Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

amber - liuks thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 12, 00:37)
Zlugdyt nenoriu biggrin.gif bet bronziku/skaistalu gausa pribloske, zinant kokiais leyais tempais jie naudojas pas mane ax.gif  tai zinoma, vieni pamise del batu, kiti del brangiu automobiliu... Jei reiketu isskirt tris pacias paciausias ir mylimiausias priemones is krepso, kas tai butu?(gali po tris is dekoratyvines ir tris is prieziuros priemoniu). Ir dar... Kuris blizgis/lupdazis geriausias, megstamiausias?



biggrin.gif reiskiasi taip, kur mes cia vakar baigem g.gif na pabandysiu sutilpt i tris biggrin.gif neimanoma lotuliukas.gif
dekoratyvine butu:
Too faced seseliu palete
Chanel Vitalumiere pudra
TBS skaistalai tie trio didieji
Bet seip turiu daug daugiau mylimu produktu.. kazkada be EZ negalejau apseit, TBS skaistaliukus visus dievinu, Nivea pudryte ta salia Chanel kur yra jau antra naudoju, man ji ideali, ji tokia lengva, zele formos, tik siek tiek paryskina veido spalvyte. Dar labai myliu nesenai gauta Clinique Gentle light pudra biria, nu tokia faina wub.gif ji turi smulku svytejima, tai odyte tokia grazi atrodo, tik pries saule, jei tept visa veiduka gal ciut vasarai per blizgi smile.gif ELF seseliu palete irgi patinka.. uz 5$ kokybe labai gera thumbup.gif UMA seseliu pagrindas kaip uz tokia kaina labai gerai atlieka savo f-jas, tik reik jo nepagailet.. zodziu galeciau test ir test, nes kiekviena savo produkta myliu kaip vaika, nes beveik visi buvo ilgai planuoti ir sunkiai uzdirbtais pinigais pirkti biggrin.gif
Odos prieziura:
Avene vanduo terminis,jau naudojamas nzn kelintas tiksliai
Estee lauder serumai dienai nakciai
Paakiu kremukas Clinique All about eyes rich
Bet dar labai patinka kaukes, scrubai, kuriuos idesiu veliau kada, kai surankiosiu is vonios biggrin.gif del blizgesiu tai jau kazkuriai buvau atsakius, kad blizgis mylimiausias turbut butu Prestige, o lupdazis Loreal Fariest nude, bet seip visi naudojami, priklausomai nuo nuotaikos ir kaip dazaus ta diena. Megstu svelniai rozinius, nude, naturalius viennu zodziu.

Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2011 06 12, 01:01)
amber123, kas ten pirmoj foto prie seseliu visu is Manhatan tokios dvi tuteles? Seseliai ten kokie kreminiai?
Na man tai jis ne pro kur kaip bronzatas netinkamas - gi ne veltui shimmer'is yra, t.y. blizgus daiktas.



Teip, tu teisi, seseliai 4u.gif bet naudoju tik sviesius tuos, neblogi visai.
As ir neisivaizduoju, kaip ji naudot kaip bronzika, man jis per sviesus ir per blizgus.
Papildyta:
QUOTE(Estela_ @ 2011 06 12, 01:59)
aš bronzantą taip ir naudoju kaip aprašėt, nes baltaodė esu, truputis švytėjimo irgi nepekenktų  smile.gif



Bet supranti, man tai asmeniskai jo spalva netinkama bronzikui, jis toks daugiau auksinis..
Papildyta:
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 12, 13:03)
Amber kazka tokio ir isivaizdavau  mirksiukas.gif Man ne niek ne per gausu, as is to pacio maniaku klubo thumbup.gif Ar prisijaukinai TF shimmeri ? nes vsitiek ji pamacius sirdele suvirpa, labai noretus isbandyti 4u.gif  ir kaip tau EL priemones veidukui ? atrodo turi pore minimiser, jo ? ar padeda ? o kur duskes, sampunai, kuno priemones  tongue.gif  kas cia bando nepastebetas pralysti



