Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 25, 22:59)
Aciu, merginos  4u.gif
o FIS forma sociale as galiu gauti? Jei ne tai is kur man ja reiketu pasiimti?
Ir dar klausimukas... jei pildysime FIS, tai reiketu pildyti kaip suprantu jo vardu, nes as kol kas nedirbu  g.gif
Nors child benefit as pildysiu savo vardu, tik ji irasysim i ta skily kur kalbama apie partnerius ar kaip ten jie  biggrin.gif
teisingai mastau?  g.gif

Del Fis tai taip,dirbanciojo vardu.Gali gaut sociale forma,arba internete
http://www.welfare.i...uments/fis1.pdf
O cia gali apie Fis pasiskaityt
http://www.citizensi...supplement.html

O del vaiko pinigu tai savo vardu pildyk.
Jei pildysi medical card tai irgi dirbanciojo vardu.
Ir dar kai jau gausit Fis turetumet gaut pasalpa uniformai
http://www.citizensi..._allowance.html
Papildyta:
Aha,ji irasyk i skilti apie partnerius.O pildant Fis tave jau irasys i partnerius,ir pradzioj reikes pazymet partneryste,tai jus jei neklystu COHABITANT.
Papildyta:
O tu gaunu alimentus,nes visur bus klausimai ir apie tai.Tik nezinau ar ka nors jie itakoja,ar ne.Nesusidurus su tuo.
Atsakyti
Taip mes dabar skaitomes COHABITANT (kaip man tas pavadinimas nepatinka, bet ka padarysi) biggrin.gif

Is vyro oficialiai priteisti alimentai, na kaip priteisti, mes tiesiog sutarem, kad mokes tam tikra suma ir tiek, popieriuose tai irasyta, bet kol kas as nieko negavusi.

O kur kreiptis del to medical card? Sociale taip pat? Ar cia atskira parapija jau?

O del uniformu aciu, bet mums kol kas dar ankstoka (bet ateiciai turesiu info) 4u.gif Dabar kol kas darzelis svarbiau, reikes dar del ko pasidometi rimciau smile.gif

jetau, kaip greitai ir tiek info gavau, kaip smagu smile.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Orinciukas-uniformu pinigai priklauso vaikams nuo 2metu,nors jie dar namie buna.Vistiek pinigus skiria.Tik reikia gaut kita socialine pasalpa,pvz Fis.

Del medical card tai pirmiausia jus turit but prisirase pas gydytojus.Reikes antspaudo formoj is ju.O tada pildai forma ir siunti.
http://www.citizensi...dical_card.html
Forma budavo internete,bet dabar nerandu.Gali tam Health centre pasiimt.Man atrodo MC1vadinasi ji.
Butinai butinai ja tvarkykites,su vaikais,ir nebutinai su jais labai reikalingas dalykas.
Papildyta:
Ir dar patarciau pirma susirinkt formas,perziuret kokius dokumentus pridet reikai ir tada jau viska pildyt.Pvz ir medical card ir Fis reikes laisko del nuomos.Taip pat abiems reikes paskutiniu paislipu,dvieju man atrodo,tai vienu metu formu siust neiseis.Nebent gal galima kopijas det.
Na manau ryt prisijungs daugiau merginu,ir gales is savo patirties ka nors pridet.
Atsakyti
O geras, reikes del tu uniformu paziureti. Bet vistiek kaip supratau man pirmiausia reikia child benefit susitvarkyti, ta FISpabandyti ir jei gausiu FIS tada del tu uniformu pildyti forma. Taip?

O medical card atskira parapija ir ja gausiu pas GP? Va pas GP mums bet kokiu atveju reikia uzsiregistruoti, nes man reikia prie child benefit formos prideti kazka is GP, kaip suprantu bus kaip patvirtinimas, kad vaikas istikruju su manim Airijoje g.gif
Bet pas 2 GP jau buvom tai neprieme, nes per daug pacientu turi, tai teks ieskoti kitu doh.gif
Papildyta:
Paislipus gales tik jis prideti, nes as gi nedirbu g.gif cia turiu tik PPS number ir saskaita banke (kol kas tuscia) biggrin.gif
O laiskas del nuomos tai is kur ji toki gauti? Netinka sutartis su musu irasytais duomenimis? g.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites noriu paklausti del back to schol pildymo formos,jei maniskis prades rudenis eiti i mokykla,tai galiu as ja pildyti ir siusti jau dabar? g.gif nes raso kad nuo June,niekada nesusiduriau su tuo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 25, 23:40)
O geras, reikes del tu uniformu paziureti. Bet vistiek kaip supratau man pirmiausia reikia child benefit susitvarkyti, ta FISpabandyti ir jei gausiu FIS tada del tu uniformu pildyti forma. Taip?

