Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(Kirila @ 2011 06 27, 22:43)
Kaune, Pramonės Maximoje. To mažiuko kaina lyg 1,99lt, o tų didesnių iki 3lt buvo smile.gif Sakyčiau visai padoru smile.gif
Parodau toms, kurios ieško kažko kitokio ir neranda biggrin.gif

Kokio turio maziukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 27, 16:00)
Ten toj nuorodoj pasiziurek, yra ir asortimentas - tortu skoniu aprasymai su pjuvio foto, yra ir tortu foto pavyzdziu. Siaip sake reik atnest pavyzdi, tuomet siuncia pavyzdi i pasvali, kad kepejos ivertintu ar apsiims.
---
O saules mieste ju kavinuke priesais Sidabrini medi yra. Tokia mazyte. Turi nuotrauku albuma.
---
As varysiu treciadieni nesiu foto, ziuresiu ka sakys, nes biski info prasiau suzinot tos panikes. Bande vakar prie manes skambint vadybininkei, bet neatsiliepe - visdelto sekmadienis. O ta panike su kuria vakar kalbejau siandien ryt nedirba.
---
Siaip sake ju produkcijos maksimoj buna, tai galima skonius paragaut. O be to kepa panasu i ta jusu ideta maksimini.
Papildyta:
issiunciau 4u.gif




as foto ikeliau i ju el pasta smile.gif ziuresiu ka man atrasys smile.gif siandien ir buvau saules mieste,sako bandykit foto imest jiem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 27, 12:39)
Labai grazu thumbup.gif

---
Buvo kelios ieskancios kas kepa grybukus. Paskambinau siandien dviem nr, rastais skelbiu.lt Vienai mariampolietei ir vienai vilnietei. Nei viena nemato problemos siusti i kita miesta. Taigi daba intensyviai mastau ar man ju reikia ax.gif

As as ieskojau bigsmile.gif Jei galima - kepejos kontaktus Vilniuje 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 27, 23:25)
as foto ikeliau i ju el pasta smile.gif ziuresiu ka man atrasys smile.gif siandien ir buvau saules mieste,sako bandykit foto imest jiem  rolleyes.gif


Man to nepasiule g.gif . Na treciadieni nunesiu.
Atsakyti
Vilmux0520, aciu labai 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 27 birželio 2011 - 22:41
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 27, 19:20)
Kiek girdėjau nelabai vienuolynuose krikštija.Bent jau prie Šiaulių esančiame Kryžių kalno vienuolyne tokia situacija yra.Gal kitur kitaip.Bet tikrai neįsivaizduoju,kaip vaikas išbus 2 valandas,kol sulauks savo krikšto akimirkos.Lauksim įspūdžių,kaip seksis jums krikštynos vienuolyne wink.gif.


jeigu šneku apie krikštynas ten reiškia žinau kad krikštija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 27, 16:26)
escada, nzn kas ta Baranauskiene, bet as uz pirma  mirksiukas.gif  biggrin.gif


aš irgi nežinau,bet irgi už pirmą,nors ir antras gražus doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Kirila @ 2011 06 27, 23:37)
Va kokį grožį šiandien nusipirkau Širšių medui  biggrin.gif


liuksiški tokiam reikalui thumbup.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 28, 00:27)
As as ieskojau  bigsmile.gif Jei galima - kepejos kontaktus Vilniuje  4u.gif  4u.gif  4u.gif


grybukų yra kepyklėlėj prie petro-povilo bažnyčios,ten vietoje kepa-1kg -32 lt,gražūs,aguonuoti (mano sūnus taip sakydavo biggrin.gif ),bet tik grybukai-braškių,žirnių ir kitko nėra schmoll.gif
o pagal tą skelbimą nieko neradot kur nuorodą įkėliau? įdomu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 28, 00:17)
o pagal tą skelbimą nieko neradot kur nuorodą įkėliau? įdomu...  g.gif


kur nuoroda kelet ten mariampoliete. Gundausi as is ten, bet dar nezinau kuo baigsis ax.gif . Paprasciausi grybukai pas ja dvigubai brangiau nei ten vilniui, o kitos grozybes dar brangiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 01:29)
Paprasciausi grybukai pas ja dvigubai brangiau nei ten vilniui, o kitos grozybes dar brangiau  doh.gif

blink.gif blink.gif ajopšikmat doh.gif persiprašau...,na ,bet išprotėjo blink.gif
aš galvojau,kad brangūs kepyklėlėj...,tai dabar jau galėsiu pirkt biggrin.gif pas juos labai skanūs kepiniai visi...,o jau kuršėnų vyniotinis tai mmmmm thumbup.gif ir meduoliukus kepa,manau sutarus iškeptų norimos formos-juk tešla ta pati,tai mokama už kg.,tai formelę nunešus gal padarytų? lauktuvėm visai tiktų-be šokoladinio glajaus pvz.
Atsakyti
Kirila,nuostabūs indeliai širšių medui.Kažin kur Šiauliuose tokių rast g.gif ?

Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 00:29)
kur nuoroda kelet ten mariampoliete. Gundausi as is ten, bet dar nezinau kuo baigsis ax.gif . Paprasciausi grybukai pas ja dvigubai brangiau nei ten vilniui, o kitos grozybes dar brangiau  doh.gif

o sakykit kokia kaina kur jinai praso, visu tu grybuku, zirniuku ir panasiai 4u.gif as kedainiuose susiradau kas daro ir mastau ar ne per brangiai, tik tiek kad jinai daro ne is meduolines teslos o is sakocio ax.gif
Atsakyti