Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Elodie* @ 2011 07 21, 08:04)
Sveikos merginos, gal nesupyksit, kad neskaiciau visko, per daug cia tu temu net sukasi galva  doh.gif  Bet gal kuri mergina, zinanti apie nagu lakus viska, gales atsakyti i mano klausimus  4u.gif

Mano nagai puikiai auga, todel nagu priauginimas manes nedomina. Paprastas nagu lakas man laiko vos 1-2 dienas, kartais net dienos neatlaiko kaip ima atsiplaisyti nagu galiukai. Neturiu as tiek laiko nei noro juos lakuoti kone kasdien. Isigyjau UV lempa, noriu nusipirkti ilgalaikio nagu lako.
Shellacas man per brangus, maziau zinomom firmom irgi nesu linkus rizikuoti, nes ju ir kainos ne ka zemesnes, o is to, ka spejau patyrineti internete, apsistojau ties Gelacu.
Gal kuri bandete ilgalaiki lakavima namuose su juo (ar kad ir kokia kita firma?) Kiek skaiciau, nago lakavimui reikalingas nail prep+base coat+spalva+top coat, bet jeigu gerai supratauir neklystu, dabar isleistas naujas bonding base coat, kuri naudojant jau nebereikia nail prep?
Ir kokia sudetis to cleanserio (nenoriu versti lietuviskai, nes valiklis gali reiksti ir cleanser ir remover), kuris naudojamas pasalinti lipnu sluoksni po lakavimo? Ar neuztektu paprasciausio valiklio acetono pagrindu?  g.gif

Prasikapsciau forume visa pusvalandi, bet neradau specifines ilgalaikio lakavimo temos, tai glaudziuosi cia. Tikiu, kad cia yra ir nagu lakavimo meistiru kurios viska zino...padekit prasau issirinkti, kokiu priemoniu man reikia pradziai ax.gif


O sios temos 4 puslapyje neradai tinkamos info. Na man kaip nelabai nusimananciai ten atrodo gerai mamos viska isdeste. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 01, 17:03)
Beja, as prepo nenaudoju. Isbandytas reikalss ir skirtumo nematau jokio, todel daugiau jo nebeperku. Lakas laikosi lygiai taip pat ar su prepu ar be jo.

O su kokiom priemonem jus dirbat?Mane domina gelac'as, anglu forumuose prisiskaiciau kad senasis base coat buvo baisus, nagai neatlaikydavo 2sav, o dabar ne taip senai isejes bonding coat zymiai geresnis ir nebereikia to prep, bet ar as gerai supratau, gali kas patvirtint ar paneigti? g.gif
Ir isvis, kas tas prep, ar jis tik kaip cleanseris koks atlieka valymo funkcija, ar juo reikia padengti nagus ir kisti po lempa? Visiskai nebesusigaudau g.gif

QUOTE("Ramune" @ 2011 07 21, 06:21)
O sios temos 4 puslapyje neradai tinkamos info. Na man kaip nelabai nusimananciai ten atrodo gerai mamos viska isdeste. ax.gif

Aciu, paskaitinejau, tikrai duag naujo nezinomo radau, bet atsakymu i savo klausimus neradau 4u.gif
Beja ir apie pacias firmas mazai info, anglu forumuose prisiskaiciau, kad pacios technikes labiau megsta gelaca nei gelish, neva gelish ne taip gerai laiko, ne tiap gerai padengia, nors yra pigesnis ir turi daugiau spalvu g.gif Kazkaip ne viena neigiama atsiliepima perskaiciau, tai norisi pirkti gelac'a - tikrai neturiu tiek pinigu kad pirkciau dvieju skirtingu firmu, o ir kainu skirtumas nera toks milziniskas, gal geriau truputi damoket nei paskui nagus grauztis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 21, 08:55)
O su kokiom priemonem jus dirbat?Mane domina gelac'as, anglu forumuose prisiskaiciau kad senasis base coat buvo baisus, nagai neatlaikydavo 2sav, o dabar ne taip senai isejes bonding coat zymiai geresnis ir nebereikia to prep, bet ar as gerai supratau, gali kas patvirtint ar paneigti?  g.gif
Ir isvis, kas tas prep, ar jis tik kaip cleanseris koks atlieka valymo funkcija, ar juo reikia padengti nagus ir kisti po lempa? Visiskai nebesusigaudau  g.gif
Aciu, paskaitinejau, tikrai duag naujo nezinomo radau, bet atsakymu i savo klausimus neradau  4u.gif
Beja ir apie pacias firmas mazai info, anglu forumuose prisiskaiciau, kad pacios technikes labiau megsta gelaca nei gelish, neva gelish ne taip gerai laiko, ne tiap gerai padengia, nors yra pigesnis ir turi daugiau spalvu  g.gif Kazkaip ne viena neigiama atsiliepima perskaiciau, tai norisi pirkti gelac'a - tikrai neturiu tiek pinigu kad pirkciau dvieju skirtingu firmu, o ir kainu skirtumas nera toks milziniskas, gal geriau truputi damoket nei paskui nagus grauztis  unsure.gif


