Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

QUOTE(Persikute123 @ 2013 12 11, 19:10)
O kad tavo zodziai Dievui i ausi!  blush2.gif
Bet jei taip, vadinasi tikrai ne taisykle, kad NT visoms gali rodyti nestuma likus 4 d iki MM. O ant kai kuriu testu (berods Benu) butent taip ir raso.. g.gif

Oi tikrai ne mirksiukas.gif Man II ryškius parodė mm dieną mirksiukas.gif Iki tol buvo arba neigiami arba su vaiduokliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai ir atėjo nedorėlės MM.. Teks pradėti viską nuo pradžių.. verysad.gif
Sėkmės visoms, mergaitės! Lai Kalėdų senelis atneša mums po stebuklėlį 4u.gif
Atsakyti
Gal cia ir buvo rasyta, bet dar noriu paklausti, kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą? Daryčiau nėštumo testą - kasetę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 06 vasario 2014 - 22:42
QUOTE(Mona187 @ 2014 02 06, 22:32)
Gal cia ir buvo rasyta, bet dar noriu paklausti, kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą? Daryčiau nėštumo testą - kasetę

Man po lytiniu santykiu 10 diena elektroninis nestumo testas parode teigiama, 9 dienos po toks pat testas parode neigiama( kiek cia dienu po ovuliacijos as nzn), tiesa nestumas buvo nesekmingas. Per dabartini nestuma 26 cd is mazdaug 28-31 cd testas pradejo rodyt vaiduoklius.
Atsakyti
Nesuprantu doh.gif Mano ciklas 30 dienu, siandien 33 ciklo diena jau 3 dienas siek tiek pamaudzia kaip pries mm tik silpniau. Vakar dariausi testa bet aisku diena doh.gif neigimas. Keistas dalykas kelinta diena is eiles atsigulus man pradeda skrandi griauzti remo, niekada taip nebudavo g.gif Krutine padidejusi kaip pries mm bet visiskai nejautri.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2014 02 14, 18:26)
Nesuprantu  doh.gif  Mano ciklas 30 dienu, siandien 33 ciklo diena jau 3 dienas siek tiek pamaudzia kaip pries mm tik silpniau. Vakar dariausi testa bet aisku diena  doh.gif  neigimas. Keistas dalykas kelinta diena is eiles atsigulus man pradeda skrandi griauzti remo, niekada taip nebudavo  g.gif Krutine padidejusi kaip pries mm bet visiskai nejautri.

o kokio jautrumo testukas? reiktu gal isbandyt 10 miu g.gif
Jau kaip pradedi planuoti tai organizmas pokstus krecia, bent jau man taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 02 15, 10:59)
o kokio jautrumo testukas? reiktu gal isbandyt 10 miu  g.gif
Jau kaip pradedi planuoti tai organizmas pokstus krecia, bent jau man taip  doh.gif

Padave euro vaistineje uz 6lt net nzn koks kasete buvo. Mes dar nelabai planuojam nes vyras buna namuose tik savaitgali, aisku nesisaugom. jei dar nepasirodys pasidarysiu sekmadieni. Antra nakty is eiles keliuosi wc, nors anksciau visada istempdavau iki ryto vandens daug geriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 15 vasario 2014 - 09:45
QUOTE(agne_vvr @ 2014 02 15, 09:59)
o kokio jautrumo testukas? reiktu gal isbandyt 10 miu  g.gif
Jau kaip pradedi planuoti tai organizmas pokstus krecia, bent jau man taip  doh.gif

O kur rasomas jautrumas? Kai paprasydavau vaistineje testo nestumui nustatyti, pardaveja tik paklausdavo noriu juosteles ar kasetes ir viskas. Niekad nesusimasciau, kad testu jautrumas ne vienodas.
Atsakyti
Kitoje pakuotės pusėje rašo skaičiuką kiek mIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 08 05, 13:02)
Kitoje pakuotės pusėje rašo skaičiuką kiek mIU smile.gif


nu as kiek ziurejau ant testu niekur nemaciau tu miu parasyta smile.gif o ir kai vaistininkes paprasiau duoti 1miu testa tai ziurejo i mane akis isptus biggrin.gif
Atsakyti
Reiškia žioploka vaistinė, nes privalo tokiu dalykus žinoti biggrin.gif
Aš pirkau iš testai.eu tai ten aiškiai skaičiukai parašyti kitoje pakuotės pusėje ir ant NT ir ant ovuliacijos:)
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2014 08 11, 08:49)
Reiškia žioploka vaistinė, nes privalo tokiu dalykus žinoti  biggrin.gif
Aš pirkau iš testai.eu tai ten aiškiai skaičiukai parašyti kitoje pakuotės pusėje ir ant NT ir ant ovuliacijos:)


Na as ir pirkau internetu tai irgi aiskiai parasyta 4u.gif O vat vaistineje pirkau, tai varciau varciau ir nieko nemaciau schmoll.gif prie kainos salia vieno testo buvo parasyta, o prie kitu nea, o ir vaistininke nieko nezinojo schmoll.gif
Atsakyti