Įkraunama...
Įkraunama...

Kam sunkiau: paliktam ar tam, kuris palieka?

tai ieskaus antro darbo. kai ji tuersiu tada pradesiu ieskotis kitos gyvenamos vietos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 06 13, 02:14)
Kai palieki, dažniausiai tai darai apgalvotai ir jau esi susitaikęs su būsimu išsiskyrimu. Kai palieka tave, viskas užgriūna netikėtai ir nori-nenori turi, privalai su viskuo susitaikyt ir gyventi toliau. Kaip sunkiau? Nežinau, gal ir nuo žmogaus priklauso, ar šis linkęs labiau savo laimės žiūrėti ("jei ne aš pats, tai kas kitas?"), ar jaučiasi atsakingas už kitus ("tai aš jį skaudinu"), dėl to ir būna sunkiau ar lengviau palikti ir kokiu atveju labiau skauda.
Esu buvusi palikta vaikinų, esu palikusi. Skaudėjo abiem atvejais, bet tikriausiai dėl to, kad suprasdavau esant santykių pabaigą, o ne dėl to, kas ką paliko. Tiesa, kai pats palieki, ir jeigu darai gerai apgalvotą sprendimą, greičiausiai niekada nebesidairai atgal ir nekvaršini sau galvos "kaip būtų, jei būtų...".

Pačiai teko paliktosios vaidmuo,šiuo metu atrodo,kad sunkiau nebūna.
O mano vyras viską jau buvo apgalvojęs nurimęs ir suplanavęs.Ir Šiuo metu gyvena laimingą gyvenimą.Aš dar stoviu ten kur paliko..... biggrin.gif
Atsakyti
gyvenime gali pasitiketi tik savim, ir nieku kitu. ir visada reikia ziureti kad tau paciam butu gerai ir tik tada aplinkiniams. is savo klaidos pasimokiau.
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2011 06 14, 18:08)
Pačiai teko paliktosios vaidmuo,šiuo metu atrodo,kad sunkiau nebūna.
O mano vyras viską jau buvo apgalvojęs nurimęs ir suplanavęs.Ir Šiuo metu gyvena laimingą gyvenimą.Aš dar stoviu ten kur paliko..... biggrin.gif


Man neseniai teko vaidmuo tos, kuri palieka. Žinok, nebuvo irgi labai lengva, kamavausi galvodama, ar tikrai jau viskas, ar nepavyks suklijuot, ar nedarau klaidos... tik tiek, kad tas "skausmas" buvo pasiskirstęs didesniam laiko intervale.
Atsakyti
QUOTE(Gunes @ 2011 06 14, 17:18)
as irgi turiu problema, noriu palikti vaikina, bet negaliu.
visa beda ta, kad su juo gyvenu uzsienyje, nors dirbu, viena pati nesugebeciau saves islaikyti. seimos cia neturiu, draugai patys nuomojasi arba pas gimines gyvena, pas juos kraustytis negaliu. kitas dalykas mama man sake nevaziuoti uzsienin, bet ka as jauna klausysiu. jeigu tureciau pakankamai pinigu iskart ji paalikciau. dabar kasdien turiu vaidinti kad man gerai su juo. is pradziu nenorejau rodyti jam savo blogu emociju, dabar stengiuosi vaidinti, nors man is tiesu nerupi jis nei jo problemos.
kartais sapnuoju kad jis isnyksta is mano gyvenimo, tada bunu tokia laiminga.
draugystes pradzia buvo labai grazi, apsigyvenus kartu viskas pablogejo.
gal pavyks po keleriu metu palikti.

dziaugiuosi uz tas, kurios turi finansines galimybes islaikyti save be vyro pagalbos.
Papildyta:
tik va labai gaila savo jaunystes metu.  verysad.gif


