Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų vasaros stovyklos

QUOTE(Auksėja @ 2011 07 03, 15:10)
Man tai nepatinka tos sukarintos. Ten jie duodasi purvini po miškus, klykauja, po to namuose susikalbėt neįmanoma. Man patiktų, kad pamokytų vaikučius kultūros, bendravimo meno, gražiai valgyti, gražiai pakviesti mergaitę šokiui, susitvarkyti savo daiktelius... rolleyes.gif


Aš irgi už tai, kad būtų švara, tvarka, kultūra. Vaikai suskirstyti pagal amžiaus grupes, teminiai vakarai, vaidinimai, koncertai.
Sesuo kažkada leido į "Robizonus", ten tai jau tikrai laksto po miškus žviegdami. Tas jos vaikas ir taip amžinai išsižiojęs, nemoka tyliai mandagiai žodžio ištart, o kai grįžo iš "Robizonų"- tai išvis susikalbėti su juo buvo neįmanoma, visus su savo gerkle perrėkdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 07 04, 09:36)
Gal kieno atžalos buvo ATGAJOS (www.latgaja.lt) stovyklose? Kaip atsiliepimai?

buvo sunus pernai. Siemet netinka pamainos - noreciau pagal tema konkreciai i mitologijos, o jinai zelvoja ispuola per musu atostogas. Tai nebent i smarliunus vesti.
Vaikui patiko, grizo su ispudziais, siais metais irgi mielai ten vaziuotu. Uzimtumas irgi didelis buvo - gavo nuotrauku dovanu ir siaip visokiausiu smulkmenu. Vadovai bendraujantys su vaikais ir teveliais - pasitiko viska aprode, papasakojo, su vaiku bendra kalba surado.

As dabar rugpjucio men svarstau tarp verubes, skautai-neskautams, na arba atgajos kalbu pamaina ( tik nezinau ar sita sunui idomi butu)

QUOTE(Malvinuke @ 2011 07 04, 12:58)
Aš irgi už tai, kad būtų švara, tvarka, kultūra. Vaikai suskirstyti pagal amžiaus grupes, teminiai vakarai, vaidinimai, koncertai.

na del antros dalies tai daug kas is stovyklu tiktu, o va del pimos - svara, tvarka, kultura, tai labai didele dalis is karto atkrinta, nes didele dalis vaiku stovyklu yra organizuojamos tik vasaros metu gyventi pritaikytose nameliuose, kuriuose aplinka tokia - na man iskart taip sakyciau remonto, prasosi, dregme, kai kur pelesi galima rasti, baldai irgi ne pirmos jaunystes....
cia ir atgajos minusa as manau, bet tai mano akys taip rodo - sunui tai problemos nesukele. Bet pasiemiau murziuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 04 liepos 2011 - 12:50
Gal kuri mamyte yra leidus vaika i IMPULS dienos stovykla,ir pasidalintu ispudziais?
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2011 07 03, 15:10)
Man tai nepatinka tos sukarintos. Ten jie duodasi purvini po miškus, klykauja, po to namuose susikalbėt neįmanoma. Man patiktų, kad pamokytų vaikučius kultūros, bendravimo meno, gražiai valgyti, gražiai pakviesti mergaitę šokiui, susitvarkyti savo daiktelius... rolleyes.gif



Na kartais tėveliai irgi per jautriai reaguoja........namie tyliai, ramiai, mokykloje ramiai......na duokit tiems vaikams pasiausti kai sudarytos tam sąlygos rolleyes.gif Nežiūrėkit į viską pagal save, vaikams svarbūs kiti dalykai:)


QUOTE(georgiana @ 2011 07 04, 07:55)
na stovykloje buvo 20 vaikuciu, bet jis papuole su nesugyvenamais, judresnio budo berniukais, tad manau didesne beda, kad nepritapo del ramesnio budo, o amzius vaiku vienodas buvo....


Kaip supratau prabuvo tik porą dienų, gal paskubėjot g.gif Kiekvienam vaikui reikalinga adaptacija: vienam ilgesnė, kitam trumpesnė verysad.gif Bet Jums aišku geriau matyti....
Atsakyti
4u.gif
Užtat man ir patinka "Anglora", suvažiuoja visi motyvuoti, apsisprendę patobulinti žiniais, žino, kad bus pamokos, žino, kad bendraujama tik angliškai, viskas visiems aišku. smile.gif
Be abejo, jeigu į tokią stovyklą tėvai atveš vaiką per prievartą, tipo: "vaike, tau būtinai reikia anglų kalbos pamokų", tada jau bus blogai, į tokias stovyklas turi suvažiuoti tik motyvuoti vaikai.
Iš pradžių užsakiau sūnui tik vieną savaitę, bet norėjo pasilikti ir antrą, tai sukrapščiau iš atostoginių ir antrai savaitėlei. mirksiukas.gif svarbiausia, kad nesusirgtų, nes labai lietingas oras..
Atsakyti
O gal turit atsiliepimų apie Raganės stovyklą (tarp Šventosios ir Palangos)? Gal žadat važiuot kas nuo 07.08?
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 07 04, 08:36)
Gal kieno atžalos buvo ATGAJOS (www.latgaja.lt) stovyklose? Kaip atsiliepimai?



Pernai vasarą mano sūnus atostogavo šioj stovykloj (Želvoj, prie Vievio). Tai buvo aplamai jo pirmoji vasara su stovykla. Važiavo vienas, be jokių draugų. Gerų įspūdžių apie šią stovyklą buvo tiek, kad užteko dar geram pusmečiui. Pasakodavo visiems ir visur, nors paprastai labai šykščiai dalinasi tokia informacija. Gyveno mediniuose nameliuose, kartu su vadovais. Užimtumas buvo užtikrintas visos dienos metu. Jie ten ir vaidino, ir kūrė, ir visokius rankdarbius darė (patikėkit, namie būdamas į tokias atrakcijas net iš tolo nežiūri schmoll.gif )... Labai patiko tai, kad visos pamainos metu neturėjo nei vieno "miestietiško" žaisliuko-jokių telefonų, mp3 grotuvų, elektroninių žaidimų ir t.t. Ir panašu, kad jų nepasigedo smile.gif
Stovyklai pasibaigus, gavo diską su nuotraukomis, įvairių smlkių draugiškų suvenyrų. Su visais atsisveikino kaip didžiausi draugai smile.gif
Šiais metais vėl tenais važiuos-į mitologijos pamainą. Kažkodėl tikiu, kad ir šiais metais liks patenkintas.
P.S. tiesa, praeitų metų vasarą jis netikėtai dar išbandė Nemunaičio stovyklą Alytaus rajone. Važiavo kartu su draugu. Patiko ir ten, bet "Atgajoj" kiek aš suprantu buvo nepalyginamai įdomiau.
Tiesa, šiais metais už kelialapį dešimčiai dienų paklojau ne taip jau ir mažai-760 Lt. Bet jau mačiau žinutę, kad panašiai kaip ir pernai, bus galimybė dalį kainos kompensuot. Tad kiek vėliau praktiškai 200 Lt turėtų sugrįžti atgal.
Atsakyti
gal kas nors ka nors esat girdeje apie GYVENIMO ZODZIO stovykla? uzsimane sunus vaziuot-draugas kalbina, o info tik tiek, kad organizuojama lyg ir baptistu bendruomenes doh.gif o ir internete jokios info nerandu...
Atsakyti
Ačiū, jsgute, už nuomonę. Kiek girdėjau - visi giria... važiuojam nuo 11os dienos į Smarliūnus... tikiuosi - patiks..

Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2011 07 07, 10:59)
gal kas nors ka nors esat  girdeje apie GYVENIMO ZODZIO stovykla? uzsimane sunus vaziuot-draugas kalbina, o info tik tiek, kad organizuojama lyg ir baptistu bendruomenes  doh.gif o ir internete jokios info nerandu...

Tai gal šita? stovykla
Atsakyti
Romap, sita, bet kaip matot info jokios-tik kad trakuose ir viskas-skambinek kad nori ir aiskinkis... idomu butu gaut info is buvusiu... unsure.gif
Atsakyti
Mūsų dukra (dabar 9 m.) jau antri metai kaip išvažiavo į skautų stovyklą. Super, vaikui labai patiko. Nors maistas sakė ir neskanus, bet matyt viskas atsiperka per kitur. Aišku, šiais metais orai nelepina. Labai daug lijo kiaurą parą, bet veiklos jiems ten yra. Tad labai patiko, jau mergaitė kalba ir apie kitus metus, tik dar įkalbinėja važiuoti ir seserį smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal yra mamų, kurios vaikus leido į stovyklą "Muzikos perlai"?
Kokie įspūdžiai?
Stovykla brangi, ar kaina buvo verta to?
Atsakyti