Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

norejau paklaust kaip gydyti slogyte 1,5 men kudikiui? as net nezinau tiksliai ar cia sloga, bet taip manau, nes nosytej kazkas gurgiau ir jam sunkoka kartais kvepuot, anksciau kai tik atpylimo padarinys tai budavo, tai daug maziau buvo, o dabar jis man pastoviai "kriuksi" g.gif
purskiu vaikiska juros vandeni, kartais su vatyte pravalau, bet kad ten viduj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baggyra @ 2008 07 17, 10:57)
norejau paklaust kaip gydyti slogyte 1,5 men kudikiui? as net nezinau tiksliai ar cia sloga, bet  taip manau, nes nosytej kazkas gurgiau ir jam sunkoka kartais kvepuot, anksciau kai tik atpylimo padarinys tai budavo, tai daug maziau buvo, o dabar jis man pastoviai "kriuksi" g.gif
purskiu vaikiska juros vandeni, kartais su vatyte pravalau, bet kad ten viduj doh.gif

as prasyciausiuntimo pas Lor ir butu viskas aiskiu ir ramiau. yra vaistinese gaminamas toks tepaliukas nosytei, tika kudikiam, valomaji ir drekinama poveiki turi, bet tik su receptu. manau, tkrai sita bedyte jums isprestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 16, 17:06)
O kur senoji tema? g.gif

pribaigta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2008 07 17, 13:39)
pribaigta  mirksiukas.gif

turėjau omeny jos nuorodą šioje temoje...
Atsakyti
Neskaičiau senos temos, bet pasidalinsiu patirtimi. Prieš mėnesį prasidėjus sloga mergaitei dasivedė iki sinusito (ko tik neišbandžiau), bet pavaikčiojom į druskų kambarį ir žinokit praėjo per porą dienų thumbup.gif Pirmą kartą teko tai išbandyti bet efektas liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baggyra @ 2008 07 17, 09:57)
norejau paklaust kaip gydyti slogyte 1,5 men kudikiui? as net nezinau tiksliai ar cia sloga, bet  taip manau, nes nosytej kazkas gurgiau ir jam sunkoka kartais kvepuot, anksciau kai tik atpylimo padarinys tai budavo, tai daug maziau buvo, o dabar jis man pastoviai "kriuksi" g.gif
purskiu vaikiska juros vandeni, kartais su vatyte pravalau, bet kad ten viduj doh.gif


Visai gali buti, kad tai fiziologine sloga, pasireiskia kaip tik apie 1-3 menesi, kai nosies gleivine pradeda veikti. Trumpai tariant - gleivine eksperimentuoja, is pradziu sausa, gali pagauseti isskyru, po kazkiek laiko susitvarko savaime. O kisimasis i si procesa gali viska pailginti. Uzteks laikas nuo laiko isvalyti nosyte vatos suktukais (ar kaip jie ten vadinasi smile.gif) ar juros vandeniu praplauti. Jei kvepuoja, gali valgyti - viskas ok.

O siaip, del slogos gydymo, mes maziui purskiam sterimar su variu kuo dazniau, snypsciam nosi, pora karta per diena duodu geltono aktifedo (kad galetu normaliai miegoti). Lasindavom vibrocili, kai visai maziukas buvo, reikejo, kad nosis kvepuotu, kai valgo... O dabar apsieiname tik praplovimais ir aktifedu. Papildomai, kai turejome labai stipria sloga, daviau sinupreto. Visokiais ksimelinais, olintais ir t.t. niekada nepurskiau.
Atsakyti
O man kaip tik gydytoja griežtai įspėjo nelašint Vibrocil ,nes sako ,kad nuo jo [ilgai vartojant] net uoslė gali dingti.Žodžiu ,buvo labai prastos nuomonės apie Vibrocil ,rekomendavo kitą ,bet pamečiau rekomendacinį lapelį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vaida L @ 2008 07 17, 14:08)
Neskaičiau senos temos, bet pasidalinsiu patirtimi. Prieš mėnesį prasidėjus sloga mergaitei dasivedė iki sinusito (ko tik neišbandžiau), bet pavaikčiojom į druskų kambarį ir žinokit praėjo per porą dienų  thumbup.gif  Pirmą kartą teko tai išbandyti bet efektas liuks  thumbup.gif

o kur yra druskų kambariai ,kokios kainos?
Atsakyti
Skaitinejau ir pastebejau, kad kalbate apie "begancia" nosyte, o ka daryti, jei nosis uzsikisusi? Mano maze kai kvepuoja, girdziau, kad kazkur giliai giliai yra nosyteje...ir pusskiau ir lasinau juros vandeni, bet niekas neisitraukia, po kurio laiko ji pati issiciaudeja ir svari nosis...porai valandu verysad.gif paskui vel tas pas doh.gif kaip kovoti su tokia sloga? O gal cia ne sloga?
Atsakyti
Aha girdėjau ir aš apie tokius stebuklus.O kaži ar yra šiauliuose?
Atsakyti
Kaune tai Šilainiuose - už Šilainių poliklinikos, ir kažkur prie Urmo yra.
Bet, kad sako ten kontakte (ne pačioj patalpoj, bet persirengiant) su kitais vaikais dar daugiau ligų pasigauni, gi visi ateini sloguojantys ir gerklytėm skaudančiom.
Atsakyti
Mum padejo inhaliatorius- pakvepavom juros vandens garais
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 07 22, 13:33)
Kaune tai Šilainiuose - už Šilainių poliklinikos, ir kažkur prie Urmo yra.
Bet, kad sako ten kontakte (ne pačioj patalpoj, bet persirengiant) su kitais vaikais dar daugiau ligų pasigauni, gi visi ateini sloguojantys ir gerklytėm skaudančiom.

ta pati man sake, musu gydytoja... g.gif
Atsakyti