Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(egzzzotika @ 2011 07 24, 22:19)
Sveiki, noreciau paklausti kai jus darot ta ilgalaiki lakavima, jus nago skuoksni nuslifojat su dilde ar ne, nes priauginant nagus nuslifoja. As labai noreciau sau pasidaryti ilgalaiki, taciau nenoriu kad nuslifotu nago sluoksni, nes siaip nagui tai negerai.

Slifuojama su blokeliu 4u.gif Ir tik tiek, kad pasiaust naga. Taip kaip priauginimui tikrai slifuot nereikia.
Atsakyti
O kiek visos tos priemones galioja, nes galvoju, lakuojant kas menesi, tai tu priemoniu visai amzinybei uztektu, bet jei galioja neilgai tai nekas g.gif
Atsakyti
Na va, sendien pastininkas atnese mano Gelaco rinkinuka thumbup.gif Nekantrauju isbandyt, tik lempa dar pas druage, 'atvaziuos' tik popiet biggrin.gif Nusilakuosiu ir papasakosiu kaip man laike, o gla ir klausimu bedirbant kils doh.gif
QUOTE(Padangėje @ 2011 07 23, 11:54)
Ir į ką reikia labiausiai atkreipti dėmesį perkant lempą? smile.gif

Kaina biggrin.gif vos uz 40lt jau galima rasti 36W ir dar su laikomaciu. Aisku, geriau jau profesionales atsakytu, o ne as, diletante, bet manau, kad geriau kai lempos isdestytos ir is virsaus ir is sonu, tada galima vienu metu dziovinti visus nagus, iskainant nyksti, kai lempa tik viena, pradziai tenka isdziovinti 4 nagus, o paskui atskirai nykscius.

QUOTE(egzzzotika @ 2011 07 24, 20:19)
Sveiki, noreciau paklausti kai jus darot ta ilgalaiki lakavima, jus nago skuoksni nuslifojat su dilde ar ne, nes priauginant nagus nuslifoja. As labai noreciau sau pasidaryti ilgalaiki, taciau nenoriu kad nuslifotu nago sluoksni, nes siaip nagui tai negerai.

Kazkur skaiciau kad tas slifavimas nebutinas, isvis vargu ar tai galima vadint slifavimu g.gif tik siokiu tokiu pasiausimu, ka dnagu lakas geriau 'sukibtu'.

QUOTE(Vicious_L @ 2011 07 25, 20:12)
O kiek visos tos priemones galioja, nes galvoju, lakuojant kas menesi, tai tu priemoniu visai amzinybei uztektu, bet jei galioja neilgai tai nekas  g.gif

Vat sitas ir mane domina g.gif Na, base ir top coat turbut isnaudosiu, o kaip su spalvom neaisku, jeigu lakas laiko bent 2 savaites, per metus prireiks vos 25 manikiuru doh.gif o ir ta pacia spalva vargu ar noresis naudoti visus metus - zodziu, jei tik lakas nesutirstes, tai turetu uztekti laaaabai ilgam.
Bet jeigu lakas dziusta ne ore, o UV spinduliuose, gal turetu ilgiau nei iprastas lakas pastovet? unsure.gif
Atsakyti
[quote=Elodie*,2011 07 26, 13:11]N
Bet jeigu lakas dziusta ne ore, o UV spinduliuose, gal turetu ilgiau nei iprastas lakas pastovet?  unsure.gif
[/quote]
Lakas ore pilnai neisdziusta, bet apdziusta, ilgai stovimas atidarytas buteliukas taipogi garuoja, todel laikui begant lakai aptirsteja.Beto yra toks "fyntas" , ju nerekomenduojama laikyti siltose vietose, sauletose, ir gerai but laikyti mazdag prie 22 laipsniu .Nes siuos lakus sutraukia i visishka kose-zele.Va jum ir stebuklas..turejau laka kuriuo nusilakavus viena karta-butent taip ir nutiko, taip , kad apie 70 lt ismeciau siukshledezen, jei taip galima pasakyt doh.gif pilna buteliuka.
Papildyta:


As is kinietuku parsisiunciau lempa, bet kad tik 9W. Tai reiskia, kad man isvis neisdziovins gelinio lako ar tiesiog reiks laikyt ilgiau?
[/quote]
gal ir apdziovins, bet nepilnai,nesvarbu kiek tu toje lempoje rankas laikysi ar vartysi, netolygus spinduliai netolygiai dziovins ir t.t O nuo to priklauso pacio lako sukibimas su nagu ir pats laikymasis.Deja 9W lempa siems lakams netinkama isvis mirksiukas.gif ,Nebent tavoji yra Led smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 liepos 2011 - 15:47
O koks galiojimas siaip tu visu priemoniu, kas ant pakuociu parasyta?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 07 26, 18:25)
O koks galiojimas siaip tu visu priemoniu, kas ant pakuociu parasyta?

Ant gelish bazes - 3 metai, ant Ezfow,Gelac UV laku spalvotu 2 metai...
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 07 26, 18:17)
Ant gelish bazes - 3 metai, ant Ezfow,Gelac UV laku spalvotu 2 metai...


Tai labai neilgas galiojimas, kaip ir paprastu laku
Atsakyti
Gal galit parekomenduot pas ką kaune galima pasidaryt prancūzišką ilgalaikį manikiūrą, kad nebūtų super brangu, bet darytų kokybiškai.
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 22, 12:59)
As tai viska is eBay slaviau biggrin.gif Drauge dirba su geliniais priauginamais nagais, paaiskino man apie lempas, su jos pagalba issirinkau sita lempute, o cia mano minetasis Gelaco rinkinukas. Neturiu tik nail prep skyscio, bet dauguma jo nenaudoja, bandysiu ir as, gal neatsokines ir laikys, jei ne, teks dar papildyti atsargas  doh.gif
Is vienos puses atrodo brangu, bet is kitos, cia kur gyvenu manikiuras maziausiai 30EUR kainuoja, ir tai tikper kokias akcijas. Tai keli menesiai manikiuru/pedikiuru namuose ir atsipirks sitas dziaugsmas  biggrin.gif



na kaip lempa, kaip rinkinukas Gelac? Ar viskuom patenkinta? smile.gif
Ar ta lempa is keliu pusiu sviecia? Ir ar reikia palaikyti ijungus kiek ar ijungi ir nagus kisi?
Atsakyti
Gal žinote, kur Vilniuje kokybiškai nulakuotų geliniu laku prancūziškai?
Atsakyti
QUOTE(Novule @ 2011 07 27, 16:42)
Gal žinote, kur Vilniuje kokybiškai nulakuotų geliniu laku prancūziškai?

As lakavausi Simona Liux. Esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Novule @ 2011 07 27, 13:42)
Gal žinote, kur Vilniuje kokybiškai nulakuotų geliniu laku prancūziškai?

Nezinau as kokybiskai, bet tikrai nebrangiai, sendienos grupiniam kupone smile.gif http://www.grupinis....ravima_Vilniuje
Atsakyti