Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto universitetinė ligoninė (AK)

QUOTE(maj4onok @ 2011 06 29, 14:10)
o kiek kainuoja mokama palata? 4u.gif  Ir is vis uz ka reikia ten moketi dar? blush2.gif  ax.gif


mokama palata kainuoja 200lt visom dienom, kiek gulėsi..daugiau už nieką mokėt nereikia.. 4u.gif
Atsakyti
Kiek aš žinau tai palatos tos pacios,tik,kad niekas neguldo Jums kaimynių ax.gif bent jau man gydytoja taip sakė. Kaina jos 200lt visam buvimo laikui.BEt šiuo metu labai daug gimdanciu,vos spėja israsyneti-priimineti,todėl dažnai nebūna mokamos. Mokamoj dar gali pasilikti kaz kas is artimuju jeigu norisi.
Atsakyti
Sveikos, as irgi gulejau 2 aukste, 2-trame skyriuje - sutapimas ar ne, bet ir man pasitaike fantastiskos sesutes, kurios visko pamoke, parode ir vis lakstydavo pasiziureti ar viskas ok. gaila, nepamenu palatos numerio, bet buvom 3-vietej, dusas/wc, saldytuvas buvo, tik vat virdulio, kurio labai reikejo - ne.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ta_li_ja @ 2011 06 30, 11:50)
Sveikos, as irgi gulejau 2 aukste, 2-trame skyriuje - sutapimas ar ne, bet ir man pasitaike fantastiskos sesutes, kurios visko pamoke, parode ir vis lakstydavo pasiziureti ar viskas ok. gaila, nepamenu palatos numerio, bet buvom 3-vietej, dusas/wc, saldytuvas buvo, tik vat virdulio, kurio labai reikejo - ne.


bet palata irgi po remonto? visos trys gulėjot?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ta_li_ja @ 2011 06 30, 12:50)
Sveikos, as irgi gulejau 2 aukste, 2-trame skyriuje - sutapimas ar ne, bet ir man pasitaike fantastiskos sesutes, kurios visko pamoke, parode ir vis lakstydavo pasiziureti ar viskas ok. gaila, nepamenu palatos numerio, bet buvom 3-vietej, dusas/wc, saldytuvas buvo, tik vat virdulio, kurio labai reikejo - ne.


O ten nera galimybes pasiprasyti i tam tikra skyriu? Tik kaip pasiseks?
Atsakyti
QUOTE(Cansado @ 2011 06 30, 12:02)
bet palata irgi po remonto? visos trys gulėjot?


Taip, po remonto - o gulejom 2-3trise, nes israsius viena mamyte, viena diena kitos nebuvo pagulde.

O del prasymo - as prasiausi i vienviete mokama, bet tuo metu nebuvo laisvu, todel sake, kad guldo kur yra vietos. Ar galima prasytis i tam tikras nemokamas palatas tikrai nezinau... bet kuriuo atveju, pagimdzius svarbiausia bus maziukas, o patogumai jau tikrai antroje vietoje 4u.gif
Atsakyti
ir as gimdziau AK thumbup.gif atsiliepimai tik geri, tad kitas gimdymas irgi vyks ten smile.gif

del vaikuciu primaitinimo. pamenu pries savo gimdyma buvau prisiskaiciusi kaip tas AK vaikucius misinukais ir gliukoze primaitina, o realybe visai kita pasirodo. biggrin.gif palatos kaimynei labai nesiseke maitinti krutimi, tai ji vis eidavo misinuko prasyti, o jo jai vis neduodavo tik gaudavo kruva patarimu kaip maitinti krutimi, ka daryti, kad lialiukas kruti imtu ir pan. gal ta nakti, kol buna lialiukas atskirai nuo mamos ir duoda jam ten kazko, bet faktas, kad kai jau lialius pas tave - liepia maitinti krutimi smile.gif

lialiukai buna su mamomis palatose, tik jei pagimdai nakti, juos paima, leidzia mamai pailseti. na bent jau man taip buvo, nes pagimdziau vidurnakti, tai sake atnes ryte. tik apgavo su valanda, nes sake atnes sesta ryto, tai as jau ir laukiau, o atnese gal tik kokia desimta smile.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos ir esamos mamytės 4u.gif
Prieš porą sav ir man teko susitikt su dukryte būtent AK. Neturiu jokių priekaištų niekam: nei personalui, nei maistui, nei aplinkai. Visi buvo malonūs, paslaugūs, palaikė, padėjo, atsakė į visus klausimus ir nuramino. Indų neturėjau pasiėmus - atnešė ligoninės. Aš nežinau ar čia man taip pasisekė, ar ten visada taip, bet likau maloniai nustebusi. Nereikia jokių BAK'ų ax.gif Viskas suremontuota, nekelia to ligoninės šiurpo bigsmile.gif
Tad ir kitąkart gimdyčiau AK thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzy @ 2011 07 05, 16:43)
Sveikos būsimos ir esamos mamytės 4u.gif
Prieš porą sav ir man teko susitikt su dukryte būtent AK. Neturiu jokių priekaištų niekam: nei personalui, nei maistui, nei aplinkai. Visi buvo malonūs, paslaugūs, palaikė, padėjo, atsakė į visus klausimus ir nuramino. Indų neturėjau pasiėmus - atnešė ligoninės. Aš nežinau ar čia man taip pasisekė, ar ten visada taip, bet likau maloniai nustebusi. Nereikia jokių BAK'ų ax.gif  Viskas suremontuota, nekelia to ligoninės šiurpo  bigsmile.gif
Tad ir kitąkart gimdyčiau AK thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



O kokiam skyriui gulėjot? ax.gif
Atsakyti
As taip pat gimdziau AK. Viskas labai saunu, tik kadangi buvau po CP pirma para leliuko nedave, nes negalejau keltis. Nors zadejo, kad reguliariai atnes maitinti, realiai per para (per 24val) atnese ji man 2 kartus. Ir tai kai jau ikyredavau sesutem su prasymais. O kai pakilau is lovos kita diena, vel niekaip nesulaukiau kol atnes, tai vyras parnese is naujagimiu skyriaus ir jau niekam neatidavem savo dziaugsmelio.
Taigi neskaitant sio niuanso pagalbos ir paslaugumo is personalo netruko.
Atsakyti
QUOTE(JustMantė @ 2011 07 05, 16:47)
O kokiam skyriui gulėjot? ax.gif


Gulejau 1-mame skyriuje, nors kai kas jį ir peikia, bet aš nieko blogo pasakyti negaliu žinokit ax.gif Jei einant kolidoriumi seselė pamatė, kad sunkiai einu, nes kirpo nemažai, priėjo, paklausė ar viskas gerai, ar nereikai vaistų, tai galit pačios įvertinti thumbup.gif
Gal čia man taip atrodo viskas puiku, nes prieš pusantrų metų man AK darė laparaskopiją , tai siaubingą įspūdį man ten viskas buvo palikę, pirmi žodžiai po narkozės buvo, kad niekada ten negimdysiu lotuliukas.gif O viskas va kaip apsivertė ir db likau sužavėta thumbup.gif
Atsakyti
Ir as gimdziau AK pries 1,5 sav. Atsiliepimai puikus. Gimdyma priiminejo gyd. Laura Lukosiute ir akusere Monika. Didelis ACIU joms. Prisiminimai is gimdyklos tik patys geriausi. Demesio netruko, paprasius, gavau kamuoli, i visus norus buvo atsizvelgta.
Jau galeciau gimdyti vel rolleyes.gif

Gulejau 2 skyriuje. Mokamoje palatoje, bet kita diena vis tiek ikele moteri, nes nebeturejo kur gimdyviu guldyti. Taciau vakare ja iskrauste vel ir vyras galejo likti su mumis nakvoti. mirksiukas.gif

Kaip jau minejo, naktinius gimdymui reikia tureti savo. Taip pat labai praverte gumines slepetes.
Irankius ir puodeli geriau tureti savo. Vaikeliui pagrindinius reikmenis irgi, nes dovaneles gavom tik vaziuodami namo.

Korseta po gimdymo ar maitinimo liemenele galima isigyti pas akusere Violeta.

Kadangi teko truputi kirpti, gerai tureti balta minksta popierini ranksluosti vietoj paprasto, o nuo skaumo ir dezinfekcijai labai praverte Tantum-Rosa miltukai. Na ir tu spec iklotu irgi nemazai reikejo...
Daugiau nieko nepasigedau 4u.gif praejus lygiai 2 parom iskeliavom namo 4u.gif

Maisto tai buvo net ir per daug, tikrai nera kuo skustis. Palatos suremontuotos, wc, dusas vietoj. Vaikiukas irgi visada salia. Geriau nera ko ir noreti. rolleyes.gif
Atsakyti