Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

Sveikos,

Jums turbūt nelabai patinka, kai kiekviena panašių daykų klausia, bet gi mes visos galvojam, kad jau pasmus tai kitaip biggrin.gif Nepykit, jeigu nesunku pasidalinkit įžvalgom...
Paskutinės mėnesinės buvo 2014-10-07, visada tikslios kaip laikrodukas 28dienos. Pagal tai mėnesinės man turėjo prasidėt 2014-11-04. Jų dar nėra (gaunasi vėluoja 3 dienas). ND buvo daryti reguliariai, kaip pagal instrukcijas. NT rodo neigiamą. Blogiausia tai, kad jaučiu simptomus, bet bijau, kad tik dėl to, kad labai noriu ir labai laukiu... Kaip manot ar ateis mėnesinės ir perdaug nesitikėt, ar pasidaryt nėštumo testą vėliau? Šiaip naudoju tą ankstyvąjį, labai jautrų, manau jau turėtų rodyt.. Prisiskaičiau, kad daliai mamų nerodo testai visą nėštumą... Pradedu save įtikinėt, kad ir man taip... Gal tada kraujo tyrimą pasidaryt?
Žinot, geriausia būtų laukt, laukt mėnesinių, jei nebus tai daryti dar testų, jei nėra mėnesinių ir toliau yra simptmai gal kraują pasitikrint, bet esmė tame, kad kantrybės nebėr, aš jau pikta ir nerami darausi, vien apie tai galvoju, vien apie tai skaitau... Čia kaip pagrindinis ir vienintelis svarbus dalykas tapo..
Patarkit man ką nors, ar velnių duokit ar ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shem @ 2014 11 07, 13:48)
Sveikos,

Jums turbūt nelabai patinka, kai kiekviena panašių daykų klausia, bet gi mes visos galvojam, kad jau pasmus tai kitaip biggrin.gif Nepykit, jeigu nesunku pasidalinkit įžvalgom...
Paskutinės mėnesinės buvo 2014-10-07, visada tikslios kaip laikrodukas 28dienos. Pagal tai mėnesinės man turėjo prasidėt 2014-11-04. Jų dar nėra (gaunasi vėluoja 3 dienas). ND buvo daryti reguliariai, kaip pagal instrukcijas. NT rodo neigiamą. Blogiausia tai, kad jaučiu simptomus, bet bijau, kad tik dėl to, kad labai noriu ir labai laukiu... Kaip manot ar ateis mėnesinės ir perdaug nesitikėt,  ar pasidaryt nėštumo testą vėliau? Šiaip naudoju tą ankstyvąjį, labai jautrų, manau jau turėtų rodyt.. Prisiskaičiau, kad daliai mamų nerodo testai visą nėštumą... Pradedu save įtikinėt, kad ir man taip... Gal tada kraujo tyrimą pasidaryt?
Žinot, geriausia būtų laukt, laukt mėnesinių, jei nebus tai daryti dar testų, jei nėra mėnesinių ir toliau yra simptmai gal kraują pasitikrint, bet esmė tame, kad kantrybės nebėr, aš jau pikta ir nerami darausi, vien apie tai galvoju, vien apie tai skaitau... Čia kaip pagrindinis ir vienintelis svarbus dalykas tapo..
Patarkit man ką nors, ar velnių duokit ar ką biggrin.gif


Sunku, ką nors pasakyti. Būna visada pirmas kartas, kai mmm pradeda veluoti. Oi, kiek NT esu dariusi. Ir vaiduokliukai buvo, nors nieko nebuvo. Žinau atvejį, kai NT nerodė, o kraujo tyrimas parodė, kad žirniukas yra, Taip, kad siūlyčiau pasidaryti kraujo tyrimą ir bus 100% aišku. smile.gif Nors nebus dėl ko nervinių ląstelių naudoti be reikalo biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,

Noriu pasidalinti savo patirtimi dėl NT.

Aš kelias dienas jau darausi NT ir kuomet darau su rytiniu šlapimu, iš karto pradeda matytis laaaabai plonutis, vos įžiūrimas (bet ružavokas) vaiduokliukas, pabandžiau darytis dieną - jokių vaiduoklių, pilkų linijų ir t.t. NESIMATO, kiek bandžiau laukti kol išdžius - JOKIŲ LINIJŲ. Taip kad manau testai nevaiduokliuoja šiaip sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2014 11 14, 09:31)
Merginos,

Noriu pasidalinti savo patirtimi dėl NT.

