Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(Kirila @ 2011 06 15, 13:07)
Sakiau darysiu tuno tortą, gal gausis kažkas smile.gif


gal galima plačiau? ax.gif
Atsakyti
AFIGENIJA, LABAI JAU JUSU MENIU PANASUS I MUSU AR TIK NE TA PATI KAVINE MUSU BUS g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vaje, pasiskaitau kiek mamos pacios ketina gaminti, man silpna pasidaro... Jauciu isgriuciau per puse pasiruosimo... Namai apversti, pati isgaisus, vaikas irzlus (nes ner jam kada demesio rodyt)
Ui mamos, jus tikrai super mamos, kkurios tam pasiryzot 4u.gif

O as uzsiemus dovanomis seneliams. Del dovanu krikstateviams jau apsisprendziau.


Ir dar reik jusu patarimo... Vaiko krikstnose dalyvaus seneliai is tevo puses, kurie niekada nei karto nemat savo anuko. Nu man ranka nekyla jims kazka dovanoti schmoll.gif Uz ka? Na bet cia mano emocijos ir vidine busena. O siaip ka as jiems tureciau padovanoti? (Mano tevai gaus tradiciskai, mama- siuvineta prijuoste, tetis- deginta plaktuka, viskas labai labai atitiks prasme), nu o tiems ka... neismanau...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 13:42)
...nu o tiems ka... neismanau...


įrėmintą vaiko nuotrauką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 06 15, 14:07)


Afigenija, pasirinkau įdėjų iš tavo meniu biggrin.gif Nes pati gaminsiu, tai bandau jau meniu dėlioti. Reikia žuvies išsikepti paprastos, dar užsisakysiu kad išrukytų, prie alaus niam niam bus smile.gif Salotų, mišrainės smile.gif
Sakiau darysiu tuno tortą, gal gausis kažkas smile.gif Dar vaisių vėrinukų arba dar su sūriu kokių. Dar reikia kokių puragėlių pasidaryt su įdarais mėsyčių. Višta kepta. paprasti sumuštinukai.. Na mintys sukasi dar aplinkui.. bigsmile.gif



mes zuvi atsisakem kepti bijodami karscio ir kad akimirksniu suges unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 15, 14:45)
įrėmintą vaiko nuotrauką  smile.gif

O, liuks ideja... Ta proga galesiu ir zodzius atitinkamus pasakyti. Aisku grazius, bet su potekste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 14:47)
O, liuks ideja... Ta proga galesiu ir zodzius atitinkamus pasakyti. Aisku grazius, bet su potekste biggrin.gif


arba nuotrauku koliaza ireminti, jei jie vaiko per pusantru metu nei karto nemate tai gal jiems ir idomu butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 14:42)
Vaiko krikstnose dalyvaus seneliai is tevo puses, kurie niekada nei karto nemat savo anuko. Nu man ranka nekyla jims kazka dovanoti  schmoll.gif  Uz ka? Na bet cia mano emocijos ir vidine busena. O siaip ka as jiems tureciau padovanoti? (Mano tevai gaus tradiciskai, mama- siuvineta prijuoste, tetis- deginta plaktuka, viskas labai labai atitiks prasme), nu o tiems ka... neismanau...

Bliamba, Esha... unsure.gif nu as asmeniskai net nezinau as isviso juos noreciau matyti tokioje sventeje schmoll.gif Jai nemate nei sykio, reiskias nelabai ir rupi, o jai nerupi, tai ner ko ir i sventeje dalyvaut doh.gif O juolab kazka dovanoti blink.gif tegu jie dar tau ir anukui dovanas dovanoja doh.gif
O siaip gal palikciau vaiko tevui tuom rupintis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 15 birželio 2011 - 14:15
as, ziuriu, cia visos planuoja gana nemazus baliukus daryti thumbup.gif o mes tai paprastai su artimaisiais kavineje pasisedesim. as nusipirkau suknele, bet dabar mastau, kad per puosnia tokiai progai doh.gif
kaip galvojat, veltas vainikelis zvakei tiktu prie paprasto kostiumo g.gif niu man toks grazus, tik ieskociau kad kas nors padaryti su melynu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mimuks @ 2011 06 15, 10:19)
va kuriu plana jau krikstynoms nors dar beveik 1.5men liko, tai iskilo klausimas ar siais laikais dar duoda po krikstynu ta laukneseli vadinama"'leles koja"??? jei svenciama kavinej? g.gif

gal kas turit saldainiu popieriuko sablona tuscia? ax.gif

Perskaiciau ir nesupratau, kas per "leles koja" doh.gif blush2.gif Tik veliau dasilo
biggrin.gif Siaip gera ideja ... Manau, as irgi idesiu saldumynu sveciams - torto, jei liks, sakoti, saldainiu, keptu grybuku, jei bus ... Dar labai noreciau po indeli idet to "Sirsiu medaus", tik cia klausimas, ar iseis pasidaryt, nes niekur negaunu to spirito g.gif
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 15, 13:07)
kavine issirinkot?  4u.gif

Del karstu, ar galetumet parasyt, kokius issirinkot? Nes as jokiu ideju neturiu .. Beje, ar toj kavinej leidzia pasirinkt is keliu variantu karstus (na, ta prasme, gal kokius meniukus padaro su keliais karstais, kad sveciai galetu pasirinkt viena g.gif )

QUOTE(Kirila @ 2011 06 15, 14:07)
sveikos
Liko 3sav, o aš tik dabar normaliai pradėjau ruoštis karsta.gif Ai, spėsiu manau biggrin.gif

Užsisakiau tortą, manau 3kg pilnai užteks, dar bus šakotis, sausainukai wink.gif


Kokiam kiekiui zmoniu? g.gif Nes as neisivaizduoju, kokio dydzio torta uzsakyt mazdaug 15-20 zmoniu kad uztektu g.gif

QUOTE(Juoko ašara @ 2011 06 15, 17:19)
as, ziuriu, cia visos planuoja gana nemazus baliukus daryti thumbup.gif  o mes tai paprastai su artimaisiais kavineje pasisedesim. as nusipirkau suknele, bet dabar mastau, kad per puosnia tokiai progai doh.gif
kaip galvojat, veltas vainikelis zvakei tiktu prie paprasto kostiumo g.gif niu man toks grazus, tik ieskociau kad kas nors padaryti su melynu wub.gif


Nu man tai laaaabai graziai ziurisi thumbup.gif Manau, tiks prie bet kokio kostiumo wub.gif
Atsakyti
Musu krikstynos rugpjucio20d i Lt griztam tik 9,net neisivaizduoju kaip spesiu suplanuot viska,vieta krikstynu baliui jau uzsakyta,baznycia taip pat,tortas irgi,tik visokios smulkmenos like doh.gif
Atsakyti
Dar apie ta "leles koja" noriu placiau - o kur tas vaises dedat sveciams? Paprastai i maisiukus kokius ar dezutes plastmasines, o gal kaip nors graziai apipavidalinat? g.gif
Papildyta:
QUOTE(laurinute @ 2011 06 15, 17:44)
Musu krikstynos rugpjucio20d i Lt griztam tik 9,net neisivaizduoju kaip spesiu suplanuot viska,vieta krikstynu baliui jau uzsakyta,baznycia taip pat,tortas irgi,tik visokios smulkmenos like  doh.gif

Nu gis skaitau ir netikiu - 100 procentu musu situacija bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Musu krikstynos taip pat rugpjucio 20 d. O i LT griztam rugpjucio 9 d. doh.gif O dar be krikstynu reikalu melejooooonas doh.gif doh.gif Jau dabar plaukai siausias, planai rasomi sekundziu tikslumu - kur nubegt, ka padaryt ir t.t. doh.gif doh.gif

O kur jusu krikstynos?

Manau, pradeti jau dabar verta ruostis, nes tos smulkmenos daugiausia laiko ir atima doh.gif ... Kad nepasilikt visko paskutinei minutei ...
Geriausia smulkiai susirasyt krikstynu plana ir pliusukus det, prie nuveiktu darbeliu ..
O siaip as stengiuos kuo maziau daryt pati - ka galiu, ta nuperku arba planuoju nupirkt biggrin.gif
Va, butu "Sirsiu medaus" prekyboj ir ta pirkciau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 15 birželio 2011 - 16:59