Tikiu, kad kazka tokio, nes jau ne karta buvo idetas lotuliukas.gif tongue.gif TF shimeri naudoju.. bet laaaaaabai atsargiai, nes jis gyvate ipatingai man ryskina poras.. bet seip tikrai fainas. Tau del jo suvirpa sirdis.. o man del UD NAKED paletes.. kokia tu laiminga, kad ja turi.. pati net nesuvoki turbut.. del EL serumu pasikartosiu,kad tinka ir patinka.. uz pilna kaina, t.y lietuvoj tikrai nebuciau pirkus, bet is USA manau verta.. Night advance aisku tepu pries nakti, tai kaip serumas jis tokios idomios konsistencijos, kaip zele ne zele.. keistas kvapas, bet poveikis fainas smile.gif aisku, odyte nepasidare kaip auksine, bet pagrazejo kazkiek tikrai. O ta kita naudoju ryte. Jau cia kazkur diskutavom, kad poros nesusitraukia, arba tai buna tik vienkartinis efektas, t.y kai ja uzpildo baze, silikonas ir t.t bet sitas daikciukas skaitos ne kaip baze, o serumas.. poras kaziek pamazina, bet ne tiek, kiek ten raso unsure.gif arba reik jo daugiau tept arba ilgiau naudot. O jau kvapas wub.gif labai fainas ant veiduko..! Kitos priemones irgi jau kaip minejau bus veliau.. 4u.gif kuno priemones, duso, sampunai ir kas netilpo i kadra
Atsakyti
Tai lauksiu kitoko wink.gif jei labai prisiruosiu bandysiu susirankiot savo priemones nufotkint wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 12, 14:16)
Tai lauksiu kitoko wink.gif jei labai prisiruosiu bandysiu susirankiot savo priemones nufotkint wink.gif



Mane tai isprievartavo staciai, tai dabar prasom ir tu surankionk ir nufotkink, nieko nzn biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 13:59)
dekoratyvine butu:
Too faced seseliu palete


o ne apie situos seselius sakei, kad neverti savo pinigu, nes subega i rauksles? g.gif ar pasikeite nuomone ilgiau panaudojus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 06 12, 13:28)
amber - liuks  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 06 12, 16:01)
o ne apie situos seselius sakei, kad neverti savo pinigu, nes subega i rauksles?  g.gif  ar pasikeite nuomone ilgiau panaudojus... ax.gif



Ir dabar taip galvoju smile.gif bet dievinu ju tekstura ir spalvas, pacia pakuote.. del to jie man mylimiausi, nors ir subega be pagrindo
Atsakyti
Amber123, kaip tau City Block? Naudoji ji viena ar pries pudra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 12 birželio 2011 - 17:24
Dedu dar plauku prieziura, kuno ir sveitiklius/prausiklius ir kaukes
user posted image
Papildyta:
QUOTE(savita1 @ 2011 06 12, 18:24)
Amber123, kaip tau City Block? Naudoji ji viena ar pries pudra?



Labai patinka kol kas, nedaug dar naudoju 4u.gif naudoju ir viena ir pries pudra biggrin.gif jei netepu ta diena pudros-tepu viena, po kremo.
Atsakyti
Sakai, isprievartavom mes tave?!..... blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kaip patinka Himalayos kauke vaisine? Kas ten is Clinique? ir kaip body shopo arbuzine duske, ar jauciasi arbuzas? ar islieka kvapas nusiprausus? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 06 12, 19:22)
Sakai, isprievartavom mes tave?!.....   blink.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip patinka Himalayos kauke vaisine? Kas ten is Clinique? ir kaip body shopo arbuzine duske, ar jauciasi arbuzas? ar islieka kvapas nusiprausus?  4u.gif



Tiesiogine to zodzio prasme biggrin.gif
Visai patinka.. tokia biski griauzia, bet nieko.. reiskia, kad veikia biggrin.gif pravalo neblogai.. ji su rugstim aha ar kokia ten, tai negyva odyte gal biski pagrauzia. Is clinique ten prausiklis.. labai nedaug reikia, gerai putoja, bet ziauriai jaucias muilo kvapas.. toks stiprus, jei papuls i akis amen doh.gif man labiau patinka Estee lauder prausiklis kur salia 4u.gif TBS duske arbuzine ziaaaaaaaauriai skaniai kvepia, gerai putoja, maloni wub.gif ar jaucias kvapas?nzn.. tai kad nlb turbut.. as po jos naudoju TBS losjona su arbuzais, bet ir tas greit isgaruoja.. bet anyway.. man ji patinka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 birželio 2011 - 18:29
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 19:21)
Dedu dar plauku prieziura, kuno ir sveitiklius/prausiklius ir kaukes


Kas ten deisneje per buteliukas su gelsvu skysciu (tarp TBS ir VS)?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 12, 19:21)
Labai patinka kol kas, nedaug dar naudoju 4u.gif naudoju ir viena ir pries pudra biggrin.gif jei netepu ta diena pudros-tepu viena, po kremo.

Jis toks biski su spalva, tai gal ir pamaskuoja kazkiek lengvai?
As tai jo nelabai suprantu, ar cia grynai drekiklis su apsauga UV, ar cia kaip tonalinis kremas g.gif
Atsakyti