prepas skirtas nago plokshteles isdziovinimui, nuriebalinimui, lempoje jo laikyti nereikia, jis dziuna ore.

O kodel nepabandzius abieju? Kur garantija , kad jusu butent naguciams bus tas geras, o kitas ne.Labai jau ivairiai yra, turiu gal 4 firmu lakus ir tik dabar atsirinkau kurios firmos lakai man ilgiau laikosi , kurie trumpiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 21 liepos 2011 - 14:55
QUOTE(Jolkuce @ 2011 07 21, 13:54)
prepas skirtas nago plokshteles isdziovinimui, nuriebalinimui, lempoje jo laikyti nereikia, jis dziuna ore.

O kodel nepabandzius abieju? Kur garantija , kad jusu butent naguciams bus tas geras, o kitas ne.Labai jau ivairiai yra, turiu gal 4 firmu lakus ir tik dabar atsirinkau kurios firmos lakai man ilgiau laikosi , kurie trumpiau...

Aciu uz atsakyma smile.gif
As nieko pries ne tik abu bet ir visus rinkoje esancius isbandyt biggrin.gif As tiesiog negaliu sau leisti susipirkti visu base/top coatus ir spalvas. Jeigu megstu pancuziska man reikia bent 4 buteliuku (top+base+baltos+permatomos spalvos), man iskart bankrotu kvepia biggrin.gif O kiek skaiciau maisyti vienos firmos pagrindus su kitu spalvom gali prasciau laikyti, net jei pats lakas savaime nera prastas g.gif
Uzsisakiau sendien gelac rinkinuka, tikekimes mano nagams patiks, parasysiu atsiliepimus kai gausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 21, 08:55)
O su kokiom priemonem jus dirbat?Mane domina gelac'as, anglu forumuose prisiskaiciau kad senasis base coat buvo baisus, nagai neatlaikydavo 2sav, o dabar ne taip senai isejes bonding coat zymiai geresnis ir nebereikia to prep, bet ar as gerai supratau, gali kas patvirtint ar paneigti?  g.gif

As dirbu su keliom firmom ir galiu pasakyt, kad Gelish yra geriausias be konkurencijos 4u.gif Gelac"o as turiu kelias spalvas ir jos skirtos prancuziskam lakavimui, tai nelabai geliu pasakyt kaip jos laiko, bet dengiasi labai gerai. Skirtingu firmu tiek pagrinda tiek virsutini galit maisyt, nieko tikrai neatsitinka...tik reiktu paciai atsirinkt kuris geresnis, cia jau kaip kam 4u.gif
Man jau kaip sakiau geresnio uz Gelish dar kol kas nera. Bet Gelac"as vienas is geresniu ir sakiau reikia parsisiut dar kelias spalvas kad badandyt kazka ryskesnio, tada aiskiau zinosiu kuris geresnis.
Atsakyti
Na, kiek skaiciau forumuose, kuriose nagu technikes snekejo, tai joms visoms vienbalsiai Gelacas labiau patiko uz gelish, o man, nebandziusiai, tai jie visi vienodi doh.gif Gelish labiau patiko nes maciau turi didesne spalvu palete, ir kaina kiek mazesne, kas butu didelis pliusas. Na, nusipirkau as gelaco rinkinuka, tikiuosi man jis laikys ir viskas bus ok, o paskui su laiku gal ir isbandysiu gelish spalvas, kol kas ir tiap nemaza investicija gavosi smile.gif
Tamosiuke, o kokiu irankiu gali prireikti tokiu nagu tvarkymui? Jei odeles sutvarkytos, manikiuras tvarkoj, tai gal nieko daugiau ir netruksta, ar reikalingos kokios specialios dildes pasiausimui, ar galima lakuoti ir taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 21, 20:17)
Na, nusipirkau as gelaco rinkinuka,


jei ne paslaptis kokį nusipirkote ir kiek mokėjote? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 07 22, 09:41)
jei ne paslaptis kokį nusipirkote ir kiek mokėjote?  blush2.gif  ax.gif

