Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

QUOTE(Aspera @ 2011 06 23, 14:04)
Mergaitės, AK gimdžiau prieš 1,5 metų ir jau po Naujųjų vėl ten keliausiu. Kiek skaitau, tau jau suprantu, kad po gero remonto yra pogimdyvinės oalatos, nes gulėjau, kaip tik per remontą. Bet nieko, juk ne į viešbutį važiavau. Matau, čia kalbėjote apie vaikiuko matinimą mišinuku, tai va, kai man dar gimdykloje davė pamaitinti vaiką, akušerė pasakė, kad mp yra tiek sotus, ypač priešpienis, kad vaikui jo parai užtenka. Kai man vakare atnešė mažulį į palatą iš smalsumo paklausiau, ar maitino mišinuku, tai vaikų skyriaus seselė man atrežė, kad vaiko maitinimas - mamos reikalas ir mišinuku primaitina, jeigu tik yra tam indikacijos (mat kaimynės vaikiuką maitino mišinuku, nes jam kažkas su sveikatėle buvo ir inkubatoriuje gulėjo, bet atėjusi vaikų gydytoja liepė jai nutraukinėti ir nešti pienuką vaikiukui). Tai va, manojo neprimaitino, bet ir nebūčiau prieštaravusi, juk svarbaisia sotus ir ramus vaikas. Na, čia tokie mano lyriniai pamąstymai. Tęsiu toliau: nežinau, kiek tiesos buvo tuose akušerės žodžiuose, bet mano vaikas iš tikrųjų visą parą nevalgė, tiesiog jam įdėdavau spėnelį ir viskas - gulėjo ir nežinojo , ką su juo daryti, miegojo ramiai visą naktį, tad, matyt, iš tikrųjų nebuvo alkanas.  g.gif


aga, po remonto - faina dabar ten... blush2.gif
ir del primaitinimo teip pat sake, kad nemaitina - tiesiog rasom ka zinom, ka matem... mirksiukas.gif maniskiai abu trauke MP tiek gimdykloj, tiek palatoj po keliu valandu kai atnese - tik tiek, kad po atnesimo pora valandeliu antrasis maziukas neeme MP, bet gal cia ir norma kaip Jus sakot... mirksiukas.gif juk zinde gimdykloj - tai gal siek tiek to priespienio ir patrauke + juk dar per virkstele buvo gaves masitelio, iki gimstant... 4u.gif mirksiukas.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 06 22, 16:34)

Tiesa, šaldytuvo nėra, tai ir jogurto daug neprisipirkit, nes bent jau mūsų palatoj kovo pradžioj buvo laaaabai karšta...



Gimdziau AK gruodzio menesi, po gimdymo gulejau 1-ame skyriuje (jei neklystu) treciame aukste, tai saldytuvas buvo maisto paruosimo kambaryje. Ten savo maista nese skyriaus mamytes.
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2011 06 23, 17:10)
Gimdziau AK gruodzio menesi, po gimdymo gulejau 1-ame skyriuje (jei neklystu) treciame aukste, tai saldytuvas buvo maisto paruosimo kambaryje. Ten savo maista nese skyriaus mamytes.


Antram aukste palatose yra saldytuvai, dusai ir wc, tik mano vienvietej nebuvo nei duso , nei wc nei saldytuvo 4u.gif i wc eidavau siek tiek toliau, bet turejau rakta ir tik mano palatai jis buvo skirtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morfija @ 2011 06 23, 18:56)
Antram aukste palatose yra saldytuvai, dusai ir wc, tik mano vienvietej nebuvo nei duso , nei wc nei saldytuvo 4u.gif i wc eidavau siek tiek toliau, bet turejau rakta ir tik mano palatai jis buvo skirtas  4u.gif



Tai cia visose palatose yra? Ar kaip pasiseks? blush2.gif O Jus kokiame skyriuje gulejote?smile.gif Ar ten pirmas skyrius treciame aukste, o antras - antrame?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just_mermaid: 23 birželio 2011 - 20:27
QUOTE(Just_mermaid @ 2011 06 23, 21:26)
Tai cia visose palatose yra? Ar kaip pasiseks? blush2.gif O Jus kokiame skyriuje gulejote?smile.gif Ar ten pirmas skyrius treciame aukste, o antras - antrame?

