Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

O siaip einant tvarkytis nagu reikia specialiai palaukti kol odeles ataugs ir pan? :DDD nes galvoju eiti, taciau pirma karta eisiu, niekad nejau biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(egzzzotika @ 2011 07 28, 14:34)
O siaip einant tvarkytis nagu reikia specialiai palaukti kol odeles ataugs ir pan? :DDD nes galvoju eiti, taciau pirma karta eisiu, niekad nejau biggrin.gifD

O kam cia laukt? biggrin.gif Juk kai nagai tvarkingesni ir procedura trunka trumpiau ir greiciau, juk sitai net patogiau smile.gif
Atsakyti
Klaipėdietėms. Gelinis lakavimas Amber studijoj 25 lt.
čia neparašyta, dėl adreso įkeliu
http://lt-lt.faceboo...0861254?sk=wall
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Tam yra Skelbimų lenta.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif susidomejau ir as tuo ilgalaikiu geliniu laku. i salonus ner kada lakstyti tai sumasciau susipirki reikiamus produktus ir viska pasidaryti pati namie,bet susiduriau su begalia klausimu smile.gif tiek daug produkcijos kad sunku net pasirinkti smile.gif labiausei linkstu prie harmony gelish produkcijos ir cia paskaicius radau daug geru atsiliepinu apie sia produkcija. tikiuosi kad bus galinciu man padeti smile.gif
norejau pasiteirauti gal kas galetu aiskesnias nuorodeles imesti kekvieno produktuko smile.gif nes pasimeciau pati smile.gif
Atsakyti
1. norejau pasiteirauti gal kas galetu aiskesnias nuorodeles imesti kekvieno produktuko smile.gif nes pasimeciau pati g.gif
2.kokia siu liniju lako paskirtis :
1.harmony gelish gel polish?
2. harmony gelish gel?
3. harmony gelish UV gelish?
4. nail harmony gelish?
5. harmony gelish soak off gel polish?
3. kokios linijos produktai yra pasirenkami prepo,lako,virsaus,nuriebalintojo,ir gelio pasalinimo ?
nes pasirodo kekviena grupe turi savo : pvz: gel polish cleanser,soac off gel cleanser
uv gel "top it off",soac of sealer gel "top it off"

is anksto dekoju uz atsakymus ir pagalba smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri atsakys, kas dirbat su Gelacu? Man bonding base coat neisdziusta nei per 1 nei per 5 min (naudoju 36W lempa), lieka kazkiek lipnus. Ar taip ir turi buti - testi lakavima su spalva, ar as kazka darau ne taip? Bandziau viska nuvalyti ir padengti plonesniu sluoksniu, bet nelabai padeda, sluoksnis vis dar lieka lipnus. Gal kas ka patarsit? g.gif cia perskaiciau mergina irgi to paties klausia, tik lyg tycia niekas nieko neatsake doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 30, 21:12)
Merginos, gal kuri atsakys, kas dirbat su Gelacu? Man bonding base coat neisdziusta nei per 1 nei per 5 min (naudoju 36W lempa), lieka kazkiek lipnus. Ar taip ir turi buti - testi lakavima su spalva, ar as kazka darau ne taip? Bandziau viska nuvalyti ir padengti plonesniu sluoksniu, bet nelabai padeda, sluoksnis vis dar lieka lipnus. Gal kas ka patarsit?  g.gif  cia perskaiciau mergina irgi to paties klausia, tik lyg tycia niekas nieko neatsake  doh.gif

Tai jis ir turi buti lipnus. Nekreipkit jus i tai demesio ir lakuokit sau toliau, juk laku uzlakavus jis juk irgi lipnus ir sealeris lipnus. Tokia jau cia technologija biggrin.gif
Lakuokis base coat ir lakuokit spalva, paskui sealeri ir nuvalykit lipnuma.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 30, 20:16)
Tai jis ir turi buti lipnus. Nekreipkit jus i tai demesio ir lakuokit sau toliau, juk laku uzlakavus jis juk irgi lipnus ir sealeris lipnus. Tokia jau cia technologija biggrin.gif
Lakuokis base coat ir lakuokit spalva, paskui sealeri ir nuvalykit lipnuma.

Aciu tamosiuke, interneto platybese jau radau patvirtinima, kad taip ir turi buti smile.gif Pries tai jau galvojau kad lempa kalta biggrin.gif As ne fizike, tai man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet galvojau 4ios 9W lemputes gal nera tas pats kas 1a 36W, galvojau reiks nauja lempa pirkt biggrin.gif
Tamosiuke, o tu sealerio (kaip suprantu taip vadini top coat'a?) dedi viena ar du sluoksnius? Pagal instukcijas man priklausytu viena,s bet skaiciau kad 2u geriau laiko g.gif
Nusilakavau, belieka laukti kiek cia jis man atlaikys. Nagai atrodo pasakiskai, negaliu patiket, viens du ir isdziuves lakas, geeeeris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 31, 00:51)
Aciu tamosiuke, interneto platybese jau radau patvirtinima, kad taip ir turi buti smile.gif Pries tai jau galvojau kad lempa kalta biggrin.gif As ne fizike, tai man tokie dalykai sunkiai suvokiami, bet galvojau 4ios 9W lemputes gal nera tas pats kas 1a 36W, galvojau reiks nauja lempa pirkt biggrin.gif
Tamosiuke, o tu sealerio (kaip suprantu taip vadini top coat'a?) dedi viena ar du sluoksnius? Pagal instukcijas man priklausytu viena,s bet skaiciau kad 2u geriau laiko  g.gif
Nusilakavau, belieka laukti kiek cia jis man atlaikys. Nagai atrodo pasakiskai, negaliu patiket, viens du ir isdziuves lakas, geeeeris  biggrin.gif