Oi, mergyt, greičiau ieškok tų galimybių, nes kuo ilgiau taip tempsi, tuo blogiau bus ir psichologiškai, ir finansiškai. O dar ir su nemylimu vaikinu būti... Negi nėra nei vienos pažįstamos ar draugės, pas kurią galėtum laikinai apsistoti, kol susirasi kokį nors darbą?
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 06 14, 19:04)
Oi, mergyt, greičiau ieškok tų galimybių, nes kuo ilgiau taip tempsi, tuo blogiau bus ir psichologiškai, ir finansiškai. O dar ir su nemylimu vaikinu būti... Negi nėra nei vienos pažįstamos ar draugės, pas kurią galėtum laikinai apsistoti, kol susirasi kokį nors darbą?


nu vat kad nera tokios geros pazistamos, kad butu salia manes. as juk dirbu, todel kraustytis uz keliasdesimt ir daugiau km del darbo negerai. turiu finansiniu isiparegojimu, skola reikia grazinti, todel negaliu mesti darbo , netgi antro ieskausi, vat jeigu antra susirasciau man suderinamu su pirmu darbu, tai netempciau. viskas pablogejo pries kelis menesius. iki tol buvo gerai. tiesiog noriu ismokti gyventi sau, kad ir gyvendama su juo. apima toks liudesys, kai suvoki kad paauglystes svajones tureti grazia darnia seima-santykius suduzta net neissipildziusios.
Atsakyti
QUOTE(Gunes @ 2011 06 14, 20:34)
nu vat kad nera tokios geros pazistamos, kad butu salia manes. as juk dirbu, todel kraustytis uz keliasdesimt ir daugiau km del darbo negerai. turiu finansiniu isiparegojimu, skola reikia grazinti, todel negaliu mesti darbo , netgi antro ieskausi, vat jeigu antra susirasciau man suderinamu su pirmu darbu, tai netempciau. viskas pablogejo pries kelis menesius. iki tol buvo gerai. tiesiog noriu ismokti gyventi sau, kad ir gyvendama su juo. apima toks liudesys, kai suvoki kad paauglystes svajones tureti grazia darnia seima-santykius suduzta net neissipildziusios.


Taigi jauna esi, bus tų diedų dar. O šiaip geriau jokio negu bet koks.
Atsakyti
o siaip pagalvojus retai kam pasiseka rasti tikraja meile, apsigyvenus ar susizenijus isgaruoja kaip dumas, geriausi santykiai turbut per atstuma, kai nematai tiek daznai vienas kito, tada is pasiilgsti ir susitikus nesipyksti.
turbut pati graziausia ir tikriausia meile ant svieto, tai mamos meile mazam vaikui ir mazo vaiko meile mamai. paskui kai vaikai suauga santykiai irgi gali pablogeti...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 06 14, 18:46)
Man neseniai teko vaidmuo tos, kuri palieka. Žinok, nebuvo irgi labai lengva, kamavausi galvodama, ar tikrai jau viskas, ar nepavyks suklijuot, ar nedarau klaidos... tik tiek, kad tas "skausmas" buvo pasiskirstęs didesniam laiko intervale.

Mane irgi tokios mintys paliekant kamavo...Dabar jaučiuosi laiminga, o dar tik mėnuo su puse praėjo.
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2011 06 15, 19:27)
Mane irgi tokios mintys paliekant kamavo...Dabar jaučiuosi laiminga, o dar tik mėnuo su puse praėjo.


Natūralu. O pamatysi, laikui bėgant bus vis geriau ir geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunes @ 2011 06 14, 20:07)
gyvenime gali pasitiketi tik savim, ir nieku kitu. ir visada reikia ziureti kad tau paciam butu gerai ir tik tada aplinkiniams. is savo klaidos pasimokiau.

Žiauroka, bet pritariu
Atsakyti
QUOTE(Gunes @ 2011 06 14, 18:07)
gyvenime gali pasitiketi tik savim, ir nieku kitu. ir visada reikia ziureti kad tau paciam butu gerai ir tik tada aplinkiniams. is savo klaidos pasimokiau.

Tikrai ziauroka, bet ir as pritariu, drinks_cheers.gif
Atsakyti