Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Sveikos, as naudoju Gelish laka, kazkas minejot kad siunciates is JAV? Kaip? o gal kas ruosiates siustis prisideciau ir as:)
Atsakyti
QUOTE(edera28 @ 2011 07 22, 17:06)
Sveikos, as naudoju Gelish laka, kazkas minejot kad siunciates is JAV?  Kaip? o gal kas ruosiates siustis prisideciau ir as:)

Labas. Aš siunčiuosi. Per tarpininkes čia SM 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 22, 12:22)
Aha, lempa pigiai, ir as patikrinau savo purchase history, as dar keliais svarais pigiau nusipirkau  ir nemokamas pristatymas tada buvo biggrin.gif nezinau kodel taip. Pristate vos per pora dienu, lempa puikiai veikia, drauge ivertino kad liuks smile.gif As tai turiu tokia savybe, kas mano manymu per pigu, nekelia pasitikejimo. Shellaco lempa kelis simtus svaru kainuoja  blink.gif Tai as tikejausi kad pigesne alternatyva pavyks uz koki 50 nusipirkti, bet tikrai ne uz tiek biggrin.gif Draugei sakiau uz tokia kaina bus koks sh, o ji atsove kad toki pat sh salone naudoja, jau antri metai, tik lempas pasikeicia ir voila. Tai ir as susigundziau tokia nusipirkt  4u.gif

Manau mano naminem reikmem tikrai turetu tokios pakakt... Na, kai jau gausiu nagu lakus ir isbandysiu, galesiu daugiau papasakot.
O nestumui gal net geriau toks nagu lakas nei visokie acetonu pagrindu sukurti? juk ir dziusta sitie vos pora minuciu ir laiko bent pora savaiciu. Kaip ten bebutu, sveikinu su nestumu  wub.gif


ačiū už sveikinimus ax.gif
na man irgi tos kinietiškos lempos pasitikėjimo nekelia. Žiūrėjau irgi tas Shellac, IBD, Harmony lempas, bet jau kainos tai... doh.gif Jaučiu, kai sveikata pasitaisys, reikės ir man tą kinietišką lempą imti.
O dėl lakavimo, tai šiuo metu aš visai nagų nelakuoju. Netoleruoju jokių kvapų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 22:27)
Aš darausi su Gelish Harmony. Eiga tokia:
1. Cleanse (nuriebalintojas), prieš tai truputį su blokeliu pašiaušiu nagutį.
2. Prep
3. Foundation gel ir 2 min. lempoje
4. Spalva ir 2 min. lempoje
5. Antras spalvos sluoksnis ir 2 min. lempoje
6. Top it off ir 2 min. lempoje
7. Cleanse (nuriebalintojas).  4u.gif


Ar darantis su IBD gelac reikia visiškai tokių pačių priemonių? Ir ar galėtumėte numesti cleanser nuorodą? Abejoju, ar toks, kokį radau, tinkamas. O nagus nuvalyti po to galima su bet kokiu nagų lako nuemėju?
Atsakyti
QUOTE(Padangėje @ 2011 07 22, 21:33)
Ar darantis su IBD gelac reikia visiškai tokių pačių priemonių? Ir ar galėtumėte numesti cleanser nuorodą? Abejoju, ar toks, kokį radau, tinkamas. O nagus nuvalyti po to galima su bet kokiu nagų lako nuemėju?

IBD Gelac Cleanser
Nuvalyti uztenka ir paprasciausio acetono, tik atitinkama technika naudojant, paziurek kelis puslapius atgal, maciau kazkas buvo idejes youtube nuoroda, kaip tai padaryti mirksiukas.gif
Gelaco instrukcijos, trumpai:
1. Gelac nail prep
2. Gelac base coat (kazkur skaiciau kad naujasis Gelac bonding base coat atstoja ir nail prep, tokiu atveju nereikia pirmojo punkto, gal kas gali patvirtint ar paneigt?)
3. Gelac spalva (2 sluoksniai)
4. Gelac top coat
4. Cleanser
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 23, 10:00)
IBD Gelac Cleanser
Nuvalyti uztenka ir paprasciausio acetono, tik atitinkama technika naudojant, paziurek kelis puslapius atgal, maciau kazkas buvo idejes youtube nuoroda, kaip tai padaryti  mirksiukas.gif
Gelaco instrukcijos, trumpai:
1. Gelac nail prep
2. Gelac base coat (kazkur skaiciau kad naujasis Gelac bonding base coat atstoja ir nail prep, tokiu atveju nereikia pirmojo punkto, gal kas gali patvirtint ar paneigt?)
3. Gelac spalva (2 sluoksniai)
4. Gelac top coat
4. Cleanser


Supratau, ačiū 4u.gif O su kokia dilde geriausia pašiaušti? rolleyes.gif
Atsakyti
Ir į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį perkant lempą? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklausti kai jus darot ta ilgalaiki lakavima, jus nago skuoksni nuslifojat su dilde ar ne, nes priauginant nagus nuslifoja. As labai noreciau sau pasidaryti ilgalaiki, taciau nenoriu kad nuslifotu nago sluoksni, nes siaip nagui tai negerai.
Atsakyti
O lempa turi but butinai 36W, kuo blogai silpnesne?
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2011 07 24, 22:19)
Sveiki, noreciau paklausti kai jus darot ta ilgalaiki lakavima, jus nago skuoksni nuslifojat su dilde ar ne, nes priauginant nagus nuslifoja. As labai noreciau sau pasidaryti ilgalaiki, taciau nenoriu kad nuslifotu nago sluoksni, nes siaip nagui tai negerai.

Taip su dilde, 240/180 gritu.

Vicious_L tuo, kad mazesnis watu kiekis(galingumas) neistengia pilnai isdziovinti Uvgelinio lako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 25 liepos 2011 - 13:21
Kaip cia idomu viskas g.gif , nesenai dar tik suzinojau apie sia naujove. Reiks eit i salona pamegint. Daug dirbu pastaruoju metu ir nerandu laiko nagam, kazkada visos pavydedavio mano nagu, o dabar kartais ir su apsilupinejusiis i darba nueiu blush2.gif , ziauriai geda, tad ieskau kokio sprendimo budo. Tik gaila brangus malonumas.
Atsakyti

Vicious_L tuo, kad mazesnis watu kiekis(galingumas) neistengia pilnai isdziovinti Uvgelinio lako.
[/quote]

As is kinietuku parsisiunciau lempa, bet kad tik 9W. Tai reiskia, kad man isvis neisdziovins gelinio lako ar tiesiog reiks laikyt ilgiau?
Atsakyti