  ax.gif


Nežinau kas operuos. Tiesiog vakar visai man netikėtai paskyrė operacijos datą ir liepė nedelsti.
Su narkoze manau dėl to, kad visi 4 dantys, 2 iš jų gultintys ir vienas gulintis dar su cista. Dėl to su cista labiausiai ir bijau. verysad.gif Prigąsdino, kad operuojant gali ir žandikaulis lūžti, nes cista jį jau gerokai pažeidus. Košmaras tikras. Dabar bandysiu dar kur privačiai eiti pasikonsultuoti. Išprotėsiu aš iki tos liepos 20d. Viena mintim ir gyvenu.
Atsakyti