Kokia cia paslaptis, pirkau is eBay, beja kas keisciausia, pardavejas pasirodo lietuvis is Klaipedos biggrin.gif
Mokejau 85 svarus su pristatymu, Gelaco firmos, rinkinukyje:
base coat
top coat
6 spalvos (2 prancuziskam ir like 4ios daugiausia raudonu atspaviai)
cleanseris
Man tiek spalvu tikriausiai nereiks, tai jei kuri nepatiks, tikiuosi perparduoti, juolab maciau atskirai perkant vienas buteliukas kainuoja 13-18 svaru, tai sitam rinkinukyje manau nusipirkau salyginai pigiai blush2.gif Lauksiu dabar pristatymo, sake uztruks iki 10 darbo dienu doh.gif o as jau sendien mielai ji isbandyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 22, 10:59)
Kokia cia paslaptis, pirkau is eBay, beja kas keisciausia, pardavejas pasirodo lietuvis is Klaipedos biggrin.gif
Mokejau 85 svarus su pristatymu, Gelaco firmos, rinkinukyje:
base coat
top coat
6 spalvos (2 prancuziskam ir like 4ios daugiausia raudonu atspaviai)
cleanseris
Man tiek spalvu tikriausiai nereiks, tai jei kuri nepatiks, tikiuosi perparduoti, juolab maciau atskirai perkant vienas buteliukas kainuoja 13-18 svaru, tai sitam rinkinukyje manau nusipirkau salyginai pigiai  blush2.gif Lauksiu dabar pristatymo, sake uztruks iki 10 darbo dienu  doh.gif  o as jau sendien mielai ji isbandyciau smile.gif


dėkui, turėsiu minty 4u.gif
pati noriu lakuotis geliniu laku, reikia viską susipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 07 22, 10:44)
dėkui, turėsiu minty  4u.gif
pati noriu lakuotis geliniu laku, reikia viską susipirkti  4u.gif

As tai viska is eBay slaviau biggrin.gif Drauge dirba su geliniais priauginamais nagais, paaiskino man apie lempas, su jos pagalba issirinkau sita lempute, o cia mano minetasis Gelaco rinkinukas. Neturiu tik nail prep skyscio, bet dauguma jo nenaudoja, bandysiu ir as, gal neatsokines ir laikys, jei ne, teks dar papildyti atsargas doh.gif
Is vienos puses atrodo brangu, bet is kitos, cia kur gyvenu manikiuras maziausiai 30EUR kainuoja, ir tai tikper kokias akcijas. Tai keli menesiai manikiuru/pedikiuru namuose ir atsipirks sitas dziaugsmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 22, 11:59)
As tai viska is eBay slaviau biggrin.gif


aš irgi žadu iš ebay susipirkti po truputį. Dabar tik apnieštėjau nestuke.gif , visokie kvapai labai erzina, tai atidėsiu šį reikalą vėlesniam laikui 4u.gif

O lempa kaip pigiai g.gif
China
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 22 liepos 2011 - 12:04
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 07 22, 11:04)
O lempa kaip pigiai  g.gif
China

Aha, lempa pigiai, ir as patikrinau savo purchase history, as dar keliais svarais pigiau nusipirkau ir nemokamas pristatymas tada buvo biggrin.gif nezinau kodel taip. Pristate vos per pora dienu, lempa puikiai veikia, drauge ivertino kad liuks smile.gif As tai turiu tokia savybe, kas mano manymu per pigu, nekelia pasitikejimo. Shellaco lempa kelis simtus svaru kainuoja blink.gif Tai as tikejausi kad pigesne alternatyva pavyks uz koki 50 nusipirkti, bet tikrai ne uz tiek biggrin.gif Draugei sakiau uz tokia kaina bus koks sh, o ji atsove kad toki pat sh salone naudoja, jau antri metai, tik lempas pasikeicia ir voila. Tai ir as susigundziau tokia nusipirkt 4u.gif

Manau mano naminem reikmem tikrai turetu tokios pakakt... Na, kai jau gausiu nagu lakus ir isbandysiu, galesiu daugiau papasakot.
O nestumui gal net geriau toks nagu lakas nei visokie acetonu pagrindu sukurti? juk ir dziusta sitie vos pora minuciu ir laiko bent pora savaiciu. Kaip ten bebutu, sveikinu su nestumu wub.gif
Atsakyti