Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų vasaros stovyklos

Laba diena,ar esate kas nors buves stovykloje Algojimas.lt?Pasidalinkita ispudziais 4u.gif Ir ar sunku i ja patekti?(nes buna kazkokia atranka?
Atsakyti
Šįmet pasirinkom stovyklą netoli Birštono "Anglora". Sovykla su anglų kalbos pamokomis. Vaikai lavinami, mokomi, bendravimas tik angliškai, labai esam patenkinti, fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Sukarintos stovyklos Žvalgas 2011 ir Partizanas 2011 skirtos judriems, žingeidiems vaikams. Puikus išbandymas laiką praleisti be mobilių telefonų, televizorių, kompiuterių bei tėvelių mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes irgi siemet pirma karta stovykloje, dickiui pirma diena krizine, siandien jau kiek ramiau, tikiuosiu, kad visi i vezes ieisim smile.gif stovykla netoli namu 25 min., kelio tad esant labai didelei krizei vaziuosime pasiimti bet labai tikimes, kad vaikinas pereis krize ir viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 07 02, 19:04)
na mes irgi siemet pirma karta stovykloje, dickiui pirma diena krizine, siandien jau kiek ramiau, tikiuosiu, kad visi i vezes ieisim smile.gif stovykla netoli namu 25 min., kelio tad esant labai didelei krizei vaziuosime pasiimti bet labai tikimes, kad vaikinas pereis krize ir viskas bus gerai ax.gif

deja snd teko parsivezti:((((
Atsakyti
Gal kas parašys atsiliepimų apie sukarintą stovyklą „Gelbstint eilinį Krūmokšnį...arba stora žalia linija“
Atsakyti
Man tai nepatinka tos sukarintos. Ten jie duodasi purvini po miškus, klykauja, po to namuose susikalbėt neįmanoma. Man patiktų, kad pamokytų vaikučius kultūros, bendravimo meno, gražiai valgyti, gražiai pakviesti mergaitę šokiui, susitvarkyti savo daiktelius... rolleyes.gif
Atsakyti
Parsiveziau savo panele is "Merkurijaus" su didziausiomis asaromis, nenorejo namo, prase dar viena pamaina palikt doh.gif . Uzimtumas toks vidutinis sakyciau, man nepatiko tos vakarines diskotekos, ten gal paaugliam pasiaust, bet mano devynmetei ( ka ten, dar net neturinciai devyneriu) kaip ir nelabai pritinka, juk galetu kazkokias temines vakarones organizuot. Maitinimas neblogas, vieta puiki. Kaip supratau, akylai ten juos ganydavo. Idomu butu palyginti su kitomis stovyklomis, nes man tas uzimtumas toks primityvokas pasirode g.gif. O vaiku irgi visokiu buvo, sake buvo keli is vaiku namu (nieko nenoriu izesti), bet jie buvo kazkokie nevaldomi, dauze daiktus, kazkas persipjove stiklu ranka, tai juos greitai isveze. Tiesa, maniske irgi grizo su melyne ant rankos, nes susimuse su kita mergaite del berniuko is Kaliningrado blink.gif doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 07 03, 12:53)
deja snd teko parsivezti:((((


O kodel vaikas norejo namo? Nerado draugu? Nepritapo? Mano dukra pasakojo, kad is jos stovyklos irgi nemazai tevu pasieme vaikus, nes vaikai norejo namo. Ir kambaryje su maniske gyveno dar 4 mergaites, o nuvaziavus pasiimti jau tik 3 buvo likusios. Cia gal nuo vaiko priklauso, labiau uzdaram, introvertiskam vaikui sunku adaptuotis stovykloje, jis pavargsta, nori pabuti vienas. Pamenu save, tevai tais sovietiniais laikais vis kisdavo kelialapius i stovyklas, bet mane net purtydavo pagalvojus apie jas ir ne karto nebuvau.O vat dukra mano negali be draugu,ji kur benueitu, suras kalba ir su senu, ir su mazu, tai jai stovykloje labai patiko.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2011 07 03, 12:53)
deja snd teko parsivezti:((((


Labai įdomu kokioje stovykloje buvo. Ir kas atsitiko g.gif Aš manau, kad pirmą kartą leidžiantt į stovyklą reikėtų rinktis tokią kur mažiau vaikų ir griežtai pagal savo amžių. Manęs asmeniškai nežavi kelis šimtai vaikų nuo 7 iki 18 metų .......... schmoll.gif
Atsakyti
na stovykloje buvo 20 vaikuciu, bet jis papuole su nesugyvenamais, judresnio budo berniukais, tad manau didesne beda, kad nepritapo del ramesnio budo, o amzius vaiku vienodas buvo....
Atsakyti
Gal kieno atžalos buvo ATGAJOS (www.latgaja.lt) stovyklose? Kaip atsiliepimai?
Atsakyti