Aš kelias dienas jau darausi NT ir kuomet darau su rytiniu šlapimu, iš karto pradeda matytis laaaabai plonutis, vos įžiūrimas (bet ružavokas) vaiduokliukas, pabandžiau darytis dieną - jokių vaiduoklių, pilkų linijų ir t.t. NESIMATO, kiek bandžiau laukti kol išdžius - JOKIŲ LINIJŲ. Taip kad manau testai nevaiduokliuoja šiaip sau smile.gif

Jei jau yra HcG, tai jis yra ir ryte, ir dieną, ir vakare. Jei rytais būna antra juostelė, o dieną ne ir taip kelias dienas iš eilės - nekokybiškas testas. Nes HcG arba kyla (tada juostelė turėtų ryškėti ir dieną irgi testas teigiamas turėtų palaipsniui darytis), arba krenta (tada jau ir rytais testas nebeturėtų rodyti jokių vaiduoklių).
Skaičiau, kad darėte Ameritek - patikėkite, tai yra testai apgavikai. Kaip jau kitoje temoje rašiau, dariau ir aš eksperimentą - man, kaip ir Jums, iš karto pasirodė rožinė antra juostelė, plika akimi matoma. Tuo pačiu pasidariau ir kitos firmos testą, 10miu, kuris neparodė nieko, antros juostelės vietoje buvo balta balta, anei šešėlio. Eksperimentą pakartojau dar tris dienas (kai tie Ameritek/dBest tiek tekainuoja, negaila ir pirkti eksperimento vardan biggrin.gif ) - rezultatai lygiai tokie pat.

Nežinau, kaip jie tuos Ameritek/dBest gamina, bet, planuodama vaikutį, tikrai jų nepirkčiau, nes jie suteikia klaidingas viltis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2014 11 14, 16:17)
Jei jau yra HcG, tai jis yra ir ryte, ir dieną, ir vakare. Jei rytais būna antra juostelė, o dieną ne ir taip kelias dienas iš eilės - nekokybiškas testas. Nes HcG arba kyla (tada juostelė turėtų ryškėti ir dieną irgi testas teigiamas turėtų palaipsniui darytis), arba krenta (tada jau ir rytais testas nebeturėtų rodyti jokių vaiduoklių).
Skaičiau, kad darėte Ameritek - patikėkite, tai yra testai apgavikai. Kaip jau kitoje temoje rašiau, dariau ir aš eksperimentą - man, kaip ir Jums, iš karto pasirodė rožinė antra juostelė, plika akimi matoma. Tuo pačiu pasidariau ir kitos firmos testą, 10miu, kuris neparodė nieko, antros juostelės vietoje buvo balta balta, anei šešėlio. Eksperimentą pakartojau dar tris dienas (kai tie Ameritek/dBest tiek tekainuoja, negaila ir pirkti eksperimento vardan biggrin.gif ) - rezultatai lygiai tokie pat.

Nežinau, kaip jie tuos Ameritek/dBest gamina, bet, planuodama vaikutį, tikrai jų nepirkčiau, nes jie suteikia klaidingas viltis schmoll.gif



Pas mane yra hcg, tik jis nykstantis, aš po persileidimo. Ir netiesa, kad yra ir diena, ir vakare, ir ryte. Ankstyvo nėštumo atveju hcg koncentracija ryte gali būti daug didesnė, nei dieną ir vakare, kad ir 2 dienas iš eilės.

Aš jokių vilčių nededu, kol nepamatau "normalų", plika akimi atpažįstamą vaiduoklį, kitoms merginoms patarčiau tą patį.

P.S. bandžiau ir su kitais testais, po kurio laiko atsiranda vaiduoklis ir juose sad.gif

Nesiginčiju, kad jie gali būti apgavikais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 14 lapkričio 2014 - 15:39
Ateinu pas jus. Šiandien antra diena kai nėra mano mmm, dariausi testą tai aišku I terodo. Kas keisčiausia, kad krūtinės visiškai nejaučiu, nors kiekvieną ciklą ir skaudėdavo ir tikrai visaip kaip jausdavau ją. Prieš kelias dienas tik pilvą pamaudė ir nieko. Gal ovuliacija galėjo būti vėliau ir jeigu ką todėl dar nieko nerodo? g.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamos,

Planuojame trecia mazyli su vyru ir svajoje, kad jis gimtu rugpjuti. Tai ziuresim, kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(zerika @ 2014 11 21, 14:16)
Sveikos busimos ir esamos mamos,

Planuojame trecia mazyli su vyru ir svajoje, kad jis gimtu rugpjuti. Tai ziuresim, kas gausis.

Mes irgi planuojame trečią leliuką, nes vyras labai jau pagranduko užsimanė. Tik va visus metus vargome, o rezultatas tik labai ankstyvas 5 savaičių persileidimas kovo mėnesį o po to daug mėnesių su reguliariom mm. Jau ir viltį praradome. Nuejau pas gine padare exoskopą sako kiaušidės dirba kaip bitės viskas idealu. Bet visvien ikalbėjau prirašyti man ir vurui krūvą siuntimų tyrimams nes metai laiko čia jau nenormalu kai pas mane tokia giminė kur išeini į lauką ir vėjas pripučia. Pradėjau daryti tyrimus o per kalėdas pradėjo taip krūtinę skaudėti kad nuvariau NT darytis. Tai jau visą savaitę gyvenu vaidioklių pasaulyje. Vyras kas dien važiuoja vis į kitą vaistinę stipresnio testo ieškotis. Kadangi nervai nelaiko.
Perskaičiau vakar visa forumą nuo pradžios iki galo. O ką daugiau galėjau daryti sausio 1 dieną su vaiduokliškų testų krūva kai nei vaistines nei gydytojai nedirba. Beja del testų jautrumo ne ant visų pakiočių parašyta tie miu. Vyras šiandien apvažiavo visas benu vaistines klaipedoj nes jie reklamuojasi kad turi ankstyvuju testu. Bet nei vienoj neturejo. Parvežė paprasta. Tas vel vaiduokli rodo bet ryškesnį. Mm kaip tik šiandien turejo prasideti bet ju nera ir pilvo neskauda tik šiaip silpna. Bet čia jau gal visko
prisigalvoju. Paskambinau i laboratorija pasakiau kokia situacija ir paklausiau del kraujo tyrimo tai pasake kad jeigu nėštumas yra, tai labai mažai laiko ir ju atsakymas bus toks pats miglotas kaip NT. Ir patarė palaukti dar savaitę. O man kita savaite kruva tyrimu priregistruota ir vyrui kažkokia spermograma. Tai o jeigu testas visdelto teigiamas tie tyrimai bus niekam nereikalingi. O dar sako kad negali būti truputį nėščia...
Atsakyti
Sveikos,


Ilgą laiką turiu problemų dėl mėnesinių. Gydytojai taip ir nerado problemos.
Mano laimei po pusantrų metų nesirgimo lapkritį susirgau. Buvau laimės pilnos kelnės, kad gal pagaliau pavyks sureguliuoti ciklą, nes jau beveik metus su vyru nesisaugojam su viltimi, kad "užkibs".
Ir ką Jūs manot.. dabar jau sausio vidurys, o aš po to stebuklingo susirgimo vėl nesergu.

Bet rašau, dėl įtarimo, kad GAL UŽKIBO . Kelias dienas buvo labai jautrūs speneliai, o nuo vakar dienos krūtinę taaaip skauda, kaip niekad neskaudėdavo per PMS. Ir speneliai rausvi, nors pati aureolė ruda. Krūtinė išsipūtusi, net vyras pastebėjo, kad didesnė. Ir atrodo visą laiką dilgčioja, lyg nutirpusi būtų.
Į wc lakstau ir lakstau, bet aš visad buvau mižniukė. dar pasiskaičiau apie nieštukių slogą.. o man jau dvi savaitės nosis užgulusi, ypač miegant negaliu prakvėpuoti.

Dariau du NT, vieną vakarinį, kitą rytinį..abu neigiami.

TAIGI, peršasi išvada, kad arba laukiuosi, tik dar labai trumpai ir todėl NT nerodo arba as esu iš tų išimčių, kurios ilgai NT nerodo. ARBA tuoj sulauksiu mėnesinių.

Mirčiau iš laimės jei užkibo, nes tikrai jaučiuosi labai labai keistas. Va net rašau ir atrodo jau tuoj verksiu.

JUk negali krutine visu dydziu padideti be priežasties
Atsakyti
Munytė, kraujo tyrimą pasidaryk nuėjus ir nereiks kamuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidariau. Laukau kumsčius doh.gif iš nerimo nežinau, kur dėtis.. verysad.gif
Atsakyti
Kada atsakymai?
Atsakyti