4 lempute po 9W tai ir yra 36 vatu lempa 4u.gif
Virsutinis sluoksnis ar kitaip sealeris lakuojasi vienu sluoksniu, du tikrai nereikalingi, tuo labiau kad ir kaina jo nemaza...bet va kiek sealeriu isbandziau geriausias yra Geliusho, jis nei spalva lako keicia, nei greitai susibruzina.
Tu paimk ir pabandyk--viena ranka lakuok dviem sealerio sluoksniais o kita vienu ir matysi rezultata 4u.gif
Atejo pas mane mergaite nusiimti gelini laka, buvo lakuota prancuziskai ir taip visas tas lakas sutrukinejes, kaip stiklas...na as jai uzdedu antpirscius su acetonu, po kokiu 10 min. ziuriu, kad jokio poveikio...visiskai tas lakas nebando net burbuliuotis, paskui tik supratau, kad vietoj sealerio skirto geliniams lakams pas ja buvo uzlakuotas sealeris skirtas geliui doh.gif Del to tas nagas taip negraziai sutrukinejes ir buvo, o sutrukinejo kaip ji man sake po keliu valandu.Mergina sumokejo nemazus pinigus ir ta ,,lakavima,, pasidare tikrai zinomam Kauno salone ir sumokejo ne taip jau ir mazai...
Tai va kazkas klause ar galima maisyti produktus skirtus geliui ir geliui lakui, tai sakau--ne ir dar karta ne. Vienintelis dalykas kuris tinka tiek geliui tiek geliniam lakavimui yra lipnuma nuimantis skystis.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 31, 09:59)
4 lempute po 9W tai ir yra 36 vatu lempa 4u.gif
Virsutinis sluoksnis ar kitaip sealeris lakuojasi vienu sluoksniu, du tikrai nereikalingi, tuo labiau kad ir kaina jo nemaza...bet va kiek sealeriu isbandziau geriausias yra Geliusho, jis nei spalva lako keicia, nei greitai susibruzina.
Tu paimk ir pabandyk--viena ranka lakuok dviem sealerio sluoksniais o kita vienu ir matysi rezultata 4u.gif

Nu va, kaip paprasta, o as vakar puse dienos sugaisau, nusilakuoju base coatu, palaikau minute, dar dvi, dar dvi, po pusvalandzio dar nenudziuves, nuvalau ir vel viska is naujo, tik plonesniu sluoksniu, bet rezultatas tas pats doh.gif Na, pirmakart pazaidziau bet manau sekanti karta neprireiks nei valandos ir puse menesio turetu but ramybe del nagu biggrin.gif
Dar apsiziurejau, kad viena spalva - Heart Throb - visa sutirstejus ir teptukas deformavesis, susisiekiau su pardaveju, jis sake perziurejo kitus buteliukus is savo atsargu ir visur ta pati spalva suzdiuvus. Pasigooglinau irgi radau nemazai nusiskundimu butent tai spalvai, matyt kazkokia gelaco klaida buvo, ar sudetis jo kita ar buteliukai neuzsisuko pilnai. Tai finale su pardaveju sutarem kad man nemokamai atsius kita spalva is jo turimu. Tik sudetinga rinktis net nemacius doh.gif Tamosiuke, gal esi susidurus su gelacu? Kurios spalvos graziausiai atrodo ant nagu?
O kokia to lipnumo nuimancio skyscio sudetis? Is kvapo tai panasu, kad sudetyje yra acetono? Gal ji pabaigus is bedos galima naudoti nagu lako nuemeja?
Aciu tamosiuke uz visa info, nelieka nepastebeta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 07 31, 13:29)
Kurios spalvos graziausiai atrodo ant nagu?
O kokia to lipnumo nuimancio skyscio sudetis? Is kvapo tai panasu, kad sudetyje yra acetono? Gal ji pabaigus is bedos galima naudoti nagu lako nuemeja?
Aciu tamosiuke uz visa info, nelieka nepastebeta  4u.gif

Negaleciau pasakyt kuri graziau atrodo...cia kaip dukra klausia--mama ar skani ta desryte? Nu man labai skani nes vytinta, o ji jos nepernesa...tai ir su spalvom taip pat...kas man grazu, kitam gal baisu...
O su tais skyscias tai nesupratau as nieko...nusilakavus nagus, po paskutinio permatomo sluoksnio reikia nuvalyti lipnuma..taip? tai ji ir nuvalai su tam skirta priemone, vat tokia
http://www.beautywes...eanser-8oz.aspx
acetono joje nera, ten greiciau spirito yra, o laka nutirpdai su acetonu.Vat tokiu va
http://www.beautywes...emover-4oz.aspx
jam pasibaigus galima naudoti lako nuemeja bet toki kuris turi sudety acetono, be acetoniniu valikliu nenuvalysi.
Atsakyti