O medical card atskira parapija ir ja gausiu pas GP? Va pas GP mums bet kokiu atveju reikia uzsiregistruoti, nes man reikia prie child benefit formos prideti kazka is GP, kaip suprantu bus kaip patvirtinimas, kad vaikas istikruju su manim Airijoje  g.gif 
Bet pas 2 GP jau buvom tai neprieme, nes per daug pacientu turi, tai  teks ieskoti kitu doh.gif
Papildyta:
Paislipus gales tik jis prideti, nes as gi nedirbu  g.gif  cia turiu tik PPS number ir saskaita banke (kol kas tuscia)  biggrin.gif
O laiskas del nuomos tai is kur ji toki gauti? Netinka sutartis su musu irasytais duomenimis?  g.gif

Na taip,pirmiausia reikia child benefit tvarkytis.Ten kaip irodymui kad vaikas cia reikes laisko is GP.Tai kai eisit ten,gali tuo paciu del medical card paklaust.
Tada gali Fisui pildyt,bet ten dar reikia vaiko PPS numerio,o as dabar nebeatsimenu is kur ji suzinojau.
Ir kaip suprantu uniformu pinigu galit siais metais jau nebespet susitvarkyt doh.gif Nes dar daug popierizmo pries tai laukia.
Paislipus tai jo,vyro reikia pridet.Bet tarkim siunciant vienu metu abi formas netures jis ju,nebent galima det kopijas.
Mes sutarties jokios neturim,tai mums vis paraso laiska.Gal tinka sutartis.Cia reikia laukt kitu merginu nuomones.

Ir isvis dabar rasau ir galvoju ar galima ka nors tvarkytis kol dar negaunamas CB,kaip manot merginos su patirtim???
Atsakyti
Dukrytes PPS nr. as paprasiau, kad padarytu kai sau dariausi, bet man jo niekas neatsiunte, tai reikes prasyti, kad arba pasakytu arba atsiustu pastu.

Jei tinka pailistu kopijos tai jas Gardoje pasidaryti? Lygiai tas pats manau su nuomos sutartim galioja g.gif

nu negaliu atsidziaugti, dle info gausos, kaip smagu, nes pries valanda man dar tamsus miskas buvo tos visos ismokos biggrin.gif

Aaaaaaciu 4u.gif
Atsakyti
Skaistuole-gaunat jus kokia nors socialine pasalpa?Pernai gavot situos pinigus?Jeigu taip,tai jums turetu tuos pinigus skirt automatiskai(cia siais metais tokia naujove padare).Arba as taip galvoju kad forma atsius patys i namus.Bet jeigu negaunat jokios pasalpos,tai nepriklausys uniformu pinigai.Ten pries tai kur imeciau adresiuka pasiskaityk,raso apie viska.
Papildyta:
Orinciuk-ve del tu kopiju nezinau,laukiam rytojaus merginu pasisakymu.
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 06 26, 01:00)

Papildyta:
Orinciuk-ve del tu kopiju nezinau,laukiam rytojaus merginu pasisakymu.

drinks_cheers.gif

smile.gif
Atsakyti
NENYTE ar tikrai moka pinigus mokyklinius, jei gauni pašalpą kokią? Aš maniau, kad pagal pajamas žiūri g.gif Bet automatiškai dar nieks turbūt negavo. Įdomu laukt ar pildyt patiem?


Medical card forma
Atsakyti
QUOTE(Orinciukas @ 2011 06 25, 22:57)
Dukrytes PPS nr. as paprasiau, kad padarytu kai sau dariausi, bet man jo niekas neatsiunte, tai reikes prasyti, kad arba pasakytu arba atsiustu pastu.



PPS vaikas gauna su CB ,o ne ten kur ir suauge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 06 26, 10:16)
PPS vaikas gauna su CB ,o ne ten kur ir suauge mirksiukas.gif


Tu turi omeny, kai vaikas prades gauti Child benefit tai automatiskai jis gaus ir PPS number? O kaip mes ji gausime? atsius pastu? Ar grybauju jau as? g.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti