Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(office @ 2016 10 13, 18:53)
cia kainą gerai parašėte 552 Lt. ar eurais turetu buti uz 1 kvadrata?
Pažiūrėkit skelbimuose už  kiek šiandien pardavinėja tokį butą kaip Jūsų. Ir bus aiški kaina.


Taip litais kaina kvadrato. Mano butelis 33kv.m. Ne mieste, rajone, nedideleje gyvenvieteje.
Papildyta:
QUOTE(Aushrita @ 2016 10 14, 14:20)
Na tai aš ir gyvenu su dukra,dviese. Tai jei teisingai skaičiuoju, 76x153=11628,tai čia pajamos metams,kurių negalima mums viršyti taip?

Taip, teisingai skaiciuojat. Nuo tos sumos, dar plius 20% galima virsyti.
Mintinai permetus apie 2000,- eur dar virsyt galima. Tai, sakykim 13 000,- eur galutine suma, kurios virsyt negalima.

Persiskaiciuokite teisingai. As mazdaug akim permetus suapvalinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2016 10 14, 18:20)
Taip, teisingai skaiciuojat. Nuo tos sumos, dar plius 20% galima virsyti.
Mintinai permetus apie 2000,- eur dar virsyt galima. Tai, sakykim 13 000,- eur galutine suma, kurios virsyt negalima.
Persiskaiciuokite teisingai. As mazdaug akim permetus suapvalinau. mirksiukas.gif

Ačiū,dabar supratau,tai pakankamai turtingi žmonės gali gyventi soc. būste biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2016 10 14, 14:20)
Na tai aš ir gyvenu su dukra,dviese. Tai jei teisingai skaičiuoju, 76x153=11628,tai čia pajamos metams,kurių negalima mums viršyti taip?

Taip. Bet jus galite virsyti 20 % nuo sios sumos. Jei jau virsysite, tada jau is socialinio galite keisti statusa busto i savivaldybes busta.ir tada pabrangs nuoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 14 spalio 2016 - 21:57
QUOTE(office @ 2016 10 14, 21:53)
Taip. Bet jus galite virsyti 20 %  nuo sios sumos. Jei jau virsysite, tada jau is socialinio galite keisti statusa busto i savivaldybes busta.ir tada pabrangs nuoma.

Aš pirma supratau kad minimumą gaunant jau brangtų nuoma,net išsigandau,dabar palengvėjo biggrin.gif iki tūkstančio eurų pajamų man dar plaukti ir skristi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inteligencija @ 2016 10 11, 08:09)
Tai va, skambinau i savivaldybe, pasidometi metiniu pajamu dydzio.
Atsakysiu pati i savo klausima, gal dar kam aktualu bus  ax.gif

Nuo 2017m. 1VRP= 153,- Eur.

Ir virsijus pajamoms +20% is soc.busto neiskrausto (negalima tureti skolu!!!). Reik teikti prasyma administracijos direktoriui, kad leistu busta nuomotis rinkos kaina. Rinkos kaina, sake, tikrai stipriai neplesia kisenes.
Veliau, kaip ir kasmet, deklaruoji pajamas, jei nevirsiji pajamu, tuomet, teiki prasyma ir perskaiciuoja nuomos mokesti. Jei virsiji, vel nuomoji rinkos kaina.

Jei mane teisingai suprato, tai sake, kad 5m pragyvenus soc buste, taip pat galima teikti prasyma ji issipirkti?! rolleyes.gif  Arba darbuotoja susipainiojo su savivaldybes bustu..


Gal turite nuorodą naujam įstatymui, nes dabar 1 VRP yra 102 eurai 1 žmogui,negi tiek padidins?, kažkaip pražiopsojau info apie VRP padidinimą.Būtų labai gerai, kad padidintų, nes dabar tai turi būti visiškas ubagas ant algalapio.
Atsakyti
QUOTE(liuliukas @ 2016 10 24, 14:28)
Gal turite nuorodą naujam įstatymui, nes dabar 1 VRP yra 102 eurai 1 žmogui,negi tiek padidins?, kažkaip pražiopsojau info apie VRP padidinimą.Būtų labai gerai, kad padidintų, nes dabar tai turi būti visiškas ubagas ant algalapio.


Nuorodos neturiu. Si informacija ne is interneto traukta. Tokius skaicius man pasake Alytaus savivaldybes turto valdymo skyriaus darbuotoja.
Klausiau, kodel nera paskelbta niekur internete, tik kazka numyke ir tiek.
Paprase palaukti, nezinau, kazkokius popierius pavarte ir pasake 2017m. VRP koks bus. Dar paminejo, kad daugiau, kaip 400,- eur uzdirbt negalima (1 asm.).


Pasiskambinkit, kuri i savo savivaldybe, paklauskit, kokios 2017m. bus grynuju pajamu metines lubos. Gal man ka susake ne taip? blink.gif
Atsakyti

Sveiki, šiai dienai 1 VRP yra 102 eurai, taigi jei jūs esate dviese tai 72*102=7752 eurai metinės pajamos,ir nuo tos sumos dar galite viršyti 20 proc., bent taip aš sau skaičiuoju, o iš kur tuos 153 gaunat nelabai suprantu,(juk dar niekas nepakėlė pajamų lubų). :hmm:  :hmm:  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(liuliukas @ 2016 12 05, 14:45)
<p>Sveiki, šiai dienai 1 VRP yra 102 eurai, taigi jei jūs esate dviese tai 72*102=7752 eurai metinės pajamos,ir nuo tos sumos dar galite viršyti 20 proc., bent taip aš sau skaičiuoju, o iš kur tuos 153 gaunat nelabai suprantu,(juk dar niekas nepakėlė pajamų lubų). hmm.gif  hmm.gif  hmm.gif </p>

Tikrai taip,sakičiau ir aš,kad vrp dabar 102eu,o ne 153... 4u.gif

Gal kas primins,prieš metus tęsiaus sutartį nuomos,ir pamiršau,kokias pažymas reik susirinkti deklaracijai,iš sodros,soc skyriaus,jei dirbus iš darbovietės ar reikia? ir jei iš vif gaunu ar jie turi pažymą atsiūst apie išmokas,ar užtenka išrašą ištraukt iš el.bankininkystės? Kokių dar reik pažymų?
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2016 12 06, 17:25)
Tikrai taip,sakičiau ir aš,kad vrp dabar 102eu,o ne 153...  4u.gif

Gal kas primins,prieš metus tęsiaus sutartį nuomos,ir pamiršau,kokias pažymas reik susirinkti deklaracijai,iš sodros,soc skyriaus,jei dirbus iš darbovietės ar reikia? ir jei iš vif gaunu ar jie turi pažymą atsiūst apie išmokas,ar užtenka išrašą ištraukt iš el.bankininkystės? Kokių dar reik pažymų?

Sveiki,
jei esate susituokus tai rekia iš sodros jūsų ir vyro pažymų, kad buvote ar nebuvote per tuos metus biliotenyje, išrašo tokią pažymą, paskui iš darbovietės taip pat reikia , kad buhalterė padarytų popierinį variantą ir ten turi matytis kiek gaunate į rankas,ar buvote atostogose, nes skambinau į mokesčius klausti ar jie per sistemą nemato mūsų pajamų, tai sakė, kad mato, o kiek į rankas gauna žmogus nemato, tai dėl to ir reikia šių pažymų, taip pat ir iš soc. rūpybos reikia, jei gaunate kokias nors išmokas, manu turite rodyti visas pajamas, nes jei atkas, kad slepiate gausite baudą ar dar blogiau, lyg ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuliukas @ 2016 12 08, 14:24)

Aš suprantu,kad nuslėpti nereikia biggrin.gif esu viena su vaiku,tai vyro nėra. Šiais metais nedirbau,gaunu pajams iš soc rūpybos ir vif. Bet kaip suprantu iš sodros reik pažymos vistiek,kad ir nieko nemokėjo man ji. Va tik pamiršau kaip ten dėl vif,ar reik jų pažymos,ar iš kompo galiu ištraukt suvestinę..nes vif labai ilgai siunčia pažymas (apie mėnesį) o man kuo greičiau reik pristatyt pažymas nes vasarį baigiasi sutartis 4u.gif
Atsakyti

Aš suprantu,kad nuslėpti nereikia biggrin.gifesu viena su vaiku,tai vyro nėra. Šiais metais nedirbau,gaunu pajams iš soc rūpybos ir vif. Bet kaip suprantu iš sodros reik pažymos vistiek,kad ir nieko nemokėjo man ji. Va tik pamiršau kaip ten dėl vif,ar reik jų pažymos,ar iš kompo galiu ištraukt suvestinę..nes vif labai ilgai siunčia pažymas (apie mėnesį) o man kuo greičiau reik pristatyt pažymas nes vasarį baigiasi sutartis 4u.gif

O kodel jus vel prasitesiant sutarti renkate vel is naujo pazymas? 

Jei iki 2016-05-01 dienos deklaravote VMI pajamas ir turta, ir davete sutikima savivaldybes darbuotojams matyti el.budu jusu deklaratuotas pajamas ir turta, tai prasitesiant naujai sutarti, is naujo pazymu rinkti nereikia. I savivaldybe nusinesate tik paskutine sutarti ir savo ir vaiko asmens dokumentus. Viskas. 

Atsakyti
QUOTE(office @ 2016 12 09, 06:55)
O kodel jus vel prasitesiant sutarti renkate vel is naujo pazymas? </p><p>Jei iki 2016-05-01 dienos deklaravote VMI pajamas ir turta, ir davete sutikima savivaldybes darbuotojams matyti el.budu jusu deklaratuotas pajamas ir turta, tai prasitesiant naujai sutarti, is naujo pazymu rinkti nereikia. I savivaldybe nusinesate tik paskutine sutarti ir savo ir vaiko asmens dokumentus. Viskas. </p>

Įdomu nuo kada? kur galėčiau paskambinti pasiklausti? Ir net nežinau ar daviau ir kaip duoti tą sutikimą savivaldybei.. Turtą ir pajamas deklaravau šių metų pradžioje, bet dabar juk reikia parodyti 2016m pajamas.. bent šių metų sausį susirinkau pažymas apie pajamas,su jom nuėjau į vmi,,darbuotoja viską suvedė išdavė deklaraciją kažkokia spec dėl būsto pratesimo, ir su ja ėjau į savivaldybę prasitęst.. unsure.gif o po naujų darbinuos ir dirbsiu kasdien,nebus kada tų pažymų rankiot,tai įdomu kaip žinot ar galiu dabar daryt kaip jūs sakot,nueit tik į vmi deklaruot 2016 pajamas ir iškart į savivaldybę,ar kaip? Man sutartis vasario mėn baigiasi,tai viską tvarkaus jau sausį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 09 gruodžio 2016 - 13:18