Įtariu, kad kaip pasiseks, nes aš gulėjau 2 skyriaus (lyg ir 2 aukštas) dvejose palatose ir nei vienoje nebuvo šaldytuvo...Šaldytuvas buvo priešgimdyvinėj palatoj...
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 06 23, 22:39)
Įtariu, kad kaip pasiseks, nes aš gulėjau 2 skyriaus (lyg ir 2 aukštas) dvejose palatose ir nei vienoje nebuvo šaldytuvo...Šaldytuvas buvo priešgimdyvinėj palatoj...


doh.gif teisingai gi, visai man is galvos is krito, kad pradzioj gi gulejau priesgimdyvinej... tai ten buvo viskas vietoj ir saldytuvas, ir dusas ir wc. ax.gif Sorry, uz dezinformacija 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš pasidalinti savo patirtimi apie antakalnio ligoninę. Gimdžiau ten prieš mėnesį, prieš tai dar gulėjau nėštumo metu akušerijos ir potoligijos skyriuje. Man ten super thumbup.gif Pirmame gimdymo skyriuje personalas puikus, po gimdymo mums viską paaiškino, parodė, atsakė į visus klausimus (jokių kyšių nebuvo duota). Palatos tvarkingos. Man vienintelis minusas buvo maistas, bet čia manau, kad kaip ir visur. ax.gif Esu labai patenkinta, kad gimdžiau būtent ten:) Tik šilčiausi ir maloniausi žodžiai šiai ligoninei ir personalui 4u.gif
Atsakyti
Labas visiems!

Bandziau ieskoti tokios info, bet tikslaus atsakymo neradau - ar seimininese palatose yra dusas ir WC ar tik paprastose palatose? Nes kazkuri mamyte rase kad turejo makama palata bet i dusa ir WC teko eiti kazkur kitur. Kas tai yra "mokama palata" - vien tik galimybe buti be kaimynu, ar yra pvz. saldytuvas, virdulys ar kazkas kita?
Aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(agatas85 @ 2011 06 27, 13:57)
Labas visiems!

Bandziau ieskoti tokios info, bet tikslaus atsakymo neradau - ar seimininese palatose yra dusas ir WC ar tik paprastose palatose? Nes kazkuri mamyte rase kad turejo makama palata bet i dusa ir WC teko eiti kazkur kitur. Kas tai yra "mokama palata" - vien tik galimybe buti be kaimynu, ar yra pvz. saldytuvas, virdulys ar kazkas kita?
Aciu is anksto

Gulėjau mokamoj palatoj 1 dieną (nebuvo laisvų nemokamų, mokėt nereikėjo, gulėjom dviese): viskas tas pats kaip nemokamoj (dušas, WC, 2 lovos, 2 spintelės, staliukas pervystymui - sulūžęs), priedo buvo spinta (labai siaura) ir prie antros lovos nebuvo naktinės lempos bei iškvietimo mygtuko 4u.gif Per paskaitą sakė, kad kažkada bus televizorius mokamoj palatoj...
Pliusas tas, kad nei Tau nei Tu netrukdysi kaimynei su lankytojais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Galiu ir aš pasidalinti savo įspūdžiais apie AK ax.gif Pirma savo mazyli gimdziau pries 1.7metu ir antra nutariau gimdyti ten pat. Nu ir neprasoviau thumbup.gif Gimdziau 2skyriuje,gulejau 2aukste,mokamos palatos nebuvo,bet paprašiau p/g galimybe mažiau apsviesta - dave thumbup.gif Niekam nieko nemokejom,nors ir nešu pries pinigėlių davima. 216palata-saulytes beveik niekada nebuvo,nors gulejau per labai karštas dienas palatoje buvo vesiau. Palatoje buvo wc,dušas,vystymo lenta,prie lovų stalčiai,minusas-lempa prie vienos lovos,ir žiauriai ryški,dar vienas minusas-lova biggrin.gif ai ir raudonas migtukas irgi tik prie vienos lovos...Labai nepatogu!Aš gulejau prie lempos... Tai tikrai jokio malonumo smile.gif APie personalą tik geri atsiliepimai,kalbu apie 2 skyriu. IR seseles is naujagimių skyriaus ir,kurios prižiūri būkle po gimdymo irgi super. TIk ta pati močiutele,kuri nešioja valgį iki siol tranko durimis lotuliukas.gif Nu bet ir tada,beveik pries 2metus lygiai taip pat vaiksciuodavo...Daugiau jokių pretenzijų!
Pirma gimdziau 1skyriuje,viskas buvo lygiai taip pat,viskas liuks. Tikrai neprasoviau pasirinkdama gimdymo namus,patys geriausi atsiliepimai smile.gif
Maistas tikrai prastas,bet niekas neverčia valgyt,tik reikia pranešti,kad nenori pietų,ar vakarienės - aš beveik nieko neprašiau apart šiltų gėrimų.
Gimdziau su savo naktiniais kaip ir pirma karta..
Ai ir dar.. Gimdymo laiką parašė neteisinga,bet vyras sakė,kad girdėjo kaip daktarė liepė parasyti keliom valandom ilgiau ir pasendino mane visu desimtmeciu lotuliukas.gif o siaip viskas labai liuks.
Atsakyti
o kiek kainuoja mokama palata? 4u.gif Ir is vis uz ka reikia ten moketi dar? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Na va, kaip malonu skaityti gerus atsiliepimus:) Pati noreciau pasiprasyti i 2 skyriu (juk galima prasyti i tam tikra?)

O mokama palata - tai cia apie ta, kur 200 Lt kainuoja?
Atsakyti