Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų vasaros stovyklos

Gal kieno atžalos buvo stovykloje "Magic English VIT" (Trakų raj. arba Šventojoje)? kokios ten gyvenimo sąlygos? Ar patiko vaikams?
Atsakyti
stai dar mamytes teiravosi idedu info:
http://www.facebook....la/337076565489
is tiesu man irgi sunku ieskojimuose nes priejau isvados jog dauguma ir kaimo turizmo sodybu neturedami klientu srautu pradejo orientuotis i vaiku stovyklas, chm g.gif idomu kaip cia bus smile.gif
http://www.algojimas.lt/stovyklos/
cia prasom kam nera laiko ieskoti 4u.gif
P.S. Pamenu viena mamyte praeitoj temoj labai teiravosi info apie tokio pobudzio stovyklas, na tikekimes, kad perskaitys zinute
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 21 birželio 2011 - 12:41
Mamos, jei pamenate mūsų laikus, kada stovyklose nebuvo kompiuterių, telefonų, ausinukų ir visokių kitokių elektroniko priemonių, radau savo vaikams tokią stovyklą. Kauniečiai organizuoja. Praėjusiai metais išsiunčiau su raudančia širdimi pas juos. Vaikai pirmą kartą išvyko be manęs, man tai buvo pačiai išbandymas. Pirmąją dieną neradau sau vietos, kol ėmiau ir paskambinau vadovams. Ten vyras su moterimi buvo, abu treneriai, savo vaikus taip pat augina. Pakalbėjome, nuramino, su vaikais prašė nekalbėti telefonu, negraudinti abiejų pusių. Aš priešinausi tam, kaip neleidžia, gal kas atsitiko ir t.t. bet sugebėjau sutikti, vėliau supratau, kad jie buvo teisūs. Kaip vykau pasiimti pasibaigus stovyklai su nerimu laukiau susitikimo. Galvojau, kaip puls vaikai į glėbį ir greitai namo....nepuolė, bet ramiai pakvietė parodyti kaip jie gyveno, ko išmoko, su kuo susipažino...Dvi savaites namuose lovas klojosi patys! Šiais metais vėl organizuoja vėl abu vyksta. Jei įdomu Kendo stovykla Beje, gal kas nors taip pat vežė savo vaikus pas juos? Įdomu būtų išgirsti jūsų nuomonės, gal kas šiais metais iš Vilniaus vyks, tai kartu galima būtų susikoperuoti vežime.
Atsakyti
Išleidau savo devynmetę dukrą į tą visų taip peikiamą "Merkurijų". Kai nuvežiau, kadangi nesu ten buvusi, buvau nusiteikusi, jei labai nepatiks, vežtis atgal. Gal aš nelabai reikli, be to neturiu su kuo labai palyginti, tai man ten visai neblogai pasirodė. Tiesa, kambariai remonto reikalauja, san. mazgai - pusė velnio (buvau prisiskaičiusi forumuose, kad ten siaubingos antisanitarinės sąlygos). Šiaip vieta labai graži. Skubėjau dukrą išleisti į pirmą pamainą, tikėdamasi, kad dar nebus prisirinkę paaugliu, nes esu iš jų pačių lūpų girdėjusi, ką jie ten veikia stovykloje doh.gif . Yra tų paaugliu ten pilna jau dabar smile.gif. Kol kas dukra patenkinta, lanko daug būrelių, maistas patiko (nors yra gana išranki), netgi miegoti geležinėje lovoje patiko doh.gif lotuliukas.gif . Susirado daug draugų, namo dar nenori. Žiurėsime, kaip čia bus toliau g.gif .
Atsakyti
cia aptikau siek tiek info
http://www.zebra.lt/...kla-235669.html
Atsakyti
Pati jau antri metai savanoriauju ir nuolat vežuosi du savo sūnėnus į skautišką stovyklą (tiesa, skautų ten nedaug, paprastai jie tik vadovai, bet šiaip labai rimta, "sena ir patikrinta" publika) rolleyes.gif


http://www.bernardin...tais-2011/64156

http://www.skautas.l...asuskautais2011

Kaip šios stovyklos "darbuotoja" galiu atsakyti ir į klausimus smile.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kas galit parekomenduoti kokią dienos stovyklą Vilniuje kur nors netoli centro? Svarstau, kaip išgelbėti savo dešimtmetės princesės atostogas:)
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 06 03, 10:34)
As pamenu senus gerus atsiliepimus apie vykusia stovykla Nemunaityje tik deja labai gaila jau neveikia nes vis gi pinigeliu stygius palauze juos sad.gif



Stovykla kaip buvo taip yra smile.gif {Jei kalbama Apie skautu ir ateitininku stovykla nemunaityje smile.gif kur prie nemuno ir baznycios nameliuose yra smile.gif }

Teko joje ir paciam stovyklauti daug metu veliau ir vadovu buti smile.gif

Sudetinga jei butu bankrutuoti smile.gif juk vadovai savanoriai ,gauna remima is vokieciu ir savivaldybes + kiekvienais metais padidina kaina smile.gif tai manau dar ilgai bus ji smile.gif


P.s. Tik skautų ten nei vieno nėra toj stovykloj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [Se]: 28 birželio 2011 - 22:53
Gal atsilieps mamytes, kuriu vaikai buvo dienos stovykloje IMPULSE Panevezyje? 4u.gif
Atsakyti
Labai smagu būtų, jei atsirastų, kurių vaikučiai buvo vasaros stovykloje "Rūta". Kažkaip niekur jokių komentarų neužtikau apie šią stovyklą, o neįvertinus atsliepimų ar rekomendacijų nelabai drąsu išleisti vienus vaikus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Armina @ 2011 06 30, 19:59)
Labai smagu būtų, jei atsirastų, kurių vaikučiai buvo vasaros stovykloje "Rūta". Kažkaip niekur jokių komentarų neužtikau apie šią stovyklą, o neįvertinus atsliepimų ar rekomendacijų nelabai drąsu išleisti vienus vaikus.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Buvom su šeima čia praeita savaitgali, keista kad toje pačioje teritorijoje ir vaikam stovykla ir kitiem poilsiautojam išnuomojama g.gif ,tiesa mes stovyklautoju vaiku nematem, matem sudegusį namelį g.gif , man ten kaip vaikų stovykla tai netinkama, prie ežero nusileidimas nuo kalniuko labai nepatogus ,mes gyvenom namukose su patogumais, tai dar normaliai buvo, o ten kur be patogumu tai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja2: 30 birželio 2011 - 20:44
Tikra tiesa, kad "Rūta" šiek tiek degė, bet stovykla visu pajėgumu tęsiama toliau!: )
Stovyklautojų galėjote nematyti, nes nevyko pamaina tuo metu. Be to, Joninės - nuomos pavieniams asmenims pikas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AukleZig: 01 liepos 2011 - 08:38