Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(Domke @ 2011 06 16, 00:19)


ner uz ka lotuliukas.gif
rozete tai tilptu ta plasmasne dalis kuria parduotuvej perki lotuliukas.gif

O mano krikstynos taaaaaaaaaip vietoj stovi, nu nezinau kazkokia nezinia reik del daug ko su vyru pasitart o jo ner. Nervina mane jau.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 15, 18:41)
Mes ir be jokiu baliuku, be tradiciju, be nieko TOKIO, kam reiketu ruostis  blush2.gif tiesiog baznycia, keleta foto po jos ir pietus (tiksliau jau vakariene) kukliai kavineje  4u.gif

Man labai grazu tas vainikelis  wub.gif  ir tikrai tiks prie visko, tik as gal toki ir palikciau, be jokios kitos spalvos  blush2.gif


drinks_cheers.gif tai pas mus labai panasus scenarijus. as irgi perdaug nesuku galvos. gal tada toki ir pirkti, nebereikes net vargti ir ieskoti kas padarytu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 21:57)
niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?


nei karto nedariau ir niekas nepasigedo...,o šiaip tai anksčiau per vestuves jį piršlys visiems šaukšteliu dalindavo antrą dieną,o krikštynose neteko matyt per tiek metų schmoll.gif nemanau,kad būtinas,o juo labiau papročiuose jo nėra,čia tik kaip kas nori taip daro,pagal norus mirksiukas.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 23:58)
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R ir J raidziu? Planuoju zaist ta zaidima kur atspet daiktus maiseliuose is krikstukes vardo raidziu ... Visas kitas vardo raides jau kaip ir turiu, o is R ir J kazkaip truksta minciu ... Norisi, kad butu kuo sunkiau atspejamas daiktas  4u.gif


r-riešutas,ridikėlis,razina...,iš j-jogurtas,juostelė,jazmino šakelė

QUOTE(Domke @ 2011 06 16, 00:01)
Kur?  biggrin.gif Jei pas mus butu, tai neklausciau, o jau seniai tureciau pasidarius .. Minejau, kad atvaziuoju tik pries pat krikstynas, todel laiko begiot ir ieskot po pardes tikrai nebus .. Todel butu gerai is anksto suzinot, kur imanoma isigyt pvz Vilniuje .. Aciu  4u.gif


audinių parduotuvių turėtų būti ir ne lietuvoj? g.gif aš pirkau vilniuj audinių parduotuvėj prie kalvarijų turgaus,ten rūsyje yra parduotuvė (po ''žalia stotele''),už metrą lyg 6 lt mokėjau, kaina priklauso nuo audinio,bet tikrai pigu
yra ir daugiau tokių parduotuvių,bet šita patogiausioj vietoj,tai kitur neinu biggrin.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 16, 00:19)
Kiek laiko trunka krikstynu ceremonija sv.Bernardinuose Vilniuje? Pusvalandi ar valanda?  g.gif
Nu kaip metausi ar fotosesija daryt pries ceremonija ar po ..  doh.gif Net galva istino, niekaip negaliu apsisprest ... Beje, patarkit, ar ten yra graziu vietu fotosesijai salia tos baznycios? Sereikiskiu parkas turbut netoli, jo? Kiek mazdaug pesciom iki baznycios butu nuo jo? Reik suplanuot minuciu tikslumu, nes jei veluosim, tada visas scenarijus griuna  doh.gif


pusę valandos,ir nevėluokit,nes prašo ateiti 10 min anksčiau mirksiukas.gif
prieš ar po rinkitės pagal vaiko įpročius,kad irzlus nebūtų....prie pačios bažnyčios galima fotkintis,ten ir kiemelis yra-paprašius įleidžia,galima ir fotkintis ir lengvai užkąsti,svečius pavaišinti-yra stalas,suolai...
sereikiškės gal už kokių 2-4 min kelio biggrin.gif priklauso kaip einama,viskas ten vietoj,o jei laiko ar noro yra,tai ir užupis čia pat-tilteliai gražūs,užupio angelas ... tiesa sereikiškių parke galit upeliu laivelius leisti-priėjimų prie vandens yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 16, 00:02)

