Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

user posted image

Mūsų būrelis

jugeta (01 09)- anglų kalba 2,3,4 klasese
viga (01 25) - 3-4 klasės
pavilionyte (02 04) - 1-3 klasės
nengute (02 13) - 4 klasė
elimak7 (02 21) - 3 klasė
vai2 (02 26) - 3-4 klasės
zuzanele (03 05) - 3 klase
nonele (03 05) - 1 klasė
eda77 (03 24) - 2 klase
smilga1972 (04 30) - 3 klasė
domasss (05 07) - 4 klasė
suilibuk(05 30) - 4 klase
Andzelika (06 09)
dimming (06 21) anglų kalba
linastri (06 24) - 3 klase
kara 117 ( 07 17) - 4 klase
simba3 (07 15) - 4 klase
rutagra (07 21) - 3 klase
rityte (07 24) - 4 klasė
BalBal (08 08) - 4 klase
Iruciukass (08 14) - 3 klase
Vaiduuse (08 14) - 1 klasė
janiku (08 21)- 1-3 klases
auglina (08 28) - 1 klase
rollick (08 28) - 3 klase
r.vytaute (09 05) - 1 klase
b.s (09 15) - 4 klasė
agė-melagė (09 26) - 2 klasė
22peliukas22 (10 04) - 3 klasė
leliuko_mama (10 13) - 4 klasė
linius (11 11) - 1 klasė
Leta-Beta (11 25)-4 klase
ingredb (12 28) - 1 klasė
INEXS -3klase ir anglų kalba pradinukams
Vildinga - 1 klase
Irma.r - 2 klase
Natele - laikinai nedirba
arden - 1 klasė
virgulyte - 3 klase
laurija - 2 klasė
VAMI - 4 klase
mergele - 3 klase
ninkute - 3 klase
Dainelej - 3 klase
betukas - 1 klase
pauliausirmosmama - 1 klase
Nata123 - 2-3 klases
smilga99 - 4 klasė
svajokle5
pradinukas-ku-lt

Naujos kolegės, prisijungusios į mūsų gretas, slaptažodį į mūsų lobių skrynią gauna tik tuo atveju, kai atsiunčia savo turimą metodinę, vaizdinę ar kitą vertingą medžiagą adresu pradinukeirmama2@gmail.com ir dažnai prisijungia su mumis pabendrauti. Kai mes matysime, kad jūs jau įsiliejote į mūsų gretas, tada arden atsiųs jums prisijungimo duomenis prie mūsų lobių skrynios.
Atsakyti
bis.gif thumbup.gif bis.gif - už naujus namučius drinks_cheers.gif
friends.gif - prisijunkim ir vasaros metu karts nuo karto - vis bus smagiau įsijungti kompiuterį 4u.gif
Domass - tai ką mąstote su pasiekimų įvertinimais?
Atsakyti
Sugalvojau veiklos stovyklautojoms - piešiniai ant smėlio. Gal yra galimybė gauti smėlio. Ar tiesiog nukeliauti į paplūdymį, smėlio dėžę. MAčiau pavyzdžių, kaip vaikams šauniai sekasi piešti ant smėlio. Šį būdą išpopuliatino baltarusiai.
Antra veikla reikalauja nemenko pasiruošimo. Suskirstomi mokinukai į komandas ir keliauja po sutartą teritoriją ieškodami jau anksčiau paslėptų daiktų, žymeklių. Kuri komanda per sutartą laiką surenka daugiau laimikio - laimi. Keliauti galima po mokyklą, po savo gimtą miestelį (žinoma, jei jis nedidelis). Daiktai taip pat gali nebūti padėti iš anksto, o pavyzdžiui bibliotekoje surasti tokią knygą, kuri tikrai yra. Sporto salėje paimti šokdynę ir pan. Variantai įvairūs rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje biggrin.gif

Aciu ją atidariusiajai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

AČIŪ už naują temą bigsmile.gif . Kaip šaunu, kad ji prasideda kartu su vasara bis.gif . Man kaip tik šiandien vykdyt muzikologijos egzaminą, tai turėsiu ką veikt - skaitysiu 2011-2013m ugdymo planus.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 06 08, 07:43)
Labas rytas  4u.gif

AČIŪ už naują temą  bigsmile.gif . Kaip šaunu, kad ji prasideda kartu su vasara bis.gif . Man kaip tik šiandien vykdyt muzikologijos egzaminą, tai turėsiu ką veikt - skaitysiu 2011-2013m ugdymo planus.

o man siemet svente-nesedziu nei vienam egzamine thumbup.gif Dar taip nera buve, net keista. Nes kiekvienais metais tekdavo vykdyti 3-4 egzaminus
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2011 06 08, 07:53)
o man siemet svente-nesedziu nei vienam egzamine thumbup.gif Dar taip nera buve, net keista. Nes kiekvienais metais tekdavo vykdyti 3-4 egzaminus

O pas mus paklause, kas nori sedet egzuose, nes moka pinigus uz tai, tai labai dfaug norinciu atsirado.

Ruosiuos darban, stovykloj man siandien dirbt, eisim i ekskursuija i kita miesto gala (i policija), nezinau kaip cia nenumirt beeinant doh.gif
Atsakyti
Sveikos, šaunu, kad tokios darbščios pradinukės. Dėkui už naują temą. Na mes jau tokios, nors ir vasara, bet mūsų dalis vis mokykloje. Siunčiau nemažai jums savo darbų ir tikiuosi jūsų palankumo pakliūti į jūsų būrį.
Atsakyti
Labas rytas. Darbe labai sunku ištverti, nes pro langus tviskina saulė, kad net doh.gif . Reiks matyt tikrai prie upės nueit ir atidaryt maudymosi sezoną hihihi.gif
Papildyta:
[quote=simba3,2011 06 08, 07:59]
O pas mus paklause, kas nori sedet egzuose, nes moka pinigus uz tai, tai labai dfaug norinciu atsirado.

Aš negirdėjau, kad mūsų mokykloj mokėtų už tai. Dėl smalsumo - kiek gi pas jus moka?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų ir aš naujoje temoje.
Nors jau trečia diena atostogauju, bet vis dar mokykla gyvenu. Šiandien vešiu atiduot žurnalą ir bylas, nes nespėjau priduot. Ir jau būsiu užbaigus darbų maratoną thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2011 06 08, 10:16)
Aš negirdėjau, kad mūsų mokykloj mokėtų už tai. Dėl smalsumo - kiek gi pas jus moka?

Pas mus sakė lygtai apie 30 litų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 08, 08:18)
Pas mus sakė lygtai apie 30 litų mirksiukas.gif

Ir pas mus taip pat smile.gif
Bet moka tik už brandos egzaminus. Dešimtokų patikra nesiskaito egzaminu.
Papildyta:
Aš laukiu interaktyvios lentos 4u.gif . Atvežta yra dar vasario mėnesį, o sąskaitos dar neatsiųstos blink.gif . Tai ir montuot negali. O taip tikėjaus per vasarą susitvarkyt... dar pasipraktikuot... bigsmile.gif
Atsakyti
Aš laukiu interaktyvios lentos 4u.gif . Atvežta yra dar vasario mėnesį, o sąskaitos dar neatsiųstos blink.gif . Tai ir montuot negali. O taip tikėjaus per vasarą susitvarkyt... dar pasipraktikuot... bigsmile.gif
[/quote]

na as jau nuo praeitos vasaros laukiau interaktyvios lentos,o atveze tik siemet geguzes men ir tai be projektoriaus.kada projektorius atkeliaus nieks nezino.
Atsakyti