Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminų ir baltymų dieta

10 tai tikrai laikysiuosi, tai čia būtu iki trečiadienio. Jei pavyks gal dar pora dienų pasilaikysiu, iki 5-dienio. O jau šeštadienį į vakarėlį lėksiu. Dievinu kai po dietos prieina merginos ir klausia: jetau kaip išgražėjai, kaip tau pavyko pamesti tiek svorio blush2.gif Bet įdomiai, kai užsiminu kad dietos laikiausi, jos iš kart: aj, ne man. Juokas ima iš tokių, kurios nori sukūsti nieko nekeisdamos gyvenime.
Atsakyti
na panelės aš nesisveriu , sveriu apie 55 kg, ūgis 172, svertis bijau, tad sprendžiu pagal save veidrodyje. Atrodo, lyg būčiau palieknėjusi,gražiau raumenukai ryškėja, nes sportuoju fitnees:) o kaip Jum sekas nedėti druskos? Bėje, ar alkohlio neikiek nevartojate laikydamosis?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geruteee88 @ 2011 11 17, 16:03)
na panelės aš nesisveriu , sveriu apie 55 kg, ūgis 172, 

g.gif nesuprantu kam tu dietos laikaisi? Tavo KMI 18,6, normalus svoris, 18,5 jau per mažas. Na bet kiekvienam savaip atrodo.

Alkoholio jokio nevartoju besilaikydama dietos, žinau kad dietinantis galima vakare vietoj vakarienės taurę raudono sauso vyno. Druskos ir taip mažai vartoju, tai dedu jos į maistą kaip visą laiką.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na, jau savaitgalis kaip ir praejo, tai ar daug nuodemiu padarete biggrin.gif
Man visai sauniais sekasi, nuklydimu kaip ir nebuvo, tik mazosios kosiu paragavimai, bet va sestadieni prasidejo "mano dienos", tai taip susinervinau verysad.gif Pilvas ispustas, svoris nekrenta, nors po triju dienu buvo -2kg, tai dabar ir nesisversiu...
O ar jus visada pagal laika valgote? Ka darote, jei tarkim, praleidote viena valgyma?
Suvalgote veliau, ar visai nevalgote?
Atsakyti
QUOTE(point @ 2011 11 21, 00:19)
Sveikos smile.gif
Na, jau savaitgalis kaip ir praejo, tai ar daug nuodemiu padarete biggrin.gif
Man visai sauniais sekasi, nuklydimu kaip ir nebuvo, tik mazosios kosiu paragavimai, bet va sestadieni prasidejo "mano dienos", tai taip susinervinau verysad.gif  Pilvas ispustas, svoris nekrenta, nors po triju dienu buvo -2kg, tai dabar ir nesisversiu...
O ar jus visada pagal laika valgote? Ka darote, jei tarkim, praleidote viena valgyma?
Suvalgote veliau, ar visai nevalgote?

Nesiparinkit, savaitgalis yr svaitgalis, aš pati vyno ir alaus ir duoniuku tiek privartojau...tai šiandien vėl laikausi iš naujo wink.gif laikomės drauge toliau! o jei praleidžiu valgymą, tiesiog valgau sekantį arba jį pavalgau vėliau, nebūtina griežtų valandų laikytis.smile.gif( tai va, o aš tai nežinau, atrodo nekrenta net laikantis griežtai svoris, stovi vietoje..na nesisveriu bet taip atrodo pagal vaizdą veidrodfyje, reikai palikymo, labai!:(
Atsakyti
Aš jei praleidžiu valgymo laiką, tai jei nenoriu valgyt, tai ir nebevalgau, o jei noriu, tai pavėlinu ir sekantį valgymą.

Dėl svorio kritimo, tai esu girdėjus, kuo arčiau idealaus svorio, tuo sunkiau jis krenta doh.gif Nors man iki idealaus svorio dar laaabai toli, bet sunkiai krenta ir man jis doh.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, faina kai kiti pastebi kad sukūdai thumbup.gif

O aš deja mečiau šią dietą, labai pradėjo kepenis skaudėti, net pasėdėti ramiai neina. Matyt ne veltui prie šios dietos visur perspėjimas yra, kad jos galima laikytis tik 10 d. ir tik kartą metuose, nes labai kepenis apkrauna didelis baltimų kiekis.

Tai va, nebežinau kaip šia su tom dietom bus g.gif
Atsakyti
o as laikausi trecia svaite ir nikeur nedingau ir visad tikrinu sita foruma:))) sveikinu, trys kilai yra tikrai daug smile.gif as tai sia svaite sia dieta pakeiciau kad valgau vien varske morkas, pasukas ir vaisius, zodziu kitu baltimyniu kaip mesa suris zuvis neee...nezinau ar liekneju, bet viliuosi kad bent kazkiek taip ir viena diena atsistoju pries veidrodi ir pamatysiu kad sukudau:) savaitgali gal sekmadieni kokiu duoniuku ar ryziu ar kazko pli sminus sveiko bet angliavanedenisko sau leisu, bei vyno:) o jus kaip savitgalias laikotes? beje gal galim apamatyti kur jusu foto rezultatu pries ir po ir aplamai idomu su kuom cia susirasinejame nuolat:)
Papildyta:
QUOTE(šneider @ 2011 11 24, 00:14)
Tai jau tikrai, faina kai kiti pastebi kad sukūdai  thumbup.gif

O aš deja mečiau šią dietą, labai pradėjo kepenis skaudėti, net pasėdėti ramiai neina. Matyt ne veltui prie šios dietos visur perspėjimas yra, kad jos galima laikytis tik 10 d. ir tik kartą metuose, nes labai kepenis apkrauna didelis baltimų kiekis.

Tai va, nebežinau kaip šia su tom dietom bus  g.gif

O kodėl tiesiog nevalgyt pietum mesa su darzovem, ryte kose su pasukom, o vakare varskes bananu pasuku ir naturalaus jogurto kokteiliu neisgert? arba ant duoniuko varske su pomidoru ir cesnakiuku nesusimaisyt>? tikria neskaudes kepenu tada, o ir medziagu ivariu gausite smile.gif
Atsakyti
Tai va, kvaiša, nepagalvojau anglevandenių į maisto racioną įsivesti, grynai vien baltiminį maistą valgiau doh.gif Na žiūrėsiu ką čia sumąsčius g.gif

Žinokit jau seniai norėjau siūlyti foto dėti, kaip prieš ir kaip po atrodo. Reiks paieškoti nuotraukų, kad matytusi skirtumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 11 24, 15:41)
Tai va, kvaiša, nepagalvojau anglevandenių į maisto racioną įsivesti, grynai vien baltiminį maistą valgiau  doh.gif Na žiūrėsiu ką čia sumąsčius  g.gif

Žinokit jau seniai norėjau siūlyti foto dėti, kaip prieš ir kaip po atrodo. Reiks paieškoti nuotraukų, kad matytusi skirtumas  thumbup.gif



Tai aišku, kai per daug baltymų, eina labai didelė apkrova ir sąnariam ir organizmui, o košė tai visiem žinoma kad superinis dalykas žarnynui, vidoki duoniukai su savais užtepais taip pat labai skanu, o ir virt abulvė tik be mėsos ar sviesto yra labai sveika ir nekaloringa, plius gerina širdies veikląsmile.gif tad būtų smagu jei susidėtume fotkes, labiau motyvuotų, tik kad aš nelabai žinau kaip šitam saite taas fotkes sukelt biggrin.gif
Atsakyti
tai būtų smagu, jei visos susikeltume, bet mes man regis tikr trys šioje temoje, o Jūs jau nebesilaikysite šitos dietos.. Beje kaip manot, o jei valgyt vien baltymus, jokių vaisių tai gal efektyviau būtų?smile.gif
Atsakyti
saunu, as i rtoliau ketvirta sav panasiai valgau kaip sioje dietoje, tik kad kaip manot vietoj kiausu ryte pasukas geriu, plius savaitgaliais nesilaikau:)o jsu kaip zadat laikytis grieztai pagal sita dieta?smile.gif
Atsakyti