r-riešutas,ridikėlis,razina...,iš j-jogurtas,juostelė,jazmino šakelė
audinių parduotuvių turėtų būti ir ne lietuvoj?  g.gif aš pirkau vilniuj audinių parduotuvėj prie kalvarijų turgaus,ten rūsyje yra parduotuvė (po ''žalia stotele''),už metrą lyg 6 lt mokėjau, kaina priklauso nuo audinio,bet tikrai pigu

pusę valandos,ir nevėluokit,nes prašo ateiti 10 min anksčiau  mirksiukas.gif
prieš ar po rinkitės pagal vaiko įpročius,kad irzlus nebūtų....prie pačios bažnyčios galima fotkintis,ten ir kiemelis yra-paprašius įleidžia,galima ir fotkintis ir lengvai užkąsti,svečius pavaišinti-yra stalas,suolai...
sereikiškės gal už kokių 2-4 min kelio  biggrin.gif priklauso kaip einama,viskas ten vietoj,o jei laiko ar noro yra,tai ir užupis čia pat-tilteliai gražūs,užupio angelas ... tiesa sereikiškių parke galit upeliu laivelius leisti-priėjimų prie vandens yra  thumbup.gif

Ooo, labai aciu uz naudinga info thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
na va mano planas jau sudarytas belieka igyvendint:

1. Sveciu sarasas- yra [ 25 zmogiukai, iskaiciuojant kleckucius];
2. data- pagaliau suderinta [sunkiausias uzdavinys nes krikstatevis atskrenda is vokietijos, o mano sesuo is belgijos]
3. baznycia - uzsakyta [nors tiesa sakant galvojau kad liksim be krikstynu, nes su vyru esam nevede, bet juk mano pipiriukas del to nekaltas???] g.gif
4. sventes vieta - nuziureta, bet neuzsakyta, nes B neranda laiko nuvaziuot. doh.gif
5. kvietimai- uzsakyti, greitu laiku turi atkleliaut i lt.
5. mano apranga- jau baigiu nusinert suknele [idejos jai pagautos SM] ax.gif
6. kleckucio apranga - uzsakytas veltas ant silko kostiumas [bus krikstynu dovana nuo mano sesers] bigsmile.gif
7. scenarijus manau bus toks [pagrindine ideja- meskutis angeliukas, tai visa atributika su juo]
- renkames namie, vaisinam vieno kasnio uzkandelem [ ieskau ideju]
- prie iejimo padeti batukai su uzrasu ''senus sudevejau, reikia nauju, neturiu pinigu'' tad renkam aukas
-krikstamote aprengs mano pipira
-vaziuojam i baznycia;
-apeigos
- po apeigu prie baznycios manau leisim helio balionus, ant kuriu bus palinkejimai mano kleckuciui 4u.gif
- fotkinames
- vaziuojam i sventes vieta, ten visos seimos gaus po krikstuka [ beveik baigtas]
- priesaikos, krikstateviu, seneliu, sesiu;
- iteiksiu pazymejimus, t.y. foto su uzrasais kad sekmingai tapo kriksto tevais ir seneliui kad pakeliamas pareigose is mociutes vyro i senelius
- taip pat bus dovanos - krikstateviams foto/pazyma ireminta + ranksluostukai, seneliui taip pat foto/pazyma ireminta + medine isdeginta taupykle, mociutes gaus po pasaku knyga ir vienai medinis isdegintas saukstas, kad grybuku netruktu, kitai mentele, kad namai visada blynais kvepetu. seses po priesaikos gaus po tedy meskuti angeliuka, kad saugotu ir jas, kiti vaikai taip pat gaus po tedy angeliuka bet maziuka;
- kad sveciai neliktu nuskriausti jiems taip pat ruosiu pasizadejimus, tik dar nenusprendziau kokia forma bus, ar kortelem, ar gelyte, ar trauks pareigas;
- toliau manau bus profesijos zaidimas;
- na dar galvoju gal padarysiu ta spelione pagal varda
- tai scenarijus toks, nezinau ar daugiau ko bereikia, gal pakaks?
8. leles koja- manau darysiu dovanu dezuciu torta, su kleckucio foto ir padeka, o viduj saldainiukais. nedarysiu jokiu sirsiu medaus... nes kazkaip ne krikstynom jis man. rolleyes.gif

tai va tokios idejos, ka pamirsau???? g.gif g.gif

-
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimuks: 16 birželio 2011 - 07:01
Viskas gražu, puiku, bet ši vieta atrodo labai neskaniai ax.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 06 16, 07:01)
na va mano planas jau sudarytas belieka igyvendint:

- prie iejimo padeti batukai su uzrasu ''senus sudevejau, reikia nauju, neturiu pinigu'' tad renkam aukas


Man atrodo svečiai atneša dovanas pagal savo išgales tad papildomai "rinkti aukas" man atrodo labai negražu. Aš svečių vietoje tikrai įsižeisčiau.
Bet čia tik mano nuomonė. Gal kažkur "rinkti aukas" yra norma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 16, 08:23)
Viskas gražu, puiku, bet ši vieta atrodo labai neskaniai  ax.gif
Man atrodo svečiai atneša dovanas pagal savo išgales tad papildomai "rinkti aukas" man atrodo labai negražu. Aš svečių vietoje tikrai įsižeisčiau.
Bet čia tik mano nuomonė. Gal kažkur "rinkti aukas" yra norma  smile.gif


ir as pritariu Jusu nuomonei, bet jau nutyliu, nes vieniems priimtina viena kitiems kita, cia amzinai liks nesutarimu klausimu, nes pas vienus tai priimta, o pas kitus ne mirksiukas.gif
Lygiai taip pat kaip mano sunaus krikstynose bus gana nemazai alkoholio, o kitur tik simbolinis sampanas, arba kai viena isleidzia 500, okitos po kelis tukstancius ir kiekviena visada irodynes tiesa savo, bet zmones skirtingi, skirtingi auklejimai, issilavinimai supratimas, svarbiausia , kad toje seimoje jaustusi jauki , silta ir grazi svente wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 16, 07:26)
...vieniems priimtina viena kitiems kita, cia amzinai liks nesutarimu klausimu, nes pas vienus tai priimta, o pas kitus ne  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
na Jus tikriausiai teisios blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 20:57)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu  irnesakyk.gif
Ir man krikstynos su alkoholiu nesirisa. Jei zinociau koki butu galima gerima pakelti vietoj sampano, rinkciausi ji.... Nealkoholinis turbut nerimta butu?  g.gif

Beje tuo klausimu ir apie sirsiu medu. Jus man paaiskint kame saknys ten su juo? Iskojau ino (turbut nemoku ieskot), bet niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?

mes davem kad pazada uztvirtint, turejau tik 1 stiklaini, visiems labai patiko, daug norinciu jo, tai per kitas rikstynas bent keleta darysiu dovanom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 16, 09:51)
mes davem kad pazada uztvirtint, turejau tik 1 stiklaini, visiems labai patiko, daug norinciu jo, tai per kitas rikstynas bent keleta darysiu dovanom  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Pas mane jos bus butinai, krikstateviu ir mociuciu pazadams uztvirtinti ... Po garsiai paskaitytu pasizadejimu gaus po sauksteli krikstuko koses ..
Dar man labai norisi i lauktuves ideti sveciams po maza indeli krikstuko koses, bet matysiu, kaip bus su galimybem ax.gif
Papildyta:
Vakar iki 2 val. nakties sedejau ir sisteminau visa info .. Ir va, krikstynu scenarijus jau yra .. thumbup.gif Beliks sunkiausia dalis, viska paruosti ax.gif Truputi nelengva ruostis, gyvenant ne LT, kai pagalvoju, kaip viska atsigabent keliuose cemodanuose doh.gif (pvz. bus daug prizu sveciams) ... Nu matysiu, gal dar reiks dali prabraukt, nes vakar tai isigazavau su zaidimais, gal net nespesim visu pazaist g.gif
Atsakyti
pradejau ir as ruostis nors rugpjutis toli,bet bijau viska pasilikti paskutiniai dienai,pasidariau sarasa ko reikia,ir ieskau zaidimu ir siaip visokiu ideju rolleyes.gif
Atsakyti