Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

QUOTE(sandddra @ 2013 12 10, 12:20)
Linkiu pamatyti II  4u.gif


Deja, testas pasake griezta NE sad.gif Zinoma dar anksti, nes tik sekmad MM diena, bet neramina prasidejes rudas tepliojimas.. Ech, bliuksta viltys per Kaledas dziaugtis stebuklu.. Linkiu kitoms II kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 12:27)
Deja, testas pasake griezta NE sad.gif Zinoma dar anksti, nes tik sekmad MM diena, bet neramina prasidejes rudas tepliojimas.. Ech, bliuksta viltys per Kaledas dziaugtis stebuklu.. Linkiu kitoms II kuo greiciau smile.gif


O gal tas tepliojimas - implantacija ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 12 11, 12:45)
O gal tas tepliojimas - implantacija ?


Vargu.. siandien 11DPO, veloka implantacijai turbut.. Nors labai noreciau is tikruju! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 15:08)
Vargu.. siandien 11DPO, veloka implantacijai turbut.. Nors labai noreciau is tikruju! wink.gif

Implantacija vyksta 6-12DPO mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2013 12 11, 14:54)
Implantacija vyksta 6-12DPO mirksiukas.gif


O kad tavo zodziai Dievui i ausi! blush2.gif
Bet jei taip, vadinasi tikrai ne taisykle, kad NT visoms gali rodyti nestuma likus 4 d iki MM. O ant kai kuriu testu (berods Benu) butent taip ir raso.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 20:10)
O kad tavo zodziai Dievui i ausi!  blush2.gif
Bet jei taip, vadinasi tikrai ne taisykle, kad NT visoms gali rodyti nestuma likus 4 d iki MM. O ant kai kuriu testu (berods Benu) butent taip ir raso.. g.gif

Tikrai ne taisyklė mirksiukas.gif Kitoms jau gerokai vėluojant mmm NT pradeda rodyt II smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 12:27)
Deja, testas pasake griezta NE sad.gif Zinoma dar anksti, nes tik sekmad MM diena, bet neramina prasidejes rudas tepliojimas.. Ech, bliuksta viltys per Kaledas dziaugtis stebuklu.. Linkiu kitoms II kuo greiciau smile.gif

dar ne viskas prarasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 11:27)
Deja, testas pasake griezta NE sad.gif Zinoma dar anksti, nes tik sekmad MM diena, bet neramina prasidejes rudas tepliojimas.. Ech, bliuksta viltys per Kaledas dziaugtis stebuklu.. Linkiu kitoms II kuo greiciau smile.gif



Man tetas tik vaiduokliauti pradejo 34 cd. O jau aiskiai matesi II tik 36 cd. Nors mano ciklas 30+/- 1 diena. Tad manau kad dar tikrai neverta galutinai jusiminti wink.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif. As cia naujoke... Ir mes jau gaudome gandrus. Naudojomes o testukais. Mm turetu buti gruodzio 17d bet nt darysiu rytoj, nes laukia baliukas. Mazai tikimybes kad jau parodys bet tikiuosi bent vaiduokliuko... Beja man lb skauda krutu isorine dali link pazastu. Va taip nera dar skaudeje. Sunku sulaukti atsakymo schmoll.gif palinkekit sekmes
Atsakyti
labuka. man menesines veluoja 7 diebas. NT neigiamas. gimdos kaklelis apciuopamas ir atviras. ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(robertapk @ 2013 12 13, 22:20)
Sveikos esamos ir busimos mamytes smile.gif. As cia naujoke... Ir mes jau gaudome gandrus. Naudojomes o testukais. Mm turetu buti gruodzio 17d bet nt darysiu rytoj, nes laukia baliukas. Mazai tikimybes kad jau parodys bet tikiuosi bent vaiduokliuko... Beja man lb skauda krutu isorine dali link pazastu. Va taip nera dar skaudeje. Sunku sulaukti atsakymo schmoll.gif palinkekit sekmes

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Deja testas neigiamas sad.gif bet mm tik antradieni turi prasideti,, neprarandu vilties